Skocz do zawartości

Żałuję, że sprzedałem... - czyli kiedy audiofilia nervosa wprowadziła


dex555

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie niczego nie żałuję, zawsze sobie czymś to rekompensuje. No może trochę MOE, ale zima idzie to i tak nie miałbym jak słuchać, a fajnie, że ucieszyły przy tym dodatkowo dwie osoby. :) Zatem to nie jest czyste "żałuję, że sprzedałem", bo są i zalety tej sprzedaży. Bardziej żałuję "straconych okazji", bo zbyt długo myślałem by coś kupić.

Edytowane przez snuffdbko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może trochę MOE, ale zima idzie to i tak nie miałbym jak słuchać, a fajnie, że ucieszyły przy tym dodatkowo dwie osoby. :)

 

Ja się cieszę tym, że Młoda się nimi cieszy, czyli suma summarum cieszymy się nimi oboje.

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały Ci jakieś Staxy ?

 

Na tą chwilę nie. Zastąpiły je K1000, choć to też do końca nie to samo.

 

 

DF'y poszły w dobre ręce :>

 

Kupiłeś kolejny egzemplarz? :)

 

Dokładnie tak ;).

 

Nie, tamten egzemplarz z Okazji odpuściłem mimo stanu zdawałoby się igła - jedna sztuka DFów w zupełności mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DF'y to obok do bólu liniowego grania także jeden z najlepszych próbników sprzętu/podstawy. Bo jeśli coś jest w stanie dobrze wysterować DF'y, to chyba już dobrze napędzi wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U AKG jest w trudności napędzenia jak do tej pory wg mnie tak:

 

K1000 > K340 ES-D > K240 DF > K270 > reszta (w tym Q701).

 

 

Przy czym to nie jest pomyłka z mojej strony, K270 mimo że mają 75 Ohm, są bardzo trudne.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W imieniu hechloka, który jeszcze nie wie, że żałuje ale niebawem będzie żałował, że sprzedał mi swoje SWSy. ;)

koniec świata się zbliża szybciej niż przewidywano :o)

 

 

Szczęście trzeba dzielić :) Zaraz wystawię jeszcze Little Dota, ale muszę wrócić z weekendu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na etapie poszukiwania uniwersalnych doków (posiadam tylko customy, ale nie zawsze mogą mi towarzyszyć) żałuję, że sprzedałem HSA Golden Crystal (a w zasadzie wymieniłem za...Samsungi Level In, które to nawet obok Crystali nie leżały, powiem więcej - nie leżały nawet na tej samej półce, a nawet w jednym magazynie, jeżeli wiecie o co mi chodzi ;) ) oraz vsonic vc1000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okres żalu trwa z reguły jakieś kilka godzin po sprzedaży. W przypadku niektórych sprzętów mam nawroty tak silne, że kupuję je ponownie by po chwili żałować, że kupiłem :lol: i tak w koło Macieju.

I właśnie w ten sposób przez ostatnie dwa lata miałem sześć par HD600, pięć PM-3 i Mojo a C4 już tylko 3 (i to tylko ze względu na słabą dostępność) :D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje, że sprzedałem swego czasu vedie v39 z ex85 za grosze bo zachłysnąłem się bodajże pierwszym Galaxy. Kupiłem potem za okazałą kwotę 30zł vteca v39 ale potem coś z nim było nie tak, świrował dotyk i zaiweszał się przy przełączaniu utworów. Ex85 długo szukałem ale nie znalazłem czarnych (taki rasizm, nie lubię białych słuchawek bo od zawsze kojarzyły mi sie z jedną marką której nie lubię) i kupiłem nx3 na smyczy, ale brzmiały jakoś inaczej no i ta smycz, do cowona i7 itp. dobra ale nie do ciężkiego v39. Potem nadeszła era nuforce i dałem sobie spokój. Żałuje również, że sprzedałem (a najpierw zepsułem bo spalił się głośnik) hd681B, dla mnie świetne słuchawki. Na szybko kupiłem polecane ts671, niby fajnie tzn. do filmów wręcz stworzone ale nie do ostrej muzyki, jakby połączyć ich wokal i szerokie granie z energią superluxów to dla mnie chwilowy ideał :P No i samo modowanie 681b dawało większe pole do popisu, w takstarach niby zmieniłem kabel, zatykałem/odtykałem dziurki z przodu i z tyłu przetwornika, dorzucałem filc podklejałem pady itd ale za cholere nie mogę sprawić, by pokazały pazur. Pady ugniotły się i są płaskie, przez co nie są wygodne jak wcześniej a zamienników od innych modeli nie ma. Decyzja zapadła i sprzedaje, czekam aż przyjdzie sc8000 by sobie przesłuchać jak z nią zagrają, ale docelowo padnie na cloudy/pro80, hd6000, shure 840 albo hd6000. Także za miesiac czy dwa pewnie będzie post "żałuje, że sprzedałem ts671" :D

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okres żalu trwa z reguły jakieś kilka godzin po sprzedaży. W przypadku niektórych sprzętów mam nawroty tak silne, że kupuję je ponownie by po chwili żałować, że kupiłem :lol: i tak w koło Macieju.

I właśnie w ten sposób przez ostatnie dwa lata miałem sześć par HD600, pięć PM-3 i Mojo a C4 już tylko 3 (i to tylko ze względu na słabą dostępność) :D

Plenue D trzymasz ? Nie za ciepły on dla Ciebie do PM-3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie okres żalu trwa z reguły jakieś kilka godzin po sprzedaży. W przypadku niektórych sprzętów mam nawroty tak silne, że kupuję je ponownie by po chwili żałować, że kupiłem :lol: i tak w koło Macieju.

I właśnie w ten sposób przez ostatnie dwa lata miałem sześć par HD600, pięć PM-3 i Mojo a C4 już tylko 3 (i to tylko ze względu na słabą dostępność) :D

Plenue D trzymasz ? Nie za ciepły on dla Ciebie do PM-3 ?

 

 

Akurat Plenue słucham wyłącznie poza domem z Fiio EX1 - jak dla mnie świetne połączenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na etapie poszukiwania uniwersalnych doków (posiadam tylko customy, ale nie zawsze mogą mi towarzyszyć) żałuję, że sprzedałem HSA Golden Crystal (a w zasadzie wymieniłem za...Samsungi Level In, które to nawet obok Crystali nie leżały, powiem więcej - nie leżały nawet na tej samej półce, a nawet w jednym magazynie, jeżeli wiecie o co mi chodzi ;) ) oraz vsonic vc1000...

ER4XR?

Chociaż dla mnie już eski wyczerpały temat. XR za to większe wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja z racji, że mało co sprzedaje jak już kupię to bardziej żałuje iż czegoś nie kupiłem. Chociażby K702 od jednego forumowicza za 500zł, albo z Karmazynowym na spółę z Thomanna za 600zł. Jeszcze Sony Ma900 jak były w promocji za 400zł.

 

A tak to trochę żałuję, sprzedaży takich "pierdziawek" Creativa T5400 ładnych parę lat temu. Tu w ogóle zrobiłem deal życia, kupiłem je za ładnych parę stówek, potem sprzedałem koledze za 100zł, bo chciałem sobie kupić tuner TV do kompa. A jak wchodziła cyfrowa telewizja, to wystawiłem go od 1zł na allegro ... i się sprzedał za 1zł :P .

 

Tu mi się przypomniało, dlaczego mało co sprzedaję ... nie mam żyłki do interesów. :ph34r:

Edytowane przez BarteqW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okres żalu trwa z reguły jakieś kilka godzin po sprzedaży. W przypadku niektórych sprzętów mam nawroty tak silne, że kupuję je ponownie by po chwili żałować, że kupiłem :lol: i tak w koło Macieju.

I właśnie w ten sposób przez ostatnie dwa lata miałem sześć par HD600, pięć PM-3 i Mojo a C4 już tylko 3 (i to tylko ze względu na słabą dostępność) :D

Pięć PM 3?! Producent powinien Cię odznaczyć orderem wzorowego klajenta i dać jakiś brelok, cy cuś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie okres żalu trwa z reguły jakieś kilka godzin po sprzedaży. W przypadku niektórych sprzętów mam nawroty tak silne, że kupuję je ponownie by po chwili żałować, że kupiłem i tak w koło Macieju.

I właśnie w ten sposób przez ostatnie dwa lata miałem sześć par HD600, pięć PM-3 i Mojo a C4 już tylko 3 (i to tylko ze względu na słabą dostępność) :D

Pięć PM 3?! Producent powinien Cię odznaczyć orderem wzorowego klajenta i dać jakiś brelok, cy cuś. :)
Oppo się ceni, tylko raz dostapilem zaszczytu i dostałem szmacianą torbę z logo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności