Skocz do zawartości

Mr. Z Tomahawk


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam o dziwo nie wypadają pchły... Te haki wręcz mi troche przeszkadzają. Co do samcyh Toporków, to ja słucham ich z gąbeczkami pełnymi- najbardziej mi pasują w tym wydaniu. Z dziurką trochę mi za jasno jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie troszkę bas jakby lepiej, albo mózg się przyzwyczaił bo wygrzewam słuchając.

Etap wygrzewania na miniwieży w piwnicy mam juz dawno za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozg sie wygrzal. Bas odnalazlem po jakichs 5 godzinach. Jest dobrze i rozwazam zakochanie sie w pchelkach. Wczesniej tak srednio dopuszczalem taka ewentualnosc...

 

Edit:

Ze tak Kolegow zapytam, po ile mieliscie gabeczek pelnych w zestawach? Bo u mnie byly 3 czarne i 3 czerwone. Z kolei z dziurka mam 3 czerwone i 4 czarne. Jak u Was? @Azahiel spkojne galoty nie mam ansow tylko pytam ;)

Edytowane przez brunnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozg sie wygrzal. Bas odnalazlem po jakichs 5 godzinach. Jest dobrze i rozwazam zakochanie sie w pchelkach. Wczesniej tak srednio dopuszczalem taka ewentualnosc...

 

Edit:

Ze tak Kolegow zapytam, po ile mieliscie gabeczek pelnych w zestawach? Bo u mnie byly 3 czarne i 3 czerwone. Z kolei z dziurka mam 3 czerwone i 4 czarne. Jak u Was? @Azahiel spkojne galoty nie mam ansow tylko pytam ;)

 

 

Mogę Ci dosłać ewentualnie 1 komplet z dziurką :) ja i tak nie używam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po 2 pary każdego rodzaju - pełnych po dwie pary czerwone i czarne i z dziurą po dwie pary czerwone i czarne.

 

Trochę się nairytowałem naciągając dziurawe gąbki na siekierki. Silikony w dokach jakoś łatwiej się zakłada niż te małe kondomki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox @Azahiel nie trzeba. Sie majfriend musial walnac. Dzieki raz jeszcze stary. Jestem mega zadowolony. Zona juz negocjuje ze mna zamiane na czarne ktore zaraz zamawiam. No chyba ze ktoremus z szanownych Kolegow nie podeszly to ja pare czarnych chetnie przygarne ;)

 

MoBiLnIe BeZ OgOnKoW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, tylko trzeba odpowiednio złapać- rozszerzyć sobie nacisnąć palcem i potem idzie ;)

 

@up- nie dziwię się... Mnie do tej pory urzeka ich rozdzielczość i stereo jakie robią. Kto by przypuszczał że pchełki tak szeroko zagrają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najbardziej. Te z dziurką się łatwo zakłada, jak się wie jak :) Wystarczy złapać tak by było rozszerzone na płasko na obudowie gdzie mają być- potem przekręcamy jakbyśmy chcieli na druga stronę wywlec i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te toporki to bezwstydna potega. Odpalilem Dyjaka i sie prawie poplakalem, tyle emocji raaany na innych sluchawach czulem muze. Szla jak trzeba i sprawiala duzo przyjemnosci, ale nad tymi toporkami ktos jakies voodoo odprawil... Nie Sa Mo Wi Te.

 

MoBiLnIe BeZ OgOnKoW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"@up- nie dziwię się... Mnie do tej pory urzeka ich rozdzielczość i stereo jakie robią. Kto by przypuszczał że pchełki tak szeroko zagrają."

 

Ja tak o mx985 kiedyś pisałem, że są utwory w których grają mi szerzej niż k550,ale nikt wtedy tematu nie podjął.

Pewnie w myśl zasady, że nie ma co dyskutować z nawiedzonym ;)

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności