Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

To posłuchaj starego dobrego rocka bez remasteringu. Niszowe granie też dziś jest ok, ale ten chłam z pierwszych stron list przebojów (czytaj robione wg wyliczeń księgowych wytwórni, np. 2x miesiąc, bo tabelka musi ładnie wyglądać) są średnie lub gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na stronie Fiio są tylko te dwa kolory które pisałem. I nie ma żadnego innego. Nie wiem skąd te zdjęcia, jeśli producent podaje dwa kolory i na stronie Fiio nie ma takich zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superata w preorderze takie zdjęcie wrzucił. Widocznie gdzieś w zajawkach takie zdjęcia były.

Teraz rzeczywiście FiiO podaje tylko czarny i tytan. Mnie osobiście i tak interesuje czarny.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/143862-przedsprzedaz-fiio-x5-gen-iii-2017-rok/#entry1406426

 

Poczekajmy spokojnie na info.

 

Nie wiemy jakie kolory i w jakiej ilości będą. Musi my poczekać i tyle. Będę miał info na 100% umieszczę.

 

Mam ropną anginę to moje pierwsze podejście do kompa od 23-12 musicie mi wybaczyć :)

 

Ładnie wygląda w skórzanym futerale.

 

14828200288732937394_t1.jpg

Edytowane przez Bernie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio było pierwsze na rynku z tanim względnie DAPem, jakim był X5. Dawał on bardzo dobrą jakość dźwięku za w miarę normalne pieniądze. Stąd takie zainteresowanie.

Jednak dwa lata to dużo czasu.

Dziś dotykowy ekran daje lepszą obsługę, większy ekran to większe okładki itp.

 

wysłane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadacie. Albo słuchacie złej muzyki, albo za mało. Jest coraz lepiej i ja nie mam problemu z odnalezieniem współczesnych, świetnie zrealizowanych albumów.

Każdy lubi co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czy siak na papierze wygląda to obiecująco, ciekawe gdzie jest haczyk.

Jakość dźwięku bez szału? Nie wierzę, że w tych pieniążkach można by było kupić DAPa "kompletnego". ;)

 

 

Dokładnie, trochę tego się obawiam. Co by nie było to pod względem finansowym dla mnie to "fijo" będzie end-gejmem. Jak nie wyjdzie to zostanę z xDuoo i smartfonach, które też grają coraz lepiej :)

 

 

@ up - ale z takim X1-II to fiio zaliczył falstart... Inna półka no ale... ;)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak czy siak na papierze wygląda to obiecująco, ciekawe gdzie jest haczyk.

Jakość dźwięku bez szału? Nie wierzę, że w tych pieniążkach można by było kupić DAPa "kompletnego". ;)

Dokładnie, trochę tego się obawiam. Co by nie było to pod względem finansowym dla mnie to "fijo" będzie end-gejmem. Jak nie wyjdzie to zostanę z xDuoo i smartfonach, które też grają coraz lepiej :)

 

 

@ up - ale z takim X1-II to fiio zaliczył falstart... Inna półka no ale... ;)

Każdy dap jest dapem "kompletnym" co najwyżej do kolejnej generacji dapów:)

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedynym który ma dwa sloty microsd :-)

Może od niedawna to nie jest problem jak są karty po 200 gb i grajki to obsługują.

Ale wcześniej był ipod classic i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedynym który ma dwa sloty microsd :-)

Może od niedawna to nie jest problem jak są karty po 200 gb i grajki to obsługują.

Ale wcześniej był ipod classic i nic więcej.

jest bardzooładnym wszystkomającym i niepioruńsko drogim DAPem... co się dziwić

Pionek

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedynym który ma dwa sloty microsd :-)

Może od niedawna to nie jest problem jak są karty po 200 gb i grajki to obsługują.

Ale wcześniej był ipod classic i nic więcej.

 

QP1R też ma dwa sloty.

 

 

Jaki jest BT w tym FiiO? Dobry standard? Kompletnie się nie znam na bluetoothu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie kusi, ten nowy x5. Ale z drugiej strony mam x5 I i poza brakiem obsługi DSD ISO to niczego mi nie brakuje. Dźwięk z Nuforce Primo 8 jak dla mnie w zupełności ok. Szkoda, że ten nowy x5 nie ma wymiennej baterii. W drogim sprzęcie powinno to być standardem. Niewymienna bateria nosi dla mnie znamiona sprzętu jednorazowego użytku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 4.0 z atpX, więc dobry ;)

Jest na stronie oficjalny specs, więc można przejrzeć:

http://www.fiio.net/en/products/65

Mnie te suche dane nic nie mówią, nie znam się - dlatego pytam. Zastanawiam się czy by to FiiO nie dało ładnie rady z MDR-1ABT po BT. Obsługuje Spotify i Tidala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A internet złapie ze smartphona łącząc się jednocześnie ze słuchawkami po BT? Wiem, że pytania głupie ale nigdy nie miałem multimedialnych grajków.

 

Opinia znaleziona na head-fi:

"

Right, I am finally at home, so here is the early impression I promised: The actual tonal quality of the new X5III is actually pretty similar to that of old X5II. That is, both have that signature FiiO house sound that is neutral while tilting ever slightly to a very faded warmish tone. The most noticeable difference between the two for me is the 'grandness' of the image - it is very hard to pinpoint a number, but I'll say the new X5III is about 30~40% large in its image than the old X5II. Everything sounds grander, more specious and better separated, thus everything also sounds more defined and refined. It will be the equivalent of moving a live performance from a private club to a concert hall. Compared to the X7 (with AM3 / balanced amp module) however, I'll say X7 probably still hold a 10~20% advantage for sounding even bigger / grander. X7 is also ever so slightly more neutral. That being sad, I do think the new X5III is closed to that of X7 than it is to the old X5II in overall SQ.

 

I saw some of you are asking about gapless - as far as I can tell, gapless is not working on the default FiiO music app, but it works just fine on Neutron and any third party app that supports gapless. As far as I can tell, third party apps sounds just as good as FiiO's app. I assume it is because FiiO already works out the SRC issue in Android Lollipop.

 

p/s: regarding the volume dial - it has a little resistance to it and can't be easily turned. You do have to push it with your finger a little to change volume, so I don't think there will be any issue with accidental volume change."

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A internet złapie ze smartphona łącząc się jednocześnie ze słuchawkami po BT? Wiem, że pytania głupie ale nigdy nie miałem multimedialnych grajków.

Teoretycznie nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby nie działało. Sam X7 używałem właśnie łącząc się z hot-spotem na komórce... tylko teraz nie pamiętam czy jak testowałem jakieś nauszne AKG BT kumpla to czy też byłem online... ale podejrzewam, że tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie mieć, ale mobilnie ja to jednak wolę funkcjonalność na tyle, że nie używam TEACa/C4 tylko komórki ;)

W pewnym okresie myślałem, że DAC OTG USB z komórką będą wygodniejsze niż X7 (+AM3), ale się myliłem - X7 i Pionek to do tej pory 2 najwygodniejsze urządzenia jakie używałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności