Skocz do zawartości
  • 0

Alternatywa dla EarPodsów


slash0r

Pytanie

Cześć, zostawiłem przypadkiem na 15 minut na siłowni swoje ukochane EarPodsy. I tak - ktoś mi je zap****. Nie wiem dlaczego ludzie mają tak lepkie ręce, w każdym razie jakbym go złapał to bym zabił za głupie słuchawki - co za naród...

 

Ale do rzeczy. Szukam alternatywy dla tych słuchawek, nie uśmiecha mi się wydawanie 130zł na kolejne. Te słuchawki są dla mnie idealne. Nie lubię słuchawek dokanałowych, przerabiałem już kilka i zawsze wracałem do zwykłych. Tutaj dzięki ukierunkowaniu dźwięku w zwykłych dousznych pchełkach można chociaż liznąć basu i jak dla mnie grają one wystarczająco. No i przede wszystkim wygoda. Te słuchawki trzymają się w uszach jak przyklejone, biegam w nich i jeszcze ani razu mi nie wypadły. Ideał! Zaznaczam, że nie jestem fanem Apple, w moim G4 nie mogę w nich nawet korzystać z mikrofonu i regulacji głośności, ale słuchawki rekompensują to nieziemską wygodą. Polecicie mi coś tańszego od jabłek i równie wygodnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak się mocno nie spieszy, to choćby te:

http://www.aliexpress.com/item/Vention-Noise-Isolating-Headphones-With-microphone-3-5mm-Red-Studio-Earphones-For-Computer-MP3-MP4-Iphone/2012140105.html

 

Brzmią całkiem sensownie, wygodne i nawet mikrofon działa z Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podróbki kupuje się tylko po to, żeby mieć podobny wygląd, a nie jakość, bo koło jakości to nawet nie leżało. Kupiłbyś podróbkę telewizora czy procesora do komputera po to, żeby zaoszczędzić? :P Czasami zdarzają się też nie tyle podróbki, ale coś bardzo podobnego w wyglądzie (i działające) jak choćby niektóre klony beatsów, które czasami grają całkiem znośnie. No i czasem też kupuje się podróbki z premedytacją, jak np moja znajoma, której tak podobał się dźwięk podróbek Sennków CX300, że co jakiś czas prosiła o zamówienie nowej pary jak te zepsuła (a miała w domu znacznie lepsze słuchawki).

 

@slash0r - zależy ci tylko na wyglądzie i logo, czy też na dźwięku? Jest sporo alternatyw, a podróbki "japków" z allegro to też cenowy bandytyzm, bo na aliexpress te same kosztują w granicach 1,5$ z darmową wysyłką (rzekomo 100% oryginalne to 15$ z darmową wysyłką). Logo to nie wszystko co szczególnie często pojawia się przy wycenie produktów z "japkiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności