Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe lub nauszne portable dla dziewczyny ~300zł


johny_55

Pytanie

Witam wszystkich.

 

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że poczytałem trochę na ten temat, aczkolwiek tematy, które odpowiadały moim kryteriom zazwyczaj powstały już dawno i nie wiem czy coś się zmieniło czy nie.

Wcześniej codziennie śledziłem forum, byłem na czasie z ,,trendami" sprzętowymi, ale brak czasu spowodował, że na ten moment jestem zielony i potrzebuję waszej pomocy, którą już kiedyś otrzymałem jak kompletowałem swój sprzęt i dzięki czemu jestem zadowolony ze słuchawek, które posiadam obecnie, no ale do rzeczy.

 

Chciałbym sprawić dziewczynie prezent na mikołaja w postaci słuchawek. Na ten cel chciałbym przeznaczyć max 300zł.

Mogą to być doki bądź nauszniki, ale dość ,,portable" - będzie słuchać zarówno na dworze jak i w domu.

Będą pędzone z Huawei P8 Lite (w przyszłości pewnie jakiś grajek) oraz lapka. Mogą być używki, ale które można dorwać jako ,,praktycznie nowe" jak np. nieraz w komisie po testach w okazyjnych cenach, aczkolwiek wolałbym nowe.

Jeśli chodzi o dźwięk to myślę, że najbardziej by jej odpowiadało granie podobne jak w moich - Sennheiser IE8 oraz AudioTechnica M50, czyli efektowne granie, z dobrym basem, średnicą, ale z zachowaniem odpowiednich szczegółów i fajnie by było jakby scena nie była wąska.

Ogólnie FUN, ale z zachowaniem większości szczegółów.

No i chciałbym, żeby odczuła efekt WOW po przesiadce ze słuchawek typowo dodawanych do telefonów i zrozumiała, że to nie gra tak jak powinno:)

W tych pieniądzach nie spodziewam się cudów, no ale myślę że na obecną chwilę są jakieś naprawdę chwalone i warte tych pieniędzy słuchawki.

Pomogliście już nie raz, także myślę że i tym razem pomożecie bo 6 grudnia już blisko xD

Edytowane przez johny_55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Miałem k519dj (inne malowanie), fajne słuchawki aczkolwiek cisnęły dość mocno w głowę. Wolałbym, żeby coś wygodniejszego miała :)

Aż taka ilość basu nie jest wymagana, wolałbym żeby było go mniej kosztem pozostałych pasm (bardziej zrównoważone granie, ale z przyjemnym ciepłem), bo z tego co pamiętam to one nadawały się praktycznie tylko do elektroniki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z dokanałowych niezłym wyborem mogą być Takstary TS-2280 - dość zrównoważone, ale jednak nastawione na rozrywkę. Do tego w biało-złotej wersji pewnie się dziewczynie spodobają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawe te takstary, mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? Rozważam też shure 215, no i zastanawiam się nad tymi samsungami level on. Co byłoby najlepszym wyborem?


A jeszcze pytanie,Creative aurvana live dalej takie bardzo dobre w swojej cenie? Pytam bo kiedyś to był best buy w takiej cenie A teraz warto? Edytowane przez johny_55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności