Skocz do zawartości

Najmniejszy i najtańszy DAC/AMP z optykiem i USB


Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za jak najmniejszym i jak najtańszym DAC/AMPem z wejściem optycznym i USB do podłączenia ps4. Idealnie było by gdyby miało to wzmacniacz z pokrętłem ale cyfrowa kontrola głośności też ujdzie oraz fajnie było by gdyby wyjście słuchawkowe było na dużego jacka. Sygnatura dźwiękowa obojętna byle by było to małe i łatwe w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czasami Xduoo XD-05 nie spełnia wszystkich Twoich wymagań. Mały AMP/DAC z regulacją głośności i do tego bezprzewodowy. Duży jack też jest :). Tylko nie wiem czy to jest tanie według Ciebie :).

2015103011568271.jpg

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na coś ze 3 razy tańszego ;) Coś w stylu prodigy Cube tylko że on nie ma wejście optycznego z tego co rozumiem, a jedynie wyjście.

Kurczę, myślę, że Cube to już nie jest Twój poziom ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konsoli dla syna takie cos kupilem Turtle Beach ear force dss http://www.amazon.co.uk/Turtle-Beach-Surround-Processor-Headsets/dp/B003O0KICS

ma optyka in

zasilany z usb

analog in 3.5mm jack

3.5mm out na sluchawki

pokretlo reg dzwieku

pokretlo bass boost

USB out

obecnie mozna kupic za 20funa na aukcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Liczyłem na coś ze 3 razy tańszego ;) Coś w stylu prodigy Cube tylko że on nie ma wejście optycznego z tego co rozumiem, a jedynie wyjście.

Kurczę, myślę, że Cube to już nie jest Twój poziom ... ;)

 

 

Chodzi mi o coś awaryjnego. Do tej pory jechałem z Hegla i wzmaka (przez pewien czas biłem się nawet o palme najlepszego toru audio dla gracza mając podpiętego Hegla HD20 - x-can v2 z lampami droższymi niż wzmacniacz i D7000 :P)ale konsola zmieniła miejsce pobytu w inną część mieszkania i nie mam tam miejsca na stawianie dużych klocków ani plątanine kabli. Chce nadal grać w bejerach dt150 ale 250ohmów o podpinanie do pada nie idą w parze. Nie mam ogromnych wymagań, chce żeby nie trzeszczało, nie szumiało, nie przerywało i było wystarczająco głośno bez oczywistych przesterów wiec 1000zł to lekki overkill jak na takie wymagania. Pewnie można podpiąć jakiegoś daca na usb do ps4 ale z tym chyba nigdy nie pewności czy bedzie działać czy nie dlatego chce mieć optyka bo wiem że to zawsze zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn - widzę, że jesteś w podobnej do mnie sytuacji: szukam dokładnie takiego samego sprzętu, też głównie do PS4 (choć nie tylko) i do beyerów (też 250ohm;) tyle że dt990 pro. Podpięte do pada - głodują straszliwie. Przejrzałem wszystko, co się dało przejrzeć i na oku mam coś, o czym wspomniałem w moim wątku:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/136976-fx-audio-dac-x6-a-coz-to-takiego/

 

Wynalazek :) Jeśli chodzi o Cube - tak, ma wyjście, podobnie jak PS4, więc odpada - pozostają jeszcze inne opcje, o których z kolei pisałem tu (trzy rozwiązania):

 

http://forum.mp3store.pl/topic/136709-wzmacniaczampli-do-ps4-dt990-kilka-opcji/

 

Tego FX Audio od Chińczyka jeszcze nie zamówiłem, ale cały czas się na to czaję. W razie czego - można poszukać aukcji, w której zapłacimy mniej przy zamówieniu dwóch sztuk (tylko nie wiem, czy nie wzrośnie wówczas ryzyko dopłaty cło + vat).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najtańsze co spełnia wszystkie założenia a nie jest totalną nie wiadomą z chin to jest Creative Sound Blaster E5

Alton miał go długo, testował wzdłuż i wszerz. Nawet przez pewien czas był w E5 "zakochany" ;)

Podpytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, panie, ale swoje ten E5 już kosztuje, od siedmiu stów to już niewielki skok do jakiegoś Aune X1S ;)

E5 mniejsze, ma BT - kwestia tego jakie ludzie mają priorytety :

 

http://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-e5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności