Skocz do zawartości

Onkyo DP-X1


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Ta aplikacja Pioneera też bardziej mi się podoba.

Można jakoś ustawić jej widget na ekranie głównym tak

jak to ma miejsce w przypadku aplikacji Onkyo?

Z instalacją aplikacji pojawiają się też nowe widgety.

 

4f1d2b5bd4d017129944bef16f3be976.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić ten widget?

Klikasz w tę okrągła ikonkę na dole, tam masz aplikacje, a po przesunięciu ekranu w prawo, masz widgety. Masz kilka do wyboru, przytrzymujesz paluchem, ten, który Cię interesuje i przeciągasz na ekran główny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest i mój. Czy któryś z kolegów też ma zeza? Wiem, że poprawiali gniazda, stąd tyle czekaliśmy. Musieli je jakoś połączyć razem. Nie wygląda to najlepiej.

 

Na szczęście gra jak zloto:)

 

16c7bd6fc87c7c885e90e344656ee1e5.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ia pierdziu!!!!

Audiofilski zez.

To wynik lat doświadczeń i odsĺuchów. Wszystko to pomierzono i wytypowano rozmiar skoszenia. Za taką wiedzę A$K to by sobie $$$$$$ policzył :)

A na poważnie - fajniejsze od pionka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i mój. Czy któryś z kolegów też ma zeza? Wiem, że poprawiali gniazda, stąd tyle czekaliśmy. Musieli je jakoś połączyć razem. Nie wygląda to najlepiej.

 

Na szczęście gra jak zloto:)

 

Jeżeli tak wyglądają poprawione gniazda, to wolałbym nie widzieć ich przed poprawkami. Jak dla mnie to ponury żart, żeby w takich pieniądzach wyglądało to jakby było przed chwilą składane na bazarze...

 

Na ale to przecież ma grać, a nie wyglądać :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ia pierdziu!!!!

Audiofilski zez.

To wynik lat doświadczeń i odsĺuchów. Wszystko to pomierzono i wytypowano rozmiar skoszenia. Za taką wiedzę A$K to by sobie $$$$$$ policzył :)

A na poważnie - fajniejsze od pionka?

 

Takie samo,z ale ładniejsze :)

 

Jeżeli tak wyglądają poprawione gniazda, to wolałbym nie widzieć ich przed poprawkami. Jak dla mnie to ponury żart, żeby w takich pieniądzach wyglądało to jakby było przed chwilą składane na bazarze...

 

Na ale to przecież ma grać, a nie wyglądać :) .

 

Niestety, są za duże otwory, albo za małe gniazda. Gniazdo symetryczne po wpięciu wtyku wyraźnie "pracuje".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś w empetrójce za marne trzy tysie?

Jak chcesz jakości, to czeka AK380 :)

 

Fakt, wykonany jest świetnie, brzmi też wcale niczego sobie ;) .

 

Niestety, są za duże otwory, albo za małe gniazda. Gniazdo symetryczne po wpięciu wtyku wyraźnie "pracuje".

 

Przykre...jeśli nic przy tym nie przerywa, to może wystarczy nie dotykać i będzie dobrze...

 

Najważniejsze - w kilku słowach - jak pierwsze wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre...jeśli nic przy tym nie przerywa, to może wystarczy nie dotykać i będzie dobrze...

 

Najważniejsze - w kilku słowach - jak pierwsze wrażenia?

 

 

Dobre! Zamierzam dotykać i to bardzo :ph34r:

 

Jak się popsuje, to pójdzie do reklamacji. Wrażenia dokładnie takie jak z testówki. Najlepszy plejer z jakim miałem do czynienia. To samo co Pionek, tylko ładniejszy i z balansem. Choć aplikacje odtwarzacza mam z Pionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przykre...jeśli nic przy tym nie przerywa, to może wystarczy nie dotykać i będzie dobrze...

 

Najważniejsze - w kilku słowach - jak pierwsze wrażenia?

 

Dobre! Zamierzam dotykać i to bardzo :ph34r:

 

Jak się popsuje, to pójdzie do reklamacji. Wrażenia dokładnie takie jak z testówki. Najlepszy plejer z jakim miałem do czynienia. To samo co Pionek, tylko ładniejszy i z balansem. Choć aplikacje odtwarzacza mam z Pionka.

No fakt, Pionek ma niestety równe gniazdo HO więc tak ładny nie jest.

 

 

iPad & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przykre...jeśli nic przy tym nie przerywa, to może wystarczy nie dotykać i będzie dobrze...

 

Najważniejsze - w kilku słowach - jak pierwsze wrażenia?

 

Dobre! Zamierzam dotykać i to bardzo :ph34r:

 

Jak się popsuje, to pójdzie do reklamacji. Wrażenia dokładnie takie jak z testówki. Najlepszy plejer z jakim miałem do czynienia. To samo co Pionek, tylko ładniejszy i z balansem. Choć aplikacje odtwarzacza mam z Pionka.

No fakt, Pionek ma niestety równe gniazdo HO więc tak ładny nie jest.

 

Nie o każdym odtwarzaczu można powiedzieć, że ma zeza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurcze, popsuł mi sie DP-X1. Gra non stop od wczoraj od 19 i ma jeszcze 9%. V Line Out, jakaś godzina ekranu, podpięte Hawki. To daje ponad 20h grania. Inna dziwna rzecz, że przy VLO Poweramp już na dwudziestu procentach skali grają głośno i brzmią bardzo dobrze.

Do tego cały czas włączone WiFi. Ostatnie trzy doby odtwarzacz grał non stop podłączony do ładowarki.

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś odsprzedawać swojego? Bo chciałem przytulić na chwilę, posłuchać i raczej puścić dalej... ewentualnie skąd najlepiej (najtaniej, ale pewnie) ściągnąć? Wcześniej wspomniane pricejapan.com czy jednak inne źródło?

 

Na własne uszy chcę się przekonać, że po BAL gra gorzej... Pionek z większą mocą to byłaby ciekawa opcja, a spotkałem się z opinią, że z T5p.2 po BAL właśnie super gra... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś odsprzedawać swojego? Bo chciałem przytulić na chwilę, posłuchać i raczej puścić dalej... ewentualnie skąd najlepiej (najtaniej, ale pewnie) ściągnąć? Wcześniej wspomniane pricejapan.com czy jednak inne źródło?

 

Na własne uszy chcę się przekonać, że po BAL gra gorzej... Pionek z większą mocą to byłaby ciekawa opcja, a spotkałem się z opinią, że z T5p.2 po BAL właśnie super gra... :ph34r:

To raczej sobie pożycz. Jeśli kupisz z Japonii i się okaże, że masz problem z gniazdem, to nie odeślesz, musisz oddać osobiście. Masz X7?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz o zamianie na odsłuch to niestety, ale w poniedziałek będę wysyłał do nowego właściciela :\

 

Najwyżej poczekam na jakąś ofertę w komisie - fala Pionków już przeszła to za trochę będzie fala Onkyo ;)


A jaka jest Twoja opinia o gniazdku BAL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz o zamianie na odsłuch to niestety, ale w poniedziałek będę wysyłał do nowego właściciela :\

 

Najwyżej poczekam na jakąś ofertę w komisie - fala Pionków już przeszła to za trochę będzie fala Onkyo ;)

 

A jaka jest Twoja opinia o gniazdku BAL?

Nie miałem okazji sprawdzić, poza chwili z Hawkami po balansie. Tu dla mnie zmiany na granicy percepcji. Jak będziesz chciał posłuchać Onkyo, pisz na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to jak Onkyo po bal nic nie daje, to w sumie nie warto przepłacać i lepiej kupić Pionka.

Jest duża szansa, że będzie wyraźna przewaga w połączeniu z iemami. Na pewno po balansie masz więcej mocy. Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności