Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam połączenie xpiątki z GR07X, rewelacyjna synergia jak dla mnie.

 

Mam wrażenie jednak, że grajek jest o wiele bardziej kapryśny od poprzednich modeli pod wzgledem doboru słuchawek. Z takimi Cardasami A8 na ten przykład gra jak kupa.

 

~ Tapnięte mobilnie ~

Jest wyraźna różnica między cl a xami? porównywałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam połączenie xpiątki z GR07X, rewelacyjna synergia jak dla mnie.

 

Mam wrażenie jednak, że grajek jest o wiele bardziej kapryśny od poprzednich modeli pod wzgledem doboru słuchawek. Z takimi Cardasami A8 na ten przykład gra jak kupa.

 

~ Tapnięte mobilnie ~

Jest wyraźna różnica między cl a xami? porównywałeś?
O tak, bardzo wyraźna. X to ten sam charakter ale wszystko jest 2xbardziej (poza sybilantami, których w X nie uswiadczysz a na Classicach czasem mi się zdarzaly).

Cena X-ów jest jak dla mnie przegięta i też że wszystkim nie łapią synergii np. z AK300 grają dobrze ale sandały nie spadają. Z nowym Fiio tworzą jednak genialne połączenie dlatego prawdopodobnie zostaną ze mną na jakiś czas (Fiio i vsonici :))

 

~ Tapnięte mobilnie ~

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak informacyjnie - zapisywanie offline z Tidala działa tylko na slocie karty 1, jak mamy włożoną kartę do slotu 2 to nie ma możliwości wyboru zapisu na kartę SD

A da się np programy na kartę nr 2 przenosić? Możesz to sprawdzić?

 

dziś wieczorem to dopiero ustalę, jak kupię drugą kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo frustrujące jest WiFi na tym chinolu. Jestem bardziej niż wkurzony, bo od 2 hrs woła, że błąd sieci podczas update'u firmware (sprawdziłem dwie różne sieci). Jak to ma tak wyglądać to nie liczę na streaming. Albo mam wadliwy egzemplarz, albo po prostu bubel. Zachciało mi się Fiio. Już żałuję, a nawet jeszcze nic nie posluchałem. Dziadostwo.

Mi też wczoraj bardzo wolno się ładował nowy soft po wifi, ale to może być też spowodowane przez obciążenie serwerów FiiO, bo potem już było dobrze: gdy ładowałem muzykę z Google Drive (nie używam Spotify, Tidala).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy soft od FiiO ciągniony przez OTE ciągnie się jak żółw za narzeczoną, to wina ich serwerów i już było przerabiane dawno temu przy okazji update'ów OTE X7 - FiiO przyznało, że serwery ma cienkie jak rusałka gacie, ale nic nie zmieni, bo to tylko tymczasowa zadyszka jest jak wszyscy ssają update naraz jak prosiaki lochę

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy soft od FiiO ciągniony przez OTE ciągnie się jak żółw za narzeczoną, to wina ich serwerów i już było przerabiane dawno temu przy okazji update'ów OTE X7 - FiiO przyznało, że serwery ma cienkie jak rusałka gacie, ale nic nie zmieni, bo to tylko tymczasowa zadyszka jest jak wszyscy ssają update naraz jak prosiaki lochę

:)

 

Mocny jest Kolega w metaforach. Uśmialem się jak nutria. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Francuzi w recenzji piszą, że X5III łapie super synergie z meze 99 classics (o tym jak podsumowali nowego X5III aż boję się napisać...). Ktoś słuchał już takiego połączenia?

Ktora wersja padów? :)

@Adam 76 jak go podsumowali

@adikadik czemu pytasz o wersję padów?

 

O tę "super synergię" pytałem - czy na standardowych dość płytkich czy głębszych nowych owa synergia Meze z nowym od Fiio (11!!!oneoneone) grajkiem jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem smsa, że mój wyczekany grajek czeka w sklepie. Jak tu do 14 wytrzymać? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja przerwałem zachwyt nad FIIO X5 3gen . Po pierwszych zachwytach muszę ochłonąć nie sprawdziłem podstawowej rzeczy czyli przycisków switch.

Play klika wyczuwalnie Next też ok . A klawisz Previous nie posiada klika i z tego powodu dziś wysłałem go do serwisu ( reklamacja ) do Warszawy. Długo się nie nacieszyłem. Ale kupę kasy dałem i taka wpadka producenta. Zobaczymy co w serwisie poradzą czy wymiana czy naprawa. Zostaje mi tylko czekać . Musiałem przejść całą rejestrację w serwisie ale jakoś to poszło.

 

Mam chyba pecha ponieważ Cayin n5 miał taką samą wadę na przycisku pogłaszania .

 

Poczekam zobaczymy.

 

Pozdrawiam wszystkich i Życzę udanych egzemplarzy.

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia, to bajeczne zgranie z D7200, zwłaszcza separacja i przejrzystość sceny. X5 ma niby gładszą górę i D7200 też, o dziwo na wysokich jest synergia. Zrobiłem tylko mały "błąd" - podpiąłem na chwilę Aune B1...i wtedy zapomniałem jak się nazywam... tu się skończyła moja elokwencja audiofila amatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia, to bajeczne zgranie z D7200, zwłaszcza separacja i przejrzystość sceny. X5 ma niby gładszą górę i D7200 też, o dziwo na wysokich jest synergia. Zrobiłem tylko mały "błąd" - podpiąłem na chwilę Aune B1...i wtedy zapomniałem jak się nazywam... tu się skończyła moja elokwencja audiofila amatora :)

A jak pisałem, że wzmak dużo daje to "kwękali"...;)

 

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności