Skocz do zawartości

Fostex TH-610


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że będzie drożej - porównaj KXX do adekwatnego modelu ze standardowej oferty dla przykładu...

czyli do? bo to nie są k712

A TH610 to nie THX00, napisałem adekwatnego, nie odpowiednika... ale tak czy siak chodziło mi o K702 65th Anniversary, których obecnie już nie ma, ale sytuacja była inna przy 1. rzucie KXX ;)

W sumie K712 ~ K702 65th Anniversary, ale wyszły potem :F

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsze dostawy do sklepów koniec maja 2016

 

WojtekC wiesz może czy w Polsce też będą dostępne końcem maja czy to ogólna informacja i nie wiadomo do których krajów trafią najpierw? TH900 MKII na ebay'u już się trochę pojawiło, ale na temat TH610 cisza :ph34r:

 

Co do ceny to na hifiphilosophy padła kwota 800$

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I had a brief listen with the TH610 prototype today. It's not bad and it sounded like the TH-X00. I actually prefer the look of the TH-X00 rather than this. I hope that they can make the cup look better in the production version."

 

http://www.head-fi.org/t/798127/new-fostex-th610-premium-reference-closed-back-headphones/45#post_12360000

 

Od tego gościa mam swoje X00.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... to pięknie :)

Jeżeli się potwierdzi ze grają tak jak x00 a przypuszczam ze tak będzie to można śmiało powiedzieć ze ci którzy kupili X00 zrobili deal życia :)

Nie przesadzajmy. Dealem życia nazwałbym raczej FLC8S za tysiaka:)

 

X00 zwyczajnie nie są warte 3 tysięcy.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wizualnie lepiej się prezentują od TH 900. Wcześniej wystawiano je na amazonie za nieco ponad 600 euro. Jednak wydaje się, że TH 900 nie są w stanie przebić. Może lepiej poczekać na D7200, które wyglądają dość podobnie i będą chyba w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności