Skocz do zawartości

Fanklub Brainwavz


superbart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Trochę się przewija o Brainwavz w tematach, szczególnie o HM5 więc można fanklub założyć chyba.

Od razu info o nowych portable od Brainwavz - HM2:

http://us6.campaign-archive2.com/?u=01e1e2dd35ec2bef026f8658e&id=35f2629b99&e=e76e260266 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja się melduję jako posiadacz HM2 i HM5 (jeszcze w drodze) :)

 

Co do HM2 jestem bardzo ciekaw opinii bardziej osłuchanych głów na ich temat ;)

Jak dla mnie granie poprawne z wyraźnym dołem. Góry brakuje szczególnie w kawałkach rockowych i akustycznych.

Jakość wykonania bardzo na plus (jak na cenę). Fajne pady - dla mniejszych uszu nawet wokółuszne. Metalowa prowadnica pałąka i dobry plastik. Brakuje mi poduszki na głowę pod pałąkiem. Mogą być za duże na małe głowy.

Fajne wyposażenie - twarde etui, dwa kable (jeden z mikrofonem drugi dość cienki, płaski). Kabel bez mikrofonu wydaje się dość kiepskiej jakości, ale z tym z wbudowanym mikrofonem jest juz lepiej.

Sam mikrofon zbiera dobrze. Jakość rozmów przez telefon więcej niż wystarczająca. Obok mikrofonu znajdziemy suwak do regulacji głośności oraz przycisk odbierania/kończenia połączenia lub play/pauzy (działa na Androidzie).

ogólnie bardzo ciekawa opcja na stosunkowo budżetowe portable, które łączą fajny wygląd, jakość grania i wykonania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to i ja się dopiszę, wczoraj przyszły do mnie HM5. Na razie tylko kilka godzin na uszach więc wstrzymuję się z ocenianiem. Bardzo fajny patent z wymianą padów, wcześniej trochę o samych słuchawkach czytałem ale to info musiałem przeoczyć i było miłe zaskoczenie. Ale jeszcze jedna informacja trochę mnie zaskoczyła, mianowicie " wymienialne pokrywki - zmień brzmienie i styl"?? Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi, bo producent poza tym napisem na pudełku nic więcej nie podaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu się nie dopisać? :D

Też trochę tych taniuśkich Brainwavzów przewinęło mi się przez uszy, od Delty poprzez Alpha i R1, a na M3 skończywszy. To chyba dobra okazja aby wyjść z doków i spróbować czegoś "na głowę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiszę z trzyletnimi już chyba HM3. Od nich zaczęła się moja przygoda audio, więc mam mały sentyment :)

 

Słuchawki troszkę zmodowane i zrekablowane. Kiedyś grały super, teraz w porównaniu z takimi K550 są słabiutkie. Chciałbym się nimi jeszcze pobawić kiedyś. Największy problem to wygoda. Po godzinie uszy odpadają. Korci mnie żeby się bawić we wkładanie tego przetwornika do drewna i dwustronny rekabling.

 

Przetwornik ma potencjał, ale w słabej muszli gra średnio, potrzeba wielu usprawnień.

 

Obecnie słuchawki siedzą u dziewczyny, bo i tak z nich nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności