Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte portable do wszsytkiego


davidof

Pytanie

Witam, dużo czytałem odnosnie zamkniętych słuchawek i nie mogę się zdecydować :)

Po przeczytaniu chyba wszytkich postów na czele są:

ATH-M50 ,

AKG K550,

dt 770 pro.

 

Wcześniej miałem Audio-Technica ATH-ES7, ale uległy uszkodzeniu, podobały mi sie bo nie za duże i dźwięk w miarę dobry jak na takiej klasy słuchawki, szczególnie basy ładne miękkie i głębokie. najczęściej będę używał z telefonem s7 edge z ViPER4Android Audio Effects (dobry program do ustawień dźwięku:) Muzykę słucham bardzo rożną, najwięcej epickiej,

np: Two steps from hell, thomas bergersen,itp

Muzyka klasyczna, rap, hip hop, rocka typu Rammstein naprawdę zależy od nastroju ale szeroki wachlarz nutek :)

Mam 3 faworytów i prośba o wyłonienie tych jedynych :)

Jeśli ktoś ma do sprzedania to chętnie wezmę.

Najbardziej skłaniam się ku AKG choć słyszałem dużo sprzecznych opinii co do basu, ale najładniejsze są :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

K550 najbardziej wszechstronne, ale trzeba lubić tę ilość basu. Dt770 z telefonu nie zagrają na 100 procent. ATH też dosyć uniwersalne ale z nastawieniem na wykop. Może trochę brakować bliskości wokali, bo będzie je słychać nieco dalej.

K550/551 zaś będą równiejsze, ale przez to mniej soczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również głos na modowane HP100, imo nie znajdziesz lepszych zamkniętych do co najmniej 1000zł, a ceny używanych (bez modu, bo raptem 3 pary zmodowałem) są wręcz śmieszne w kontekście do dźwięku jaki oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

He tylko gdzie je kupić bo hp 150 i hp200 jest pełno. I czym się różnią 150 i 200 od hp 100?

 

ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Koledzy szybkie pytanko bo mam możliwość zakupu już agk i m50

Które z nich bardziej mi przypisują według was ?

 

ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

e11910da32b90cf067ffc211cc266cc8.jpg

Tylko m50 są trochę skatowane za 300zl opłaca się?

 

ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HP150 to lekko poprawione HP100 - można brać i jedne i drugie, aczkolwiek te drugie (z drugiej ręki) wychodzą z reguły taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukaj AKG K550 MK2 - są do posłuchania w MM i Saturnach. Moim zdaniem świetne słuchawki, jedyne czego im brakuje to dynamiki i bardziej soczystego basu (jest dość suchy) w porównaniu do moich obecnych słuchawek. We wszystkich innych aspektach są jednak lepsze (średnie, wysokie, scena, czystość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam z drugiej ręki bo niestety nie przewidzialem że będę musiał kupować słuchawki a muszę bo dużo jeżdżę pociągami. Na tą chwilę mam do kupienia agk i m50 tylko te drugie widzicie że skatowane co lepiej wybrać?

 

ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I o to chodziło krótko zwięźle i na temat ;)
Bardziej na jakości mi zależy więc biorę akg
Jak dojdą to napisze. Dziękuję za pomoc
Ale napewbo jak już będę miał flotę to drugie kupię np hp100 lub 150 bo widzę że naprawdę są godne uwagi.

ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

 

jednak poszla zmiana, kupuje ath-msr7gm i

FiiO E17K Alpen 2 :)

co sadzicie o tym?

Edytowane przez davidof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności