Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

No to czekamy na wielki test Inszego :) Porównując wrażenia odsłuchowe z niektórych słuchawek, to na pewno bliżej mi gustowi Inszego niż Maciuxa i jego oceny bardziej do mnie przemawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sprawdźmy co są warte. Wyglądem nie ma co się przejmować jak już się można było przekonać na przykładzie wielu modeli ;)

Trzeba mieć na uwadze, że mogą być ciężkie do napędzenia (150 ohm), choć niby wersja druga już reklamowana jest jako ta łatwiejsza.

 

Cenowo powinno być lepiej niż na ali i oczywiście z gwarancją pl.

Na te 150ohmowe to może bym się ja pisał, zobaczymy co to warte ... Play pewnie też się zaciekawi ...

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym, najpóźniej w przyszłym tygodniu w obieg puszczę VE Asura 2.0 począwszy od Inszego. Jak by ktoś chciał się ustawić w kolejkę ze starych wyjadaczy to można się dopisywać.

 

Chętnie, bym mógł porównać z omx980.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym, najpóźniej w przyszłym tygodniu w obieg puszczę VE Asura 2.0 począwszy od Inszego. Jak by ktoś chciał się ustawić w kolejkę ze starych wyjadaczy to można się dopisywać.

 

Chętnie, bym mógł porównać z omx980.

 

 

Nie znam się, więc chętnie się wypowiem, także można mnie dopisać do listy chętnych :D.

 

Tymczasem Livingi idą do Inszego, następnie do Playa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel, masz widzę że masz obecnie omx980 i Monki - jak przy bezpośrednim porównaniu? Na Mx-y poluję od długiego czasu - kiedyś miałem i do dziś klnę szuję która mi je zawinęła.

Monki mam od tygodnia i jeszcze szczękę zbieram, od dawna żadne słuchawki mi takiej frajdy nie sprawiły. Niestety nie pamiętam już dokładnie brzmienia 980-tek, duża różnica?

Zwłaszcza o budowanie sceny mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel, masz widzę że masz obecnie omx980 i Monki - jak przy bezpośrednim porównaniu? Na Mx-y poluję od długiego czasu - kiedyś miałem i do dziś klnę szuję która mi je zawinęła.

Monki mam od tygodnia i jeszcze szczękę zbieram, od dawna żadne słuchawki mi takiej frajdy nie sprawiły. Niestety nie pamiętam już dokładnie brzmienia 980-tek, duża różnica?

Zwłaszcza o budowanie sceny mi chodzi.

Trochę inna liga tak naprawdę. Jednak posiadając omx i monki- chce funu, słucham monek. Omx/mx grają większa scena i lepsza holografia. Mniej maja basu ale technicznie lepszy jest. Bardziej bym postawił ze do muzyki rozrywkowej monki a do jazzu, klasyki, muzyki z lepsza jakością - omx/mx. Aczkolwiek jeszcze bym w to wsadził Tomahowki gdzie przy muzyczne klasycznej, jazz (dobrze nagranym)- poezja.

 

 

Tapnięte z Batmobilu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tomahawki fajne są :-) podejrzewam, że gdyby były mniejsze i by lepiej się trzymały moich uszu, to by saudio ich nie otrzymał i pewnie nikt na forum by nawet o nich nie usłyszał ;p dźwiękowo rewelacja, szczególnie w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności