Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne o co należy się martwić to soft. Patrzac jak długo X7 jest już na rynku i nadal boryka się z większymi czy mniejszymi bugami nie napawa optymizmem w przypadku nowej xpiątki.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ja tam przeboleję tą "gorszą" zapewne o jakieś 14,7% jakość dźwięku ;) w Fiio dostajac w zamian m. in. takie ficzery jak Quickcharge 2.0

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

9,99% więcej powietrza
Jednak nie. Cena 400$ swiadczy o tym, że to nie ma prawa dobrze zagrać ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Prawdopodobnie zagra bardzo dobrze. Wierzę, jednak, że DX200 to będzie brzmieniowo najwyższa półka.
Tez tak myślę. Pytanie tylko czy roznica w SQ bedzie na tyle odczuwalna by uzasadnic ponad dwukrotnie wyższa cenę.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech dopracują soft, zanim wydadzą :D

Wydają go za dwa dni, więc już niewiele dopracują :)

Oby nie było przygód jak z X1II, który jeszcze ma sporo poprawek do wprowadzenia. Tyle dobrego, że FiiO stara się je poprawiać i być moze za miesiąc czy dwa będzie śmigać tak, jak poprzednik.

 

X5 III ma ogromne szanse na pozamiatanie, 400 dolców za coś, co pomieści cała bibliotekę (2 karty microSD wystarcza w wielu przypadkach nawet na flaczki), ogarnie streaming, zagra na poziomie - jest bardzo dobrze. Tylko 10 h grania na baterii niespecjalnie urywa tyłek, zwłaszcza że wrzucają info o większej baterii, niby lepsze bebechy, ale mogliby do 15 h na gęstych plikach dociągnąć.

 

Aczkolwiek i tak (zapewne) nadchodzi nowy król :) Tak sobie w sumie wyobrażam iPoda na miarę 2016 roku,

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne o co należy się martwić to soft. Patrzac jak długo X7 jest już na rynku i nadal boryka się z większymi czy mniejszymi bugami nie napawa optymizmem w przypadku nowej xpiątki.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ja tam przeboleję tą "gorszą" zapewne o jakieś 14,7% jakość dźwięku ;) w Fiio dostajac w zamian m. in. takie ficzery jak Quickcharge 2.0

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

9,99% więcej powietrza
Jednak nie. Cena 400$ swiadczy o tym, że to nie ma prawa dobrze zagrać ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Prawdopodobnie zagra bardzo dobrze. Wierzę, jednak, że DX200 to będzie brzmieniowo najwyższa półka.
Tez tak myślę. Pytanie tylko czy roznica w SQ bedzie na tyle odczuwalna by uzasadnic ponad dwukrotnie wyższa cenę.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

A to już sprawa indywidualna. Ja na razie nie planuję zakupu DX200, a na tle DP-X1, nowa X5 nie robi wrażenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko niech dopracują soft, zanim wydadzą :D

Wydają go za dwa dni, więc już niewiele dopracują :)

 

 

Na head-fi (http://www.head-fi.org/t/828402/fiio-x5-3rd-gen/45#post_13092474) Fiio pisze tak:

 

"(...) However, the current firmware is not stable enough, especially some services / apps that are commonly used overseas might not work very well. Therefore, in order to make sure that the X5 3rd gen brings better user experience to our overseas customers, we will first release the initial batch to Chinese market after the launch event, and then release it to worldwide markets with a more stable firmware, about one month or so later. Thank you so much for your kind understanding."

Edytowane przez fuzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wszystko super, ale z Fiio jest taki problem, ze po HO nie potrafi zrobić dobrego dźwięku. Juz ibasso go zamiata dźwiękiem.

 

 

Zapomniałeś dodać IMO

IMHO :)

IMO by wystarczyło.

Nie, opinie muszą być skromne lub szczere, zależy jak się rozwinie :D

 

Mam takie pytanie zielonego. Czemu wyjście zbalansowane jest 2.5, a nie 3.5 mm jak reszta? To jest jakaś stosowana przyczyna konstrukcyjna?

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Wszystko super, ale z Fiio jest taki problem, ze po HO nie potrafi zrobić dobrego dźwięku. Juz ibasso go zamiata dźwiękiem.

 

 

Zapomniałeś dodać IMO

IMHO :)

IMO by wystarczyło.

Nie, opinie muszą być skromne lub szczere, zależy jak się rozwinie :D

 

Mam takie pytanie zielonego. Czemu wyjście zbalansowane jest 2.5, a nie 3.5 mm jak reszta? To jest jakaś stosowana przyczyna konstrukcyjna?

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

 

mniej miejsca zajmuje razem z przyłączeniami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mnie się i grajek i cena

 

soft to prawie na pewno ten z X7 na androidzie 5.01, który jest jeszcze w wersji beta

 

tidal i inne na tym chodzą

 

ale oczywiście najważniejsze jak to zagra...

 

 

gniazda zbalansowane zwykle mają 2,5mm żeby osły nie pchały tam klasycznych 3,5mm wtyków bez balansu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionka to on raczej nie ma szans u mnie zdetronizować w roli ukochanego DAPa, ale z zapowiedzi wygląda to bardzo fajnie i efektownie :) Czy efektywnie, to się okaże. Na pewno na plus to, że Fiio doproacowuje swój soft no i kostki AK4490, które chciałbym ogromnie spróbować na swoich uszach :) Poza tym design jest obłędny i szczególnie wielka pochwała za takie umieszczenie pokrętła :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności