Skocz do zawartości

Mr. Z Tomahawk


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

Mr. Z Tomahawk mają coś w sobie z magii grado, słuchasz tu i teraz!

Nie jestem za połączeniem x5 c5 Mr.ZT ale kurde jak to gra ... i chyba jednak zostaną jako alternatywa dla nausznych szczególnie hd600.

 

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono, kto by pomyślał, że taką furorę zrobią. ciekawe czy hajp opadnie :D

 

Każdy hajp opada. Praw fizyki nie przeskoczysz ;)

Natomiast Tomahawki ( przynajmniej dla mnie ) zasługują na to by je zatrzymać i ... mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'alternatywa dla hd600' nie no szaleństwo jakieś :>

Tak a bo co? czasem nauszne za duże a doki to wąska scena bez swobody i tu właśnie jest to dobra alternatywa a jak to pchły zajmują niewiele miejsca ze wszędzie je wciśniesz.

HD600 były i będą a MzT są tylko albo aż mniejszą alternatywą. I nie mówię tu o zamienniku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie czekałem na komis!

 

Mi wygodnie siedzą nawet bez pianek, a swoboda i dynamika i rozdzielczość z Mi Note to sama radość :) Grają dość jasno, zwiewnie ale nie chudo, do tego bas przyjemnie wybrzmiewa ale nie jest go za dużo. Bardzo przyjemne i wygodne słuchawki.

 

A jak trochę pograły, to jakby nie były za jasne, raczej naturalne, łatwo łapią synergię z różnymi gatunkami muzycznymi

Edytowane przez mykupyku
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zOrg w uszach je wygrzewaj, miłość do nich będzie rosła i zakorzeniała się powoli, naturalnie, z nutą melancholii i romantyzmu... :D

 

i tak też wczoraj zrobiłem :)

 

na pewno ze mną zostaną, natomiast potwierdza sie to pisało już kilku kolegów wcześniej - z cieplejszym źródłem fajnie zyskują na basie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcia dalej wolę czarne :D

Na razie po dwóch dniach nowe grają trochę głośniej i bliżej, nie tak rozdzielczo jak stare

i z mniejszą sceną(głębią)/holografią, stare na ten moment są bardziej dokładne, wydaje się że

nowe mają więcej basu ale to może być spowodowane tym żę grają głośniej.

Wszystko na QP1R, nówki grają dalej, zobaczymy.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja posłuchałem wczoraj i dzisiaj odłozylem. Przy odkurzaniu raczej się nie sprawdzą, mimo ich wszechmocnosci ;-).

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Po prostu słuchawki "otwarte".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wyskoczylem do sklepu w siekierkach i w sumie halasy z zewnatrz nie przeszkadzaly, ale nie oszczedzalem glosnosci (195 na wysokim gain). Apocalyptica grala tak sobie, ale Lunatic Soul brzmialo swietnie. Nie wglebiajac sie w jakies audiofilskie opisy, to jest po prostu fajnie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że ja byłem pierwszym pierwszym posiadaczem tomahawków, zarówno tutaj, jak i na headfi. I mój model był bardzo podobny dźwiękowo do mx985. Marginalne różnice tłumaczyłem ułożeniem w uchu, saudio odebrał te różnice tak, że jednak nieco inaczej te słuchawki grają, chociaż te różnice nie były kolosalne. Później na headfi poszedł hype i pod wpływem różnych użytkowników brzmienie mogło ulec drobnej zmianie. Nie wiem, jak grają obecne rewizje, ale ja pamiętam je jako całkiem równe, lekko ocieplone granie, bardziej relaksacyjne i z klasą

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności