Skocz do zawartości

Gdzie kupić VE Monk?


Barothee

Rekomendowane odpowiedzi

@Gorionn - a od kiedy BigMaras zajmuje się dystrybucją tych słuchawek? Chińczycy przecież zastrzegają nawet na swojej stronie, że ich sklep na ali to jedyne oficjalne źródło tych słuchawek. Czasem niektórzy zamawiali sobie po kilka par, ale to nie znaczy, że oficjalnie to sprzedają - po prostu dzielą się swoim nadwyżkami w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym chciał kupić na allegro, ale powołując się na forum? Najchętniej dodałbym jeszcze etui, ale zobaczymy.

Jak z jakością wykonania tych Monk'ów? 1 para da radę, czy lepiej kupić 2?

No i w sumie nie spytałem o najważniejsze. Wszyscy chwalą je za brzmienie, ale jak wypadają w rapie i rocku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonania, to ich wygląd może budzić wątpliwości - ot takie pchły z kiosku za kilka złotówek (w sumie nie jest to dalekie od prawdy). Kabel i jack wyglądają więcej niż przyzwoicie w tych pieniądzach (czytaj: widziałem znacznie gorsze w słuchawkach za kilkadziesiąt razy więcej). Póki co u mnie jest ok, ale mam je może od dwóch tygodni i nie katuję specjalnie.

 

W rocku jest dobrze - grają mięsiście, z przytupem, przyjemnie się słucha. Z rapem mój egzemplarz nie miał do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmm... to ile uczciwie powinien brac, jesli na szybkim ali 1 kpl. kosztuje ok 7 $ z wysylka?

Nie mówię, że to zła cena. Liczyłem ~40zł za 2 sztuki na ali.

To zle liczyles bo koszt wysylki zawsze rosnie wraz z iloscia zamowionych szt. No ale przeciez warto zamienic gware w PL na gware od "majfrenda" zyskujac przyslowiowe 5 zl :) Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Bigmarasa są świetne po prostu, kolejne pary będę brał od niego i każdego kto mnie pyta staram się do niego przekierować. Sam przy 10 sztukach dałem ostatecznie 26,5pln/szt., wysyłka listowa polecona prio to 6zł z listem, więc miałem z tego cyrku 4,5zł od pary. A licząc fakt, że pojechałem na pocztę oddaloną o 20km ode mnie to już kolejny wolontariat :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym mógł zamówić więcej, ale stwierdziłem, że nie ma sensu, taniej samemu zamówić. Niektórzy się boją zamawiać/nie potrafią/nie mogą i to w sumie był ukłon do takich osób, ewentualnie znajomych.

 

Bigmaras działa oficjalnie.


OT

Z tych VE MONKów i tak lepiej wyszedłem niż z ostatniego Thomanna... :) chciałby ktoś dostawać 6-7zł/h pracy? :) No i zgadnijcie na jaką pocztą znów musiałem pojechać...

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Bigmarasa są świetne po prostu, kolejne pary będę brał od niego i każdego kto mnie pyta staram się do niego przekierować. Sam przy 10 sztukach dałem ostatecznie 26,5pln/szt., wysyłka listowa polecona prio to 6zł z listem, więc miałem z tego cyrku 4,5zł od pary. A licząc fakt, że pojechałem na pocztę oddaloną o 20km ode mnie to już kolejny wolontariat :)

E tam, ja w krytycznym przypadku zbiorowki JVC musialem oddac 2 zl ktore niegodnie sobie przywlaszczylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności