Jump to content

Recommended Posts

Na targach Audio w Tkiyo został zaprezentowany nowy model Fostex TH610

Model TH610 jest następcą modelu TH600 .

Główne różnice w porównaniu z poprzednim modelem to:

1 ) Muszle zostały zmienione z magnezu na czarne drewno orzechowe

2 ) Złącza/kabel jest teraz odpinany w taki sam sposób jak TH900mk2

3 ) Dźwięk został ponownie dostrojony do drewnianych muszli i ich cech fizycznych i akustycznych

Pierwsze dostawy do sklepów koniec maja 2016

TH610.jpg

Edited by WojtekC
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ze troche je pomeczylem to przeklejam notatki... moze komus sie przyda. Przepraszam za chaos ale nie mam czasu ubierac w ladna wypowiedz:))))   fostex th-610 vs pm3 calkiem fajne te 610. Nadal jak x

najmocniej przepraszam, ze smialem zwrocic uwage - poddaje sie publicznej samokrytyce

Kurczę,napaliłem się na te TH610, chyba już po mnie...he,he.  

Posted Images

Troche spozniony zaplon z ta nowoscia, juz o tym przeciez bylo, podobnie z TH900mkII ;)

Tez tak uważam :) jedne z ładniejszych jakie widziałem. Mam nadzieje że cena nie będzie przesadzona.

Troche spozniony zaplon z ta nowoscia, juz o tym przeciez bylo, podobnie z TH900mkII ;)

Teraz dostaliśmy info z Fostexa ten weekend i wcześniej nie było działu Fostex. Drugi raz po Japonii słuchawki będą prezentowane na targach audio w Singapurze 20i 21 lutego. Dla ciebie to stary suchar, nie podoba się nie czytaj. Ja nie widziałem tematu ani o MK2 ani o 610 wiec jeśli temat był to przeszedł może bez echa. Tu jest w konkretnym dziale Fostex.

Zwykłe TH600 to ok 550$ gdyby utrzymali cenę to wiem na co zbierać kasę :)

najmocniej przepraszam, ze smialem zwrocic uwage - poddaje sie publicznej samokrytyce

• Like 2

Jak będziesz miał konstruktywne uwagi to czemu nie? :P

Że zdjęć ładniejsze niż wersja Massdrop ;-). Ale są gusta i guściki. Wiadomo coś o cenie?

Sent from my A0001 using Tapatalk

przy obecnych trendach będzie drożej od 600tek

coś mi się wydaje że ostatni rzut TH-X00 na Massdropie po 400$ był ostatnim w ogóle... teraz będzie TH-610 "ciut" drożej :(

Co w tym smutnego? :)

bo TH-X00 to 400$, a stare TH600 to 550-600$, a ile za TH610? raczej nie 400$...

Oj tam, oj tam lepsze będą :)

Z resztą nie siejmy zamętu. Przy dropie z X00 też ktoś pisał że prawdopodobnie X00 jest następcą TH600 i innych nie będzie.

Z resztą nie siejmy zamętu. Przy dropie z X00 też ktoś pisał że prawdopodobnie X00 jest następcą TH600 i innych nie będzie.

A jak pisałem, że dropy zaraz się skończą, bo jak wychodzi poprawiony TH-900, to i pewnie wyjdzie poprawiony TH-600 to mówili, że nie.

No i wychodzi na to że X00 są następcą 600. Tylko zmatowione.
Guest Soundman1200

Szkoda że pady nie te okrągłe dali co są w TH600/900, tylko podobne do tych z THX00/D2000.

Jakoś mi nie podeszły pady w THX00, twardawe, uwierały mnie w uszy.

Te pady z TH600/900 są super....

No i wychodzi na to że X00 są następcą 600. Tylko zmatowione.
Tam bym mahoń a w nowych mamy łorzech :)

Oczywiście, że będzie drożej - porównaj KXX do adekwatnego modelu ze standardowej oferty dla przykładu...

czyli do? bo to nie są k712

Edited by hibi
  • Similar Content

• By timecage
      1. Wszechstronne i bardzo wysokiej jakości combo słuchawkowe od Pioneera model U-05s. Ma wszystko od upsamplingu, przez selektor aktywnego wyjścia, pilot, przełącznik line/pre out, balans, aż po input AES/EBU. Gra jak to u współczesnych Pioneerów - dobrze kontrolowaną analitycznością z nutą muzykalności. Egzemplarz w stanie dobrym/bardzo dobrym, sprawny. Raz odwiedził autoryzowany serwis w celu wymiany selektora wyjść (impulsator) na nowy + podklejenia frontowej szybki. Poza tym brak problemów. Cena: 2300zł.

2. Fantastyczna końcówka mocy od Audiolab model M-PWR, kolor czarny. Sprzedawana jako element ich kompaktowego systemu audio, w osobności sprawdza się jako idealny dodatek do DAC/combo słuchawkowego kiedy chce się podłączyć pasywne kolumny. Niedużą moc (40W) nadrabia właściwym dla Audiolaba przejrzysto-naturalno-muzykalnym brzmieniem, które w tej cenie jest chyba nie do przebicia. Do tego z tyłu wejścia nie tylko RCA ale też XLR. Stan dobry/bardzo dobry, sprawna, nie była naprawiana. Cena: 1100zł.

3. Wzmacniacz zintegrowany Musical Fidelity X-150, wyjątkowa kompaktowa konstrukcja o dużych ambicjach, budowie niczym czołg i charakterystycznym ocieplonym brzmieniu przy jednoczesnym zachowaniu detali i przejrzystości. Mój egzemplarz jest w stanie dobrym/bardzo dobrym i jedyne ale to nieco już wyrobione przyciski zmiany źródła, słabo reagują na prędkie lub zbyt lekkie naciśnięcia (może tak było od nowości, nie mam jak wiedzieć). W komplecie oryginalny pilot. Cena: 2100zł.

4. Magnetofon cyfrowy Fostex D-5 w bardzo dobrym stanie, mało używany (niemal wyłącznie do nagrań). Jest to model studyjny, więc ma gniazda po XLRach. Brzmieniowo jest lekkie ocieplenie i naturalna, niewymuszona detaliczność. Działa jak marzenie, używanie go to prawdziwa przyjemność. Gratis dwie nieużywane DAT od Sony plus jedna używana od BASF. Cena: 1400zł.

Jeśli ktoś kupi razem Pioneera i Audiolaba to dokładam nadajnik/odbiornik bluetooth Boltune i opuszczę cośtam z ceny łącznej.
      Preferowałbym odbiór osobisty, szczególnie w przypadku Fostexa z racji jego delikatności. Także metoda dostawy będzie do indywidualnego ustalenia.
      Rozważę sensowne oferty, ale zamiany raczej nie wchodzą w grę.
      Zdjęć nie wrzucam, bo niespecjalnie jest na nich co pokazywać, a w google jest ich mnóstwo.

• By konrad_a
      Ogłoszenie grzecznościowe - mój brat sprzedaje:

Słuchawki Fostex T60RP + DAC Sabaj Da3
      1400zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/fostex-t60rp-kabel-balans-2-5-mm-dac-sabaj-da3

Gramofon DENON DP-29F
      300zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/gramofon-denon-dp-29f-2dv
    • By Inszy
      Dekoni Audio to chyba najbardziej znana firma oferująca zamienniki nauszników do słuchawek z trochę wyższej półki. Wysoka jakość wykonania oraz duży asortyment, połączony z dość przystępną ceną przyniósł im niewątpliwy sukces, ale z czasem postanowili wydać pod swoim szyldem również i same słuchawki. Zamiast jednak projektować je od podstaw, co wiąże się z dużymi wydatkami, sięgnięto po gotowe rozwiązanie, z którego skorzystało wielu innych producentów – wypuścili swoją wersję półotwartych Fostexów T50RP Mk3 z przetwornikami planarnymi, stanowiących główne źródło zarówno komercyjnych, jak i indywidualnych modyfikacji. Zlecili japońskiemu producentowi wprowadzenie stosownych zmian w strojeniu, dodali swoje pady i tak oto powstały Dekoni Audio Blue. Czy wycenione na 899 złotych zmodyfikowane monitory Fostexa wnoszą coś w stosunku do wersji oryginalnej? Dzięki uprzejmości firmy Audioheaven mieliśmy okazję się przekonać.

W oderwaniu od dokanałówek, dziś recenzja dawno obiecanych Dekoni - zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/dekoni-audio-blue-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy