Skocz do zawartości

Mr. Z Tomahawk


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

Porównujemy do różnych Senków 980 i 985.

To i tak nie ma aż takiego znaczenia, bo 980 dosyć dawno już wycofano z produkcji, 985 chyba też, ale jeszcze czasami można je dorwać nowe, np. w amazonie.

W sumie idzie mi o to, że to w tej chwili produkt niszowy ze względu na trudności z dostępem do możliwości zakupu.

 

Niby pozostaje wtórny obieg, ale rzadko się pojawiają. Ciekawe czemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niby pozostaje wtórny obieg, ale rzadko się pojawiają. Ciekawe czemu ;)

Może kabelek nie wytrzymywał, bo moim zdaniem nie był zbyt dobrej jakości jak na produkt w tej cenie.

 

Całkiem możliwe, bo do mocarzy to on nie należy.

mx985 pojawiły się na rynku jakoś na jesieni 2012.Kupiłem albo zaraz po premierze, albo na pocz.2013 ? Nie pamiętam.

W każdym razie używam ich co najmniej 3 lata, dosyć często. Oznak zużycia pcheł jak i kabelka nie stwierdzam.

Tylko, że mnie się rzadko cokolwiek psuje, a kabelek w żadnych słuchawkach nigdy nie odmówił mi posłuszeństwa.

Tak już mam.Przedmioty tzw.użytkowe służą mi do użytku i ani jakoś specjalnie na nie nie dmucham-chucham ani nic z tych rzeczy.

Użytkuję zgodnie z przeznaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paratykus jak tomahawki reagują na nakładki od yurbudsów, testowałeś?

Nie, boję się zakładać.Yurbudsy mają ekhmmm ... małą dziurkę i cholernie ciężko włożyć je na duże kopułki.

Co prawda na mx985 zakładam, ale w nich kopułka jest półokrągła więc to dosyć zgrabnie idzie.

Kopułki w Mr Z są bardziej płaskie, podobnie jak w Monkach. Na Monki udało mi się yurbudsy wcisnąć, ale nie było poprawy z dźwiękiem.

To jest drugi powód, który powoduje, że nie kombinuję z Tomahawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

@paratykus jak tomahawki reagują na nakładki od yurbudsów, testowałeś?

Nie, boję się zakładać.Yurbudsy mają ekhmmm ... małą dziurkę i cholernie ciężko włożyć je na duże kopułki.

Co prawda na mx985 zakładam, ale w nich kopułka jest półokrągła więc to dosyć zgrabnie idzie.

Kopułki w Mr Z są bardziej płaskie, podobnie jak w Monkach. Na Monki udało mi się yurbudsy wcisnąć, ale nie było poprawy z dźwiękiem.

To jest drugi powód, który powoduje, że nie kombinuję z Tomahawkami.

No weź ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@paratykus jak tomahawki reagują na nakładki od yurbudsów, testowałeś?

Nie, boję się zakładać.Yurbudsy mają ekhmmm ... małą dziurkę i cholernie ciężko włożyć je na duże kopułki.

Co prawda na mx985 zakładam, ale w nich kopułka jest półokrągła więc to dosyć zgrabnie idzie.

Kopułki w Mr Z są bardziej płaskie, podobnie jak w Monkach. Na Monki udało mi się yurbudsy wcisnąć, ale nie było poprawy z dźwiękiem.

To jest drugi powód, który powoduje, że nie kombinuję z Tomahawkami.

No weź ;(

 

Szkoda mi toporki zepsuć... Spróbuję wieczorem, ale to będzie raczej późny wieczór.

No i muszę być przytomny po grillu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w drodze do pracy wziąłem sobie tomahawki z shufflą 4g, kurde jakie to fajne połączenie też :) a jeszcze sobie dopasowałem earhooxy lepiej, żeby mieć większy docisk (górną cześć z hakiem przesunąłem bardziej w stronę węższej części obudowy).

 

No też uważam że to bardzo dobre połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie:

 

Kurcze mam akcje jakiej nie miałem, prawy toporek wydaje z siebie dziwne elektryczne pyknięcia w momencie kiedy chodzę a grajek majta się np w bluzie. Dopóki siedzę/leżę wszystko jest ok, ale jak tylko się ruszę, zrobię parę kroków to prawa słuchawka pyka coś jakby nie wiem, wyrównywało się ciśnienie ale to bez sensu, za to niezwykle ten efekt upierdliwy jest. Pyka niezależnie od źródła czy to dx50 czy dx50+e12a czy xduoo x2 czy lg g2 czy clipzip czy cokolwiek co mi tam się po szufladzie wala, no pyka i szlag może człowieka trafić. Jak siedzę nie pyka, jak wsadzę na sztywno w kieszeń grajka, nie pytak, jak się majta to pyka. O co kaman?

 

Nie, nie trolluję, to się na prawdę dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio jak tak miałem, to się okazało że mam zapalenie zatok i jak zdejmuje słuchawki, to też mi pyka w uchu jak chodzę. :) a na serio skoro przy ruchu, to podejrzewam problem z kabelkiem.

 

Ps z samym Mojo wolę Tomahawki od LEA. Z b1 i pono już jednak nie mają większych szans, ale jako słuchawki, jak chcę sobie film obejrzeć na laptopie albo na szybko posłuchać czegoś z YouTube, to są rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie zatoki ani nic ze zdrowiem związanego ;) pykają tylko toporki inne nie, i kurcze też stawiam na kabel ale, delikatne miętolenie cm po cm niczego nie ujawnia, dopiero jak w kieszeń wsadzę luźną to się koszmar zaczyna. No nic, szkoda mi je rozbebeszać w celu przelutowania kabla ale z drugiej strony wytrzymać z tym nie idzie... Nie wiem, pobiję się z myślami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie zatoki ani nic ze zdrowiem związanego ;) pykają tylko toporki inne nie, i kurcze też stawiam na kabel ale, delikatne miętolenie cm po cm niczego nie ujawnia, dopiero jak w kieszeń wsadzę luźną to się koszmar zaczyna. No nic, szkoda mi je rozbebeszać w celu przelutowania kabla ale z drugiej strony wytrzymać z tym nie idzie... Nie wiem, pobiję się z myślami...

Zaszalej i zmień na jakiś wypasiony kabelek+wtyk.Będziesz pionierem

Pionier nie ma łatwo, ale dzierży palmę pierwszeństwa, może warto zaryzykować ;)

"Majtasy kablem jakbyś symulował ruch siedząc" to tylko po dobrze destylowanej gorzałce. Inaczej nie wyjdzie, bo za bardzo spięty będziesz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie:

 

Kurcze mam akcje jakiej nie miałem, prawy toporek wydaje z siebie dziwne elektryczne pyknięcia w momencie kiedy chodzę a grajek majta się np w bluzie. Dopóki siedzę/leżę wszystko jest ok, ale jak tylko się ruszę, zrobię parę kroków to prawa słuchawka pyka coś jakby nie wiem, wyrównywało się ciśnienie ale to bez sensu, za to niezwykle ten efekt upierdliwy jest. Pyka niezależnie od źródła czy to dx50 czy dx50+e12a czy xduoo x2 czy lg g2 czy clipzip czy cokolwiek co mi tam się po szufladzie wala, no pyka i szlag może człowieka trafić. Jak siedzę nie pyka, jak wsadzę na sztywno w kieszeń grajka, nie pytak, jak się majta to pyka. O co kaman?

 

Nie, nie trolluję, to się na prawdę dzieje.

 

Haha, też tak miałem ale tylko jak jeździłem tyłkiem po wyjątkowo puszystym poliestrowym kocyku. Także zbytnio się nie przejmowałem..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie tylko poczytać chce, bo w portable raczej już się bawił nie będę

Dziś nie da rady. Za dużo karkówki, jestem po niej taki jakiś ospały ... ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azahiel @Paratykus @JPreis ... Panowie... Ubaw po pachy :D :D dzięki :D

 

- majtasy kabelkiem na siedząco,

- poparte odpowiednio wysokoprocentowym trunkiem

- w trakcie polerowania zadka o puszysty kocyk

- zagryzając na koniec karkówką

 

Spróbuję przed zmianą kabelka, jak się uda to mamy tutoriala jak ta lala :D

 

 

edit: tak na serio to pyka/trzaska tylko jak chodzę i majta, jakiekolwiek próby uzyskania pyknięcia w inny sposób spalają na panewce.

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności