Skocz do zawartości

Pomoc W Wyborze Playerka Do 650zł


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie znam się dobrze na odtwarzaczach a chciałbym coś kupić do 650zł max. 2-4GB na fleszu, nie musi mieć koniecznie radia, dyktafonu ani odtwarzać filmów interesuje mnie głównie odtwarzanie muzyki na dość wysokim poziomie. Przejrzałem trochę postów i zainteresowały mnie iAUDIO U3, iAUDIO F2, iriver S10, iriver clix, Ipod Nano 2gen. 2GB z gwarancją lub 4GB bez gwarancji. Co według Was będzie najlepszym wyborem spośród tych odtwarzaczy a może znacie coś lepszego w tym przedziale cenowym. Mysłałem nad ipodem ale nie wiem czy w połączeniu z jakimiś dobrymi słuchawkami dorówna jakością odtwarzania iriverowi czy iAUDIO i czy psują się tak często jeśli nie skusiłbym się na wersje 4GB. Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Audio

 

audiograph.png

 

 

MP3 (128kpbs) – 22hrs 41mins

MP3 (160-320kpbs) – 20hrs 22mins

WMA (128-192kpbs) – 19hrs 26mins

Ogg vorbis (320kpbs/~Q9) – 17hrs 06mins

Ogg vorbis (128kpbs/~Q4) - 18hrs 01 mins

 

---------------------------------------------------------------------------------

Video

 

videograph.png

 

Low Brightness: 6hrs 03mins

High Brightness: 3hrs 31mins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest trochę duży a e ciężki to nie szkodzi wolę czuć że mam go w kieszeni. Ciekawy jest tez iriver S10 jest mały lekki ale bateria trzyma tylko 8h wg. producenta. A co sądzicie o iaudio U3 i F2 lepsze będą od tego irivera

clix pod względem jakości bajery nie są aż takie ważne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyliczyć ( w przeliczeniu na punkty ) który z tych odtwarzaczy

jest lepszy potrafią, chyba tylko niemieckie pisma komputerowe. :D

 

Tu masz najnowszy test tego typu > 20 odtwarzaczy w mega teście Computer Bilda

nr 26 /2006 >>http://rapidshare.com/files/8705636/berich...262006.pdf.html

 

( plik ma 1.1 MB w pdf , więc jego ściągnięcie z Rapidshare zajmuje sekundę ).

 

Nikt z naszego forum nie miał okazji przetestowac dokładnie tych wszystkich playerów

- więc w większości nasze opinie są zapośredniczone - a recenzje opinie i testy tego

typu potrafią się bardzo różnić w konkluzjach .

 

Dlatego najlepiej będzie jeżeli w wyborze odtwarzacza będziesz kierował się własną intuicją

i korzystną ofertą cenową oczywiście > tak naprawdę wszystkie te odtwarzacze

prezentują bardzo podobny poziom techniczny i jakość wykonania

- wszystkie też mają jakies wieksze czy mniejsze słabości i felery .

Playerów idealnie doskonałych nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za cenne wskazówki chyba przychylam się do tego irivera clixa poczytałem trochę o nim na forum i wydaje się bardzo dobrym odtwarzaczem, iAUDIO odpada z rywalizacji. Ale cały czas chodzi mi po głowie Ipod Nano 2GB. Pomóżcie Ipod 2GB czy iriver clix 2GB?? A lepiej wziaść U10 czy clixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezmę tego clixa to że pracuje w trybie MTP to nie jest chyba aż taki problem ponieważ nie potrzebuje go jako dysk przenośny a obsługa przez WMP może jest uciążliwa ale trudno. Jest planowane wypuszczenie clixa w trybie UMS? Jeszcze mam pytanie odnośnie baterii czy jeśli skończy się jej żywot jest możliwa jej wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zobaczcie na parównanie cen an skąpiec.pl

http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&amp...amp;x=0&y=0

iRiver U10 Clix 2GB tańszy od 1GB, tak jak i w zwykłym U10. no i Clix tańszy od zwykłego. ale kwaśne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.************/,,p1144789679

Nawet bardzo się oplaca. Ale z drugiej strony 10H odtwarzania przy 50 z T10 to dosyć cienko. No i ja na przykład nie brał bym takiego czegoś bo dosyć że wielkie to jeszce w pokrowcu trzymać zeby sie nie zarysowało...

 

Co do tematu czekałbym na odpowiedź Khrona bo przez jego ręce jak sie nie myle niejeden player przemknął i myśle ze on najlepiej doradzi. Sam bym skorzystał bo tez chce kupić mp3 a nie wiem jakie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciężko jest wybrać coś dobrego. A powiedźcie mi czy iPod Nano drugiej generacji bardzo traci jeśli chodzi o jakość dźwięku do iRivera Clixa?? Bo mam okazje wyrwać takiego iPoda Nano 4GB za 570zł z gwarancją i teraz to już zgłupiałem nie wiem co zrobić. Wiem że ten iRiver ma dużo bajerów chociaż nie są mi aż tak potrzebne do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności