Skocz do zawartości

Telefon a odtwarzacz


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest odczuwalna róĹźnica w jakoĹci dĹşwiÄku gdy muzyka jest puszczana na nowych telefonach typu Samsung galaxy s6 edge plus a odtwarzaczu w cenie 700zĹ np.Sony nwz A-15b ? SĹuchawki Kef M500. Wiem Ĺźe wiele odtwarzaczy gra inaczej ale czy przy takim telefonie warto dokupywaÄ odtwarzacz w takiej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze nie dawno s6 Edge plus i wiem jak gra. Dla mnie bardzo fajnie. Zakupiłem xduoo x3 i na początku mowię kurczę po co mi to. Ale po pewnym czasie wychwyciłem różnice na plus dla DAC. Z drugiej strony poza domem spokojnie zadowalam się telefonem i tidalem hifi. Obecnie na iPhone 6s plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam S6 i powiem, że jak na telefon jest bardzo dobrze. Gra na poziomie iPhone'a 6 czy 6s a może nawet lepiej, tyle że ciszej. Do użytku na zewnątrz nie potrzeba niczego więcej. Dopiero dx90 zrobił mi dużą różnicę, ale to już prawie 2x większa cena.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że 120tka była jednak delikatniejsze, słodsza, bardziej analogowa.

 

@szczurz - czy dajesz radę podpinać dragonfly przenośnie ? Jako kanapkę z Note 4 ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę Blacka z Note 4 i sprawdza się świetnie. Jest bardzo lekki także nie czuć go w ogóle na kablu od M50ek. Baterii żre praktycznie tyle samo co słuchawki podłączone bezpośrednio do telefonu, a brzmi znacznie lepiej niz Wolfson w Nocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam mobilnie regularnie nota z ważką. Kable testowałem 3 różne i problemy najmniejsze mam na takim od Sony z3 z allegro za 20 zł.

 

Trzymam ten zestaw w ładownicy na pasie albo innym miejscu gdzie nie jest za bardzo zginany/kolysany.

Muszę kiedyś przetestować patent z naklejeniem rzepa na telefon ważkę i kabel to będzie łatwiej trzymać to jedną ręką.

 

Problemy były bo na innych kablach w ruchu zdarzały się rozłaczenia a regularnie przerwy w dzwieku.

 

Iriverem muszę muszę się pobawić jeszcze na innych niż Sonorousy słuchawkach.

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Dodam jeszcze że warto przejrzeć się programowi Usb audio player pro.

Bez tego android przetwarza dane na drodze do ważki czy innego daca.

 

W trasie prawie zawsze to ignoruje ale stacjonarnie warto sprawdzić czy słyszy się różnice i dla wielu słuchawek warto zdjąć zabezpieczenia głośności.

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności