Skocz do zawartości

Mr. Z Tomahawk- wstępna zbiorówka


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Azahiel, dzięki za chęci i organizację tego przedsięwzięcia :)

 

A no i fajnie że zwyciężyliśmy. Pozdrawiam drużynę srebrnych, daliśmy radę w tej zbiorówce!

Hehe silver team teraz trzeba skolowac jakies "czirliderki"

 

MoBiLnIe BeZ OgOnKoW

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Jeśli można to dopisałbym się do listy w miejsce kolegi (26. Yolocaust) który rezygnuje.

 

 

 

1. Azahiel (czarny)

2. WojtekC (srebrne)

3. mago77 (srebrne)

4. Gourney (srebrne)

5. paratykus (srebrne)

6. retter (srebrne)

7. crysis94 (srebrne)

8. brewamator (srebrne)

9. kommel - (czarny)

10. michalkorona (czarne)

11. kasumo (czarne)

12. saudio (czarne)

13. brunnerius (srebrne)

14. bruno63 (czarne)

15. Grucha (czarne)

16. MrSheep (czarne)

17. sn4ke (srebrne)

18. banan94 (czarne)

19. Hechlok (czarne)

20. Grow (czarne)

21. zOrg (srebrne)

22. jamelo (srebrne)

23. touok (srebrne)

24. Fonzo (srebrne)

25. rfzb (srebrzyste)

26. lu_ka (srebrne)

27. marlonqpa (srebrne)

28. radloc (czarne)

29. adrr (czarne)

30. JPreis (srebrne)

 

 

 

Srebrnych: 16

Czarnych: 14

 

Wybaczcie że wczoraj nie pisałem- prawie nie miałem dostępu do neta, po za tym w trasie...

 

Dobra, listę zamykamy na 30. Jak wszystko wyjdzie git, najwyżej 2 raz się zrobi. Najważniejsze sprawy:

 

1. Cło - wszystko ustalone z chinolem- bez pudełek będą (jak najmniejsza paczka by była), faktura też będzie na odpowiednią kwotę by wszystko było jak najmniej.

2. Kwestia czasowa- czekam na kartę USD z aliora, by ją zapłacić bez zbędnego kombinowania.

 

3. Koszta:

 

Na dzisiaj wychodzi około 120 zł. Proponuję sprawdzać kurs zanim mi coś przelejecie. Możecie mi przelać więcej, a ja zrobię w excelu tabelkę, komu ile zostało po skupie Dolara. Pójdzie to na wysyłkę bezpośrednio do danej osoby.

 

4. Dane:

 

Robert Kruk

 

20249010570000990066094975

 

Powinien się pokazać Alior.

 

Jakby ktoś chciał dolary mi przelać, spoko:

 

Tak jak wyżej dane a numer konta:

 

64249010570000990166094975

 

Tytułować: Nr. X (x- numer na liście) Nick. To wystarczy.

 

Będę tutaj umieszczał listę i skreślał kto wpłacił. Przypuszczam że w tym tygodniu pewnie dojdzie karta.

 

Dalsze działanie, to jak dostanę. Dam znać, wtedy każdy mi będzie PM wysyłał z adresem- mogę wysłać wszystkim- kurierem, paczkomatem, pocztą.

 

 

No to przyklejam, ja tez już opłaciłem Mz.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale hajsu na koncie, ILE DULARÓW!

 

A tak serio, wszystko już pozmieniałem na USD.

 

Niestety w mobilnym excelu jak i przegladarkowym, nie da się zdjąć hasła by edytować. Także wieczorem w domu uzupełnie skoroszyt o wpłaty i rozliczenia, komu ile zostało.

 

Ps. nie miłosiernie mnie to wkurza, że nie można edytować arkusza który ma hasło, a skoroszyt który ma hasło to w ogóle się nie otworzy na mobilnym... Ile razy przez to w pracy miałem problemy, poprzedniej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności