Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Nazar70 napisał(a):

Miałem dylemat, czy poszastać kasą na Hexy, czy Pandamony i te drugie wygrały - chyba dlatego, że są mniej kanciaste 😅No photo description available.

 

Tak przy okazji kanciastości HEXA - są bardzo wygodne, nic nie uwiera (mnie przynajmniej), lekkie i od wewnątrz zaoblone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nazar70 napisał(a):

Miałem dylemat, czy poszastać kasą na Hexy, czy Pandamony i te drugie wygrały - chyba dlatego, że są mniej kanciaste 😅No photo description available.

 

Po Celest Gumiho, które już były dość kontrowersyjne z wyglądu, na te już się nie zdecyduję i chyba kupię te nowe TRN z ich SPD przetwornikiem, bo te Pandy są tak przepotwornie brzydkie, że aż nie chce się wierzyć, że Kinera to puściła w obieg :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ryankgb napisał(a):

 

Po Celest Gumiho, które już były dość kontrowersyjne z wyglądu, na te już się nie zdecyduję i chyba kupię te nowe TRN z ich SPD przetwornikiem, bo te Pandy są tak przepotwornie brzydkie, że aż nie chce się wierzyć, że Kinera to puściła w obieg :D 

Pandy brzydkie? To co powiesz na ten projekt, gdzie moim zdaniem designer za długo przebywał w nowoczesnej, chińskiej toalecie? NF-Audio-RA10-Hifi-Music-Earbuds-In-Ear-

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dzięki zupełnemu przypadkowi odkryłem powód przesterowywania moich Shuoerów S12 przez Go Blu.

Udało się zdobyć na odsłuch BTR7 i jak zacząłem się bawić apką Fiio zauważyłem że wyłączona jest opcja APTX Adaptive.

Włączyłem ją, Fiio zrobiło reboot i nagle zaczęło trzaskać aż uszy bolały. 

Wyłączyłem aptx Adaptive w Fiio music i trzaski ustały.

Zacząłem grzebać w opcjach telefonu i wziąłem GoBlu i przełączyłem w opcjach telefonu na LDAC i kolejno inne kodeki. Szumów i trzasków brak.  Nawet w opcji high gain i w zasadzie wszystkich możliwych konfiguracjach.

Fuck me 👹

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dzięki zupełnemu przypadkowi odkryłem powód przesterowywania moich Shuoerów S12 przez Go Blu.

Udało się zdobyć na odsłuch BTR7 i jak zacząłem się bawić apką Fiio zauważyłem że wyłączona jest opcja APTX Adaptive.

Włączyłem ją, Fiio zrobiło reboot i nagle zaczęło trzaskać aż uszy bolały. 

Wyłączyłem aptx Adaptive w Fiio music i trzaski ustały.

Zacząłem grzebać w opcjach telefonu i wziąłem GoBlu i przełączyłem w opcjach telefonu na LDAC i kolejno inne kodeki. Szumów i trzasków brak.  Nawet w opcji high gain i w zasadzie wszystkich możliwych konfiguracjach.

Fuck me 

Dobrze, że o tym napisałeś. Ciekawa akcja.
Tylko nic nie mów w Schuoer

Tylko S12 tak reagują czy inne też? Sprawdzałeś?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, SeagaL napisał(a):

Dobrze, że o tym napisałeś. Ciekawa akcja.
Tylko nic nie mów w Schuoer emoji6.png

Tylko S12 tak reagują czy inne też? Sprawdzałeś?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Znalazłem kilka wątków w internetach na temat różnych iemów.  Bo na przykład takie Fostexy TH-610 nie miały problemu/

Napisałem do Shuoerów, podziękowali za info.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, hubercik12311 napisał(a):

Swoją drogą dzięki zupełnemu przypadkowi odkryłem powód przesterowywania moich Shuoerów S12 przez Go Blu.

Udało się zdobyć na odsłuch BTR7 i jak zacząłem się bawić apką Fiio zauważyłem że wyłączona jest opcja APTX Adaptive.

Włączyłem ją, Fiio zrobiło reboot i nagle zaczęło trzaskać aż uszy bolały. 

Wyłączyłem aptx Adaptive w Fiio music i trzaski ustały.

Zacząłem grzebać w opcjach telefonu i wziąłem GoBlu i przełączyłem w opcjach telefonu na LDAC i kolejno inne kodeki. Szumów i trzasków brak.  Nawet w opcji high gain i w zasadzie wszystkich możliwych konfiguracjach.

Fuck me 👹

GoBlu nie ma opcji wyboru gain przecież.
Mi szumiał ze wszystkim, tam jest zwalony układ wzmocnienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, docentore napisał(a):

GoBlu nie ma opcji wyboru gain przecież.
Mi szumiał ze wszystkim, tam jest zwalony układ wzmocnienia

Nie tyle gain co zmieniałem filtry i te opcje od brzmienia. 

Teraz nie szumi z niczym po wyłączeniu w telefonie aptx Adaptive w 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek doszły Shuoery S12Pro od Audeosa , no panie ale Fiio FH3 co mam to nawet butów im nie skubią , słucham na transparentnych tipsach bo te szare zbyt basowe nieco są i dół się zbyt narzuca , ale separacja to jakiś kosmos za tą cenę :), nawet te skompresowane nagrania jakoś brzmią , detali masa , góra na Shanling UA2 bardzo oki , scena też zdecydowanie rozwala FH3 szczególnie planami wgłąb , bas mam wrażenie że w S12Pro schodzi bardzo nisko , kabel trochę masywny ale za to  wymiana jacka bajka , moment i załatwione ,zdecydowanie reagują na prąd z balansu z moich playerków , na 3.5 mm u mnie  nie ma sensu ich męczyć , ciut jakby mocy brakuję , ogólnie fenomenalne doki .

Edytowane przez Robert73
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Robert73 napisał(a):

W czwartek doszły Shuoery S12Pro od Audeosa , no panie ale Fiio FH3 co mam to nawet butów im nie skubią , słucham na transparentnych tipsach bo te szare zbyt basowe nieco są i dół się zbyt narzuca , ale separacja to jakiś kosmos za tą cenę :), nawet te skompresowane nagrania jakoś brzmią , detali masa , góra na Shanling UA2 bardzo oki , scena też zdecydowanie rozwala FH3 szczególnie planami wgłąb , bas mam wrażenie że w S12Pro schodzi bardzo nisko , kabel trochę masywny ale za to  wymiana jacka bajka , moment i załatwione ,zdecydowanie reagują na prąd z balansu z moich playerków , na 3.5 mm u mnie  nie ma sensu ich męczyć , ciut jakby mocy brakuję , ogólnie fenomenalne doki .

Polecam porządny kabel zbalansowany i wzmacniacz. 

Ja mam do zwykłych S12 ifi go blu i gra obłędnie.

Go blu sprzedaję więc możemy się dogadać na priv gdybyś był zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, hubercik12311 napisał(a):

Polecam porządny kabel zbalansowany i wzmacniacz. 

Ja mam do zwykłych S12 ifi go blu i gra obłędnie.

Go blu sprzedaję więc możemy się dogadać na priv gdybyś był zainteresowany.

Mam Shanlinga UA2 195 mw , UP5 240mw , Hiby R3pro 280mw i na wszystkich gra to bynajmniej zjawiskowo :) . Hiby ma ciut inną sygnaturę od obu Shanlingów i po balansie mniejszą scenę od nich obu , ale wszystkie mi się podobają .

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Robert73 napisał(a):

W czwartek doszły Shuoery S12Pro od Audeosa , no panie ale Fiio FH3 co mam to nawet butów im nie skubią , słucham na transparentnych tipsach bo te szare zbyt basowe nieco są i dół się zbyt narzuca , ale separacja to jakiś kosmos za tą cenę :), nawet te skompresowane nagrania jakoś brzmią , detali masa , góra na Shanling UA2 bardzo oki , scena też zdecydowanie rozwala FH3 szczególnie planami wgłąb , bas mam wrażenie że w S12Pro schodzi bardzo nisko , kabel trochę masywny ale za to  wymiana jacka bajka , moment i załatwione ,zdecydowanie reagują na prąd z balansu z moich playerków , na 3.5 mm u mnie  nie ma sensu ich męczyć , ciut jakby mocy brakuję , ogólnie fenomenalne doki .

Witam serdecznie wszystkich, jestem pierwszy raz na tym forum. Śledzę ten wątek a szczególnie wypowiedzi o Letshuoer S12/S12Pro i mam pytanie: jak ze sceną na szerokość?

Aaa i jeszcze: czy ktoś miał okazje porównać S12 z Aune E1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przejen napisał(a):

Witam serdecznie wszystkich, jestem pierwszy raz na tym forum. Śledzę ten wątek a szczególnie wypowiedzi o Letshuoer S12/S12Pro i mam pytanie: jak ze sceną na szerokość?

Aaa i jeszcze: czy ktoś miał okazje porównać S12 z Aune E1?

Aune E1 a S12 Pro to nawet nie ma co ich stawiać w jednym szeregu , bas w Aune przy S12Pro to nawet połowy detali nie ma , a subbas to już deklasacja . Aune E1 są oki , ale jak się posłucha ich przy takich S12 Pro to już wtedy człowiek myśli kurcze o co tu chodzi , przecież to dwa inne światy , Aune jedyne co się bronią to górą , jest ona nawet niezła nie gorsza niż w S12 Pro ale i nie lepsza. Scena na szerokość może troszkę większa jest w S12 Pro , ale za to pozycjonowanie , góra , dół , tutaj Aune dostają w tyłek ostro . Myślałem że FH3 są bardzo dobre , bo po Aune E1 już był postęp , ale S12 Pro to inny świat , FH3 nie potrafią tak oddać warstw w średnicy i detalu na scenie przy zachowaniu gładkości , jedyne co są wygodniejsze , ale nie jest to jakaś mocna różnica .

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Robert73 napisał(a):

Aune E1 a S12 Pro to nawet nie ma co ich stawiać w jednym szeregu , bas w Aune przy S12Pro to nawet połowy detali nie ma , a subbas to już deklasacja . Aune E1 są oki , ale jak się posłucha ich przy takich S12 Pro to już wtedy człowiek myśli kurcze o co tu chodzi , przecież to dwa inne światy , Aune jedyne co się bronią to górą , jest ona nawet niezła nie gorsza niż w S12 Pro ale i nie lepsza. Scena na szerokość może troszkę większa jest w S12 Pro , ale za to pozycjonowanie , góra , dół , tutaj Aune dostają w tyłek ostro . Myślałem że FH3 są bardzo dobre , bo po Aune E1 już był postęp , ale S12 Pro to inny świat , FH3 nie potrafią tak oddać warstw w średnicy i detalu na scenie przy zachowaniu gładkości , jedyne co są wygodniejsze , ale nie jest to jakaś mocna różnica .

Bardzo dziękuję za tak obszerną odpowiedź 😀👍. To mi wszystko wyjaśnia. Już nie mam żadnych wątpliwości.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marek_m napisał(a):

S12 i S12 Pro - czy różnica jest wyłącznie w kablu, czy są też inne.

Ponoć minimalnie zmienili strojenie , góra jest mniej natarczywa , coś tam też niby na kontroli basu poprawili , ale nie miałem okazji porównać to z netu wyczytane .

23 minuty temu, przejen napisał(a):

Bardzo dziękuję za tak obszerną odpowiedź 😀👍. To mi wszystko wyjaśnia. Już nie mam żadnych wątpliwości.  

Tylko koniecznie balans , podziękują za prąd :) .

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2022 o 17:58, hubercik12311 napisał(a):

Znalazłem kilka wątków w internetach na temat różnych iemów.  Bo na przykład takie Fostexy TH-610 nie miały problemu/

Napisałem do Shuoerów, podziękowali za info.

Nie dali Ci nagrody jak google jak można łatwo ominąć blokadę tel. pin w pixel google?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marco-polo napisał(a):

Nie dali Ci nagrody jak google jak można łatwo ominąć blokadę tel. pin w pixel google?

 

Dali 10$ do wykorzystania w ich oficjalnym sklepie. 

Zobaczymy czy kiedykolwiek wykorzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Robert73 napisał(a):

Ponoć minimalnie zmienili strojenie , góra jest mniej natarczywa , coś tam też niby na kontroli basu poprawili , ale nie miałem okazji porównać to z netu wyczytane .

Tylko koniecznie balans , podziękują za prąd :) .

Jak przyjadą do mnie S12 Pro to napiszę kilka słów o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dweet napisał(a):

Czołem,
zdarzały wam się może akcje na Ali, że sklep sprzedawał sprzęt i potem przez miesiąc nie wysyłał twierdząc, że "są braki w fabryce"?

Ostatnio 2 zamówienia takie miałem z mega długim czasem oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dweet napisał(a):

Czołem,
zdarzały wam się może akcje na Ali, że sklep sprzedawał sprzęt i potem przez miesiąc nie wysyłał twierdząc, że "są braki w fabryce"?

Nie, ale ostatnio miałem anulowanie zamówienia już po nadaniu numeru przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności