Skocz do zawartości

Grajek dla HD600


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę słabo sprecyzowałeś temat.

 

Lecz jeśli mam wskazywać w miarę tanią sprawdzoną synergię to powiem o Geek Out 720 lub Geek Out 1000 (ewentualni z takich małych brzdąców to jeszcze DACport HD, ale jego nie testowałem)

 

Jeśli mam strzelać w to co mogłoby się nadać to Aune B1 lub równorzędny wzmacniacz jak JDS C5. I np, jakieś tanie dobre źródło czyli powiedzmy X5 używka.

 

Ze stacjonarnych sprzętów. To np. Aune X1s. lub FCL + jakiś rozsądny DAC (w sumie może być X5) lub jakaś lampa, ale na tym się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo sprecyzowałeś temat.

 

Lecz jeśli mam wskazywać w miarę tanią sprawdzoną synergię to powiem o Geek Out 720 lub Geek Out 1000 (ewentualni z takich małych brzdąców to jeszcze DACport HD, ale jego nie testowałem)

 

Jeśli mam strzelać w to co mogłoby się nadać to Aune B1 lub równorzędny wzmacniacz jak JDS C5. I np, jakieś tanie dobre źródło czyli powiedzmy X5 używka.

 

Ze stacjonarnych sprzętów. To np. Aune X1s. lub FCL + jakiś rozsądny DAC (w sumie może być X5) lub jakaś lampa, ale na tym się nie znam.

Aune X1S już mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz X1s i chcesz słuchać na "fiio x1 + e11" Trochę to nielogiczne. :P

 

Czyli chodzi Ci o coś całkiem mobilnego. W takim wypadku daruj sobie różne x1 i e11 bo od tych sprzętów oczekuję się jedynie, że działają i dźwięk leci. Nic więcej. :P

 

Myślę, że każdy z wyższej klasy playerów ma coś do zaoferowania. A jeśli chcesz mieć dodatkowe dźwięk z wypełnieniem to dodatkowy wzmacniacz (B1).

 

Tylko nie wiem po co dublować sprzęt i pchać się nie wiadomo jakie granie mobilne skoro masz stacjonarnie świetnego X1s. Co najwyżej jak będziesz chciał odejść od jego neutralnej sygnatury to dokup lampiaka albo FCL lub inny wyczynowy wzmacniacz. Będziesz miał więcej przypraw.

 

A mobilkę sobie daruj lub zrób zestaw ze słuchawkami portable (momentum 2?). Chyba że chcesz mieć i portable wyższej klasy to wtedy trzeba wziąć lepszego playera i większość z tych lepszych grajków jakoś zagra z HD600 (by być jakąś odskocznią i do tymczasowego słuchania). Tylko to już wchodzenie w koszta... Miniaturyzacja kosztuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności