Skocz do zawartości

Trochę Humoru


Labed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio na allegro widzialem takie coś: http://www.allegro.pl/item152102712_sprawd...fm_dyk_pen.html

 

Ale cudo!!! :lol::lol: Aż 512mb pamięci, odtwarza filmy w amv(divx to przy tym kiepski format, amv oferuje lepszą jakość niż filmy DVD :lol: )

 

Niedość że odtwarza mp3 w super-hiper-mega-extra jakości to jeszcze odtwarza wma!!!

 

Doskonałe połączenie podzespołów najwyższej jakości i najniższej ceny na rynku przy zachowaniu wszelkich dodatkowych zalet odtwarzaczy mp3, takich jak dysk przenośny, czy dyktafon, sprawia, że niewielkim kosztem zyskujecie sprzęt porównywalny z rynkowymi liderami.

Zgodzę się z tym!!! Moja szufelka oraz inne ipody,irivery,iaudio,rio,san diski to przy tym cudownym playerze nic!!! Do tego w zestawie super ładowarka oraz kabel(bardzo długi aż 80cm!!!! :lol::lol::lol: ). O słuchawkach nie wspominam(shure to jest ****o przy tych extra białych słuchawkach hi-fi :D:D )

 

 

bateria wytrzymuje aż 8 godzin :lol::lol::lol::lol: to bardzo dużo

 

radio ma napewno lepsze niż moja wieża sony.

 

Nie zapomnijcie że ten odtwarzacz super-audiofilskiej renomowanej firmy MPOWER działa także jako pendrive

 

A teraz żałuję że kupiłem szufelkę po przesłuchaniu tego cuda u kumpla. Szufelka nie ma lcd a to cudeńko ma ekran HDTV.

 

Wbudowany dyktafon nagrywa lepiej niż cyfrowy dyktafon panasonic mojego ojca. Aż 32kb/s!!!!!

 

Po co wogule apple podrabiało MPOWER'a ????

 

 

 

 

 

Oczywiście powyższy tekst to żart, mam nadzieje ze sie uśmialiście :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To mnie właśnie martwi :(:( . Kumpel chciał kupić mp3 i pytał się mnie jakie wybrać. Chciał kupić no-name 2gb, jak powiedziałem że lepiej kupić irivera t30 albo ipoda shuffle to powiedział że no-name gra tak samo i ma identyczną jakość wykonania co iriver albo ipoo. Niestety moje mówienie nic nie dało.Kupił tego no-name, z wielką radością odpakował przesyłke z allegro. Po wgraniu dwóch piosenek odłączył go od kompa i posłuchał muzyki przez kilka minut. Wyłączył, zapełnił całą pamięć, po odłaczeniu od PC nie chciał się włączyć, zrobił się cały gorący. Teraz czeka na reklamacje :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to forum jest bezcenne pod względem ostrzegania przed podobnym shitem <szczerze, bez wazeliny ;)>. Sam bym się nie naciął na taki szmelc, ale ilu ludzi odkładających pieniądze na odtwarzacz daje się nabrać. Najbardziej irytuje "język" sprzedających, wg których handlują nie wiadomo jakimi wspaniałościami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre to co teraz napiszę, ale im więcej takich "frajerów" tym więcej będzie naciągaczy i kłamców. użyłem takich słów dlatego, bo jestem wkurzony, ponieważ mój dobry kumpel sprawił sobie no-name, nie chciał niczego "firmowego" ani rady co do wyboru playera, zaproponowałem żeby chociaż zajrzał na forum, ale nawet się niepofatygował. trochę mi go żal bo wiem że u niego w domu kiepsko z kasą :( tym bardziej powinien się zainteresować co kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img237.imageshack.us/img237/1386/szitmp4xa4.png

 

oł mada faka... takich ludzi powinno się palić na stosie !

swoją drogą dawno się tak nie uśmiałem, koleś mógłby pisać bajki dla dzieci ;).

 

- SUPER ANTISHOCK - przystosowany do pracy w terenie tj. jogging, sporty wyczynowe itp...;

- odtwarzanie formatów: MP1, MP2, Mp3, MP4, WMA, WMV, ASF, WAV, MTV (teledyski i filmy), PHO (zdjęcia);

- BASS, POLSKIE MENU;

- spełnia wysokie normy Unijne FCC i FC ( certyfikaty gwarantujące spełnienie wszystkich podanych parametrów oraz świadczące o wysokiej jakości urządzenia).

 

To tylko niektóre opcje, których my zwykli, szarzy posiadacze chińskich zabaweczek typu iRiver, iAudio, iPod, Sansa, Mpio, Rio Karma nie mamy i mieć nigdy nie będziemy. Chcesz zaszpanować ? KUP MP4 !

 

To przerażające jacy ludzie sa prości i puści wymyślając takie bajki na swoich aukcjach, wszystko byle tylko sprzedać - obojętnie co to jest...

 

Peace !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item152344467_hit_51...gratis_409.html zobaczcie to, zwlaszcza paragraf uwaga! :lol: :lol: :lol:

 

Najgorsze jest to, że to robi wodę z mózgu ludziom, którzy się na tym nie znają... O_O" Bezczelność sprzedawców jest coraz większa.

 

Z resztą kolega z klasy ostatnio kupił "empeczwórkę" i upierał się, że to Philipsa bo tak napisane było na aukcji... Przy czym sądzę, że Mpower by się do niej nawet nie przyznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja padłem jak zobaczyłem to zdjęcie :lol:

 

kaczorrh4.jpg

 

Następnie spadłem z krzesła gdy zajrzałem na tą aukcję http://www.allegro.pl/item152108314_creative_iaudio_x5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyświetlaczu posiada folię którą zdjałem tylko do zdjęcia ponieważ folia dawała taki efekt jak by cały wyświetlacz był porysowany.

hahaha :D.

 

"Allegro › Muzyka i Instrumenty › Sprzęt estradowy, studyjny i DJ-ski › CD-playery dla DJ-ów › CD/MP3 › Pojedyncze"

A jaki dział :D.

 

P.S. A tak to jest jak dzieci biorą się za allegro - http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=35...pe=fb_recvd_neg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności