Skocz do zawartości

Najładniejszy sprzęt audio


Lirick

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ze słuchawek najładniejszych będą Pandorki Hope IV i VI, Sennki Momentum i większość modeli Grado :)
A i moje M50x brzydkie nie są :D

Z DAPów hmmm... iPody Video/Classic :) i Colorfly C4 za steampunkowy klimat

Ze sprzętów bardziej stacjonarnych - AK500 jest bardzo ładne, ale na tym zalety tego sprzętu się kończą :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pojadę klasyką ;)
apple-ipod-video-30gb-5th-gen_3.jpg
imgipod%20video5.jpg

iPod_video4.jpg

iPod-5G-iBasso-DX50.jpg

Niezależnie od tego, czy na renderach, czy na zdjęciach, czy na żywo, wszędzie prezentuje się genialnie. Co by nie mówić, jeśli chodzi o wygląd, prezentację, ten ipod jest po prostu idealny. Prostota, nowoczesność, minimalizm, styl, elegancja, ergonomia, łatwość obsługi, intuicyjność... i mógłbym tak jeszcze długo.

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie zaspamować ograniczę się do słuchawek.

Ze względu na ogólną koncepcję najbardziej podobają mi się Grado
Grado-Headphones-RS2e-and-Warby-Parker-G

Grado-Headphones-56mm.jpg?format=300w


Z bardziej futurystycznych stylów, zdecydowanie Vmoda oraz Audeze:
m_100_thumb__76244.1436992432.400.400.pn
Audeze_LCD-XBlack_pic1.jpg

Jeśli zaś mam wskazać jeden konkretny model ładnych słuchawek, wybiorę B&O H6.
BMW-Individual-6-Series-1.jpg

Edytowane przez david11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wątku pt. Najładniejszy sprzęt audio zrobił się wątek o najbardziej udziwnionym i pstrokatym sprzęcie. Co jest pięknego w takim Pancin Art Technology VZ1 ??? Wcześniej ktoś podał Primare. I to jest ładny sprzęt. Ja od siebie dodam pierwsze dwie wersje dzielonego Pianocrafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wątku pt. Najładniejszy sprzęt audio zrobił się wątek o najbardziej udziwnionym i pstrokatym sprzęcie. Co jest pięknego w takim Pancin Art Technology VZ1 ??? Wcześniej ktoś podał Primare. I to jest ładny sprzęt. Ja od siebie dodam pierwsze dwie wersje dzielonego Pianocrafta.

Dla mnie sa piekne.. kosmos :rolleyes:, a Pianocraft jest tak zwyczajny i przystepny, ze nie zasluguje na zamieszczenie go tutaj.

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wątku pt. Najładniejszy sprzęt audio zrobił się wątek o najbardziej udziwnionym i pstrokatym sprzęcie. Co jest pięknego w takim Pancin Art Technology VZ1 ??? Wcześniej ktoś podał Primare. I to jest ładny sprzęt. Ja od siebie dodam pierwsze dwie wersje dzielonego Pianocrafta.

Podobać się nie musi, ale na pewno nie nazwałbym go prostackim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt to sprzęt. Jak dla mnie ma być ładny, ale nie ma być czymś co pierwsze rzuci się w oczy gościowi wchodzącemu do domu po raz pierwszy (i taki wydaje mi się Primare czy Pianocraft). Gościowi którego hi-fi jako takie nie interesuje, a wiele z waszych propozycji jest właśnie oczoj....ch.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek najlepiej obrazuje kilka przysłów dotyczących gustu...

Dlatego nie na darmo mówi się że o gustach nie dyskutujemy.

Jak dla mnie niektóre wrzucone tu rzeczy niczym mnie urzekają, no ale to tylko wyłącznie moje zdanie :)

 

mobilnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są piękne, dopóki ich na głowe nie założysz. :)

 

Ale za to jak grają!! Właściwie to nie, 507 ze zdjęcia nie grają nawet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyste, ponadczasowe:)10dd2cd646e3b1b809e00e8c1bec45ea.jpg

photo by @EvilKillaruna

Dla mojego pokolenia to jest pewnie jakaś granica nie do przybycia. Ich plastikowa brzydota jest elementem który przekłada się na jakości dźwięku (???). Hardkorowo zbyt jak dla mnie. Ale idę spać :)

Nie miałeś ich w rękach ... co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności