Skocz do zawartości

Odtwarzacz + słuchawki do 1000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam dla siebie nowego odtwarzacza, ponieważ stwierdziłem, że d telefony jako źródło muzyki mi nie wystarczają i czas powrócić do osobnego odtwarzacza muzyki. Wiem, że kwota którą dysponuję nie jest pozwala na szczególne szaleństwo, ale znalazłem już kilku interesujących kandydatów. Zacznę może od tego, czego szukam w odtwarzaczu:

Nie chcę się bawić w rozdrabnianie jakich gatunków słucham, bo w mniejszym lub większym natężeniu zdarza mi się słuchać wszystkiego, prócz być może metalu. Generalnie słucham sporo muzyki instrumentalnej, więc brzmienie instrumentów ma dla mnie większe znaczenie niż brzmienie wokali. Zdarza mi się słuchać sporo fingerstyle'u, gdzie występuje sporo efektów, np. uderzenia perkusyjnych o gitarę, czy pocieranie o pudło gitary, więc fajnie jakby odtwarzacz wychwytywał takie detale. Jeśli chodzi o poszczególne pasma, to lubię ciepły i głęboki bas, nie musi grać z jakimś ogromnym powerem. Jeśli chodzi o średnie i wysokie pasma to mam raczej mało konkretne badania, byle grały melodyjnie. Scena - im szersza i głębsza tym lepiej, tak w skrócie.

 

Przyznam, że zastanawiam się przede wszystkim jeśli chodzi o proporcję między pieniędzmi wydanymi na słuchawki i odtwarzacz. Po jakimś czasie poszukiwań, wydaje mi się, że podpasował by mi Audioheaven Z6, ale z tego co wiem jest dość wymagający jeśli chodzi o dobór słuchawek, fajnie prezentuje się też nowy xDuoo 10. Alternatywą wydaje się kupno xDuoo 3 i wydanie więcej pieniędzy na słuchawki. Budżet do 1000 zł, ale jak będzie warto, można go trochę rozciągnąć :P

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ciemno strzelam, bo nie miałem okazji sprawdzić tego połączenia, ale Z6 w połączeniu z GR07 Classic mogą zagrać z bardzo dobrą synergia. A jak słuchawki się sprowadzi z Chin, to i cena się zakręci w okolicach tysiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności