Skocz do zawartości

Pomoc W Wyborze Playerka Do 650zł


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

ech, no to powie mi ktos czym sie rozni clix od u10? bo strona KHRoNa nie dziala... I czemu clix, a nie iAudio U3?:)

 

Co ciekawe, w tescie U10 na TwojePC.pl napisal, ze iAudio F1 ma lepszy dzwiek od U10, wiec teoretycznie U3 powinno byc lepsze od Clixa... prawda to?:)

 

rozumiem, ze Clix nie ma UMS? Jesli nie ma, to czy dane wgrywac mozna tylko za pomoca WMP czy sa tez jakies inne programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powie mi ktos czym sie rozni clix od u10?

Wątek jest o tym, uzupełniany był dzisiaj nawet. Trenuj z wyszukiwarką.

I czemu clix, a nie iAudio U3?:)
Jak dla mnie trzeba być osobą niedosłyszącą, żeby twierdzić że U3 ma świetny dźwięk, bo i rzeczywiście gra głośno, a to ktoś przygłuchy doceni. On gra gorzej od iRivera T10, a co dopiero clixa.
Co ciekawe, w tescie U10 na TwojePC.pl napisal, ze iAudio F1 ma lepszy dzwiek od U10, wiec teoretycznie U3 powinno byc lepsze od Clixa... prawda to?:)

iAudio F1 rządzi się swoimi prawami, bo to player na starej platformie, ale z większą mocą niż U2, G3 albo 5. U3 to nowa platforma, inna niż F1 i inna niż G3, skądinąd nie lepsza od tego ostatniego.

rozumiem, ze Clix nie ma UMS? Jesli nie ma, to czy dane wgrywac mozna tylko za pomoca WMP czy sa tez jakies inne programy?

clix to tylko MTP, co oznacza, że mając WMP11 lub WMP10 używasz go do wrzucania muzy, albo robisz zwyczajne drag & drop po otwarciu playera w Windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie by sie przydalo... tylko czy oprocz zwiekszonej ilosci miejsca powinienem oczekiwac nieco lepszego dzwieku czy nie? Bo wlasnie porownywalem dzwiek ifp-995 z kodekiem Analog Devices z laptopa i wyszlo mi ze kodek ma lepszy bas na Sennkach HD-465...

 

no i szkoda, ze S10 nie jest nieco wiekszy, albo Clix nieco mniejszy lub lzejszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności