Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne(pchełki) do 200 zł


robson15

Pytanie

Siema szukam dobrze wykonanych słuchawek dousznych-pchełek do 200 zł.

Słuchawki będą póki co wpinane do zintegrowanej dzwiękówki-Realtek ALC892 i Sansy Clip Sport( w miarę jak będę miał więcej funduszy to chcę kupić coś lepszego niż integra i mp3 np nowe Xduoo x3)

Słuchawki powinny być uniwersalne co do muzyki z basem,ale żeby nie zalewał reszty-coś jak nauszne V-Jays II

Chociaż wiem,że w przypadku pchełek ciężko będzie coś takiego znaleść ze względu na budowę.

Dobrze by było jak kabel był jednej i drugiej słuchawki był takiej samej długości i słuchawki bez problemu siedziały w uchu-były wygodne i nie wypadały.

 

W grę wchodzą słuchawki dostępne w PL jak i chińczyki,szukając wcześniej znalazłem chińczyki porównywalne jak i nie lepsze od flagowych pchełek Sennheisera-MX985.

Niestety nie pamiętam ich nazwy ;/ i czy są do dostania w tej kwocie.

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zamienniki 985 to Mr Tomahawk. Uderzaj do Playa.

Miał moje 985 i porównywał oba modele.

 

Ja z pamięci naszej korespondencji : scena ciut większą w Mr T, dół ciut lepszy w 985.

Czemu pchły? Żadne nie dadzą takiego basu jak doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakieś testy VE Monk? Może masz już u siebie i możesz coś o nich powiedzieć? Wiem,że nie ma co oczekiwać cudów za 5 dolców jesli chodzi o jakosc wykonania.

Mógłbym je wziąć jakbym brał inne gdyby kiedyś tam lewa czy prawa słuchawka padła tudziez kabelek.W sumie 5 zielonych co to jest ? ;)

Bardziej skłaniałbym się ku MrZ Tomahawk,Monki jako zapasowe.

Miałem dokanałowe i wolę jednak pchełki. Trochę boję się o słuch. Wiadomo każde słuchawki go niszczą,ale wg doki i nauszne zamknięte najbardziej.

Dlatego pchły i nauszne otwarte w ostateczności półotwarte i jestem zadowolony ;)

Macie może jeszcze jakieś propozycje? :)

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.aliexpress.com/item/Venture-Electronic-VE-MONK-earbud-earphone/32417311324.html

 

Słuchałem MrZ Tomahawk, słuchałem MX980 albo 985 (nie pamiętam) w każdym razie VE MONKi wcale nie są gorsze, a właściwie to zrobiły na mnie lepsze wrażenie.

??? :woot:

Nie masz jakiejś "luźnej" pary VE-MONK ? Chętnie skonfrontuję je łeb w łeb z MX985 , a potem napiszę samą prawdę na Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie Inszy i Fex : to ja się wpisuję w tę opcję "więcej" :), OK ?

Od dawna mam świadomość, że pieniądze nie grają.

Zajrzę później, muszę teraz na off...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Damian, ale hajpujesz :)

"trochę wiecej" to na prezenty dla rodzinki? :D

 

Są osoby, które nie zamówią, bo nie chcą nie potrafią. Ode mnie mogą liczyć na rzeczywistą cenę + cenę shipu listem w PL + parę zł na piwo :D

 

Biorę 10 sztuk, więcej mi się nie chce rozsyłać :P

A słuchawki godne uwagi. Dla siebie biorę jeszcze 2-3 pary :)

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od tygodnia używam Monków.

I w zasadzie napiszę jedynie:

ONE KOSZTUJĄ TYLKO 20 ZET !

Stosunek jakości do ceny chyba nie do pobicia.

Moim zdaniem brać, póki są w takiej cenie.

To są bardzo równe słuchawki. Bez fajerwerków, ale bardzo dobre na outdoor. Jak dla moich uszu - idealne, chodzi o wielkość. W przeciwieństwie do MX980 nie wypadają mi ciągle z małżowiny.

Trzeba jednak przyznać, że Momki to nie ten poziom, nie słyszę w nich takiej barwy w dźwięku jak w Senkach, s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak w Monkach z wykonaniem? Czy przy obchodzeniu jak z jajkiem długo posłużą? Czy raczej lepiej brać na zapas? ;)

Jak wygląda ogólnie gwarancja przy kupowaniu słuchawek przez Ali,bangood itp?

@Play możesz napisać kilka słów na temat Yuin PK3? Czy mniej więcej się zgrają? Jak grają bardziej są nastawione na bas,neutralne,czy może mają więcej wysokich tonów itd? Jak ocenisz ich wykonanie-kabel i ogólnie? Nie wypadają z ucha? W miarę wygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności