Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Herioz

Dokanałowe Bluetooth do 400zł do sportu

Question

Poszukuję  słuchawek dokanałowych tak do 400zł (no może ciut więcej jeśli będzie to dobra okazja). Nie muszą być true wireless. Głównie do użytku na siłownii albo w tramwaju raczej nigdy w domu.
Co do muzyki to właściwie tylko heavy metal/hardrock.

Przeglądając forum natknąłem się na kilka polecanych doków, ale wszystkie mają kable. Dlatego zastanawiałem się czy rozwiązanie doki + adapter BT ma sens, jak sprawdzi się w praktyce zwłaszcza podczas ćwiczeń?

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Creative Outlier Gold, ewentualnie sport. acz nie wiem jak się one sprawdzają w tego typu muzyce. @ALTON @Lord Rayden @Azahiel

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By k_mis
      Witam, oddaje w dobre ręce moje Bluedio T4S z powodu rozmiaru i wagi. Wyglądałem w nich śmiesznie i głowa się pociła więc nie bardzo chciało mi się ich używać. 
      Szukam czegoś bardziej mobilnego, dużo spaceruje (pewnie jak każdy kto ma psa  ) i zawsze słuchawki mi towarzyszą. Do tego PS4, koszenie trway i czasem w pracy jak muszę się skupić a pracuje w przelotowym biurze i ciągle mam głośno. A wole głośną muzykę i jak hałas maszyn i rozmowy ludzi. 

Na słuchawkach mam zamiar słuchać rocka, muzyki elektronicznej, oglądać filmy i grać w ps4. 

Wstępnie wybór padł na:
      JBL TUNE 500BT - budżetowy model ale raczej z pozytywnymi opiniami który z tuzina budżetowych modeli wygrał możliwością składania co pozwoli mi je schować do kieszeni lub małej kieszonki plecaka a to jest dla mnie mega plus.
      Leci z chin transmiter jack -> bluetooth to bym mógł ich nawet używać z PS4. 
      Ale... boje się, że jednak mnie nie zadowolą i będę żałował zakupu a nie mam za bardzo gdzie ich przetestować. 

Możliwe, że uda się zwiększyć budżet i na razie  moimi faworytami są słuchawki Marshall Major III BT, ponoć dobrze grają, obsługują kodek aptx, fajnie się składają i co też ma znaczenie genialnie wyglądają. 

Jakieś inne słuchawki w tym budżecie z moimi wymaganiami polecacie? 
    • By Defir
      Witam,
      Szukam słuchawek dokanałowych truewireless, właściwie jedyny wymóg do żeby były dokanałowe, oczywiście żeby jak najlepiej grały i jak najdłużej wytrzymywały. Budżet do 200zł +-50zł. Znacie coś godnego polecenia? wszystkie polecane na tym forum jakie znalazłem kosztują 300+zł
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy