Skocz do zawartości
  • 0

Detaliczne, z szeroką sceną do 1000 zł.


83matys

Pytanie

Cześć. Szukam słuchawek do Samsunga S5 i iBasso dx50. W pracy słucham na Takstarach pro80. Szukam kolejnej pary do domu. Testowałem ostatnio K550 i ATH M50x. Pierwsze dla mnie bezbarwne, mało interesujące. ATH zrobiły na mnie fajne wrażenie. Sporo detali. Jednak scena stosunkowo wąska. Lubię jak jest szerzej, więcej powietrza pomiędzy instrumentami. Co warto przetestować?

 

Dzięki,

Matys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z zamkniętych ostatnio jest wielki hype na Meze. Widziałem dwie pary w komisie za 1000. Warto rozważyć DT770 - scena będzie lepsza niż w ath, a muzykalność większa niż k550. Ath potrafią złapać oddech w połączeniu z ibasso d-zero mk2. Moim zdaniem otwarte dają więcej możliwości w tej cenie, włącznie z HD600, które ogólnie biją na głowę wszystko, co wymieniłem powyżej (nie wiem jak z meze, bo nie słyszałem). W tej cenie można dostać też np. K7xx, które są pójściem akg trochę w stronę dociazenia i nasycenia. Opcji jest na szczęście i zarazem niestety bardzo duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z otwartych przestrzenne są również ath r70x. Te już dają sporo funu.

Ale nie izolują wogóle - ja swobodnie toczę rozmowy w pracy nie zdejmując ich z głowy, a jedynie ściszając je nieco.

Może k550 mk2? Wszyscy którzy ich słuchali mówią, że poprawiono właśnie to czego Ci brakuje w starych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja od siebie polecam przesłuchać niepozorne Panasonic rp-hd10. Nie wiem jak ludziom z Panasonica udało się uzyskać taką scenę, ale jest zjawiskowa. Z detalem ok. Wadą jest spore przekłamanie dźwięku, w niektórych utworach brzmią trochę nienaturalnie nienaturalnie. Są do przesłuchania w Saturnach i innych mediamarktach, wyrwać się da za niecałe 700. Ja wiem, że marka trochę nie audiofilska, ale co zrobić, jak ładnie grają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli się nie boisz nie skąpej ilości basu to faktycznie zastanów się nad Meze (99 classics). Dużo powietrza, trójwymiarowa scena, bardzo kolorowe granie.

 

Tutaj też możesz poszukać pomysłu; http://forum.mp3store.pl/topic/136743-space-is-inhabit-uslyszec-to-w-sluchawkach-za-tysiaka/

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności