Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki nauszne zamknięte trance/progressive house do 400zł


oportunista

Pytanie

Witam wszystkich forumowiczów ! ;)

To mój pierwszy wpis, przechodzę do sedna bez większych ceregieli;p

Chciałbym kupić słuchawki nauszne zamknięte z bardzo dobrą jakością basu(w tej cenie) do muzyki trance/progressive house/ elektoniczna muzyka w ogóle

 

DO LAPTOPA (ASUS F750L) (nie myślałem o żadnym wzmacniaczu, bo się na tym nie znam)

 

 

Obecnie używam Sennheiser HD419, ale to była akcja typu wchodzę do sklepu i biorę bo fajnie wyglądają, a i firma sprawdzona.

Teraz chcę pójść raczej w kierunku upodobań muzycznych i szczerze mam nadzieję na słuchawki które po założeniu zmiażdżą mi system :D

Widziałem parę ciekawych modeli:

 

Takstar 280pro, HD6000, jakieś AKG i inne cuda, ale jako, że jestem zielony w tym temacie to bez odsłuchu i porównania do moich obecnych słuchawek nie wiem czego się spodziewać, zależy mi też na porównaniu moich Senków do ew. wybranych przez was faworytów (jaka będzie różnica).

Proszę o propozycję, mam zamiar każdą zapronowaną sztukę w miarę możliwości przetestować i sprawdzić która będzie najlepsza.

 

Dzięki !

 

Odrazu to samo tylko dokanałowe na siłownię i do biegania. Do odtwarzacza cowon E2 i telefonu SONY XPERIA M2 (do 300zł)

Edytowane przez oportunista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chodzi o doki zaproponuję Zero Audio Carbo Tenore, do transowania będą jak znalazł. Plus taki, że są łatwo dostępne, w przeciwieństwie do NuForcę, które od jakiegoś czasu już nie są produkowane.

Ciekawe napewno, kwestia tylko czy nie wypadają podczas bardziej gwałtownych ruchów?

HD6000 i NuForce ne700.

a PRO80? Jaka jest różnica, że akurat HD6000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Jeśli chodzi o doki zaproponuję Zero Audio Carbo Tenore, do transowania będą jak znalazł. Plus taki, że są łatwo dostępne, w przeciwieństwie do NuForcę, które od jakiegoś czasu już nie są produkowane.

Ciekawe napewno, kwestia tylko czy nie wypadają podczas bardziej gwałtownych ruchów?

 

Na fabrycznych silikonowych tipsach faktycznie było średnio, za to z piankami Comply siedzą bardzo stabilnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności