Skocz do zawartości

Telefony Komórkowe Z Wyjściem Mini-jack


Dancer

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... chyba ŻADNE, bo zajmuje za dużo miejsca. Jedynie Sony Ericssony serii "W" mają taką ładną przejściówkę, tylko, że wtedy kolejne 50cm kabla do słuchawek więcej... Z resztą po co Ci taki bajer skoro masz dobry odtwarzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą po co Ci taki bajer skoro masz dobry odtwarzacz?

 

Chcę zmienić telefon ; )

A że kocham muzykę.......... to chcę mieć jak najbardziej muzayczny ; )

 

Znalazłem......... Nokia N91 ma na górnej obudowie wyjście 3,5mm ponadto dysk twardy 4GB!!!!!!

 

DSC01411.jpg

 

Nokia_N91_horlurar_s.jpg

 

http://www.lordpercy.com/nokia_n91_preview.htm

 

http://wordontheblog.com/n91/2006/03/post_46.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro aż roi się od przejściówek do telefonów na jacka 3.5 mm

w większości jest to wydatek rzędu 5 zł

acha wyjście 3.5 mm ma też z tego co pamiętam jakiś model benq-siemensa

 

Zacytuję samego siebie z pierwszego mojego postu.....

 

wyjście bezpośrednie

 

Nokia..... wypuściła fajny telefonik ale z dużym (jak dla nas miłośników dobrych słuchawek) błędem.......

 

Nokia 5300 z wyjściem na micro-jacka a nie na mini-jacka : ] a szkoda........

 

Gdyby ta Nokia miała wyjście 3,5mm oraz byłaby koloru czarnego ; ) to wsysam ją odrazu ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to wcale nie jest chyba zly wybor.

 

Ona ponoc nie jest tylko "udawanym" muzycznym telefonem, tylko gra lepiej

niz, dajmy na to 3250. No i masz 4 gb pojemnosci, obsluge ogg i czego bys

jeszcze nie chcial.

Kup i napisz nam co i jak ;)

 

Zgadza się! ; )

Ta Nokia ma chyba wsyztsko czego bym potrzebował (mini-jacka, aparat 2 mp, dobry wyświetlacz, duża pojemnosć, solidne wykonanie).

Ma też 2 mocne minusy....... waga 160g :-/ moja kieszeń będzie bardzo obciążona (to przez tą metalową obudowę).... oraz największy minus......... cena : ] około 1400 zł : ] ostro : ]

 

Chyba się jednak zdecyduję na SE W810i ..... dużo tańszy....... minusem jest brak mini-jacka...... ale te słuchawki które są w zestawie....... to wiemy, że są dobrej jakości ; ) dlatego aż tak na gwałt w tym wypadku nei potrzebujemy mini-jacka.......

 

A w przypadku Noki......... Mieć N91 i słuchać muzyki na tandetnych słuchawkach Noki..... to czysta profanacja!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO lepiej już kupić jakiś "normalny" player (w domyśle Vibez) i pozostałe 600 złotych wydać na telefon. Rozumiem, że perspektywa "wszystko w jednym" jest piękna, ale zazwyczaj jest to kosztem jakości. No chyba, że chcesz poszpanować fajnym telefonem, ale jeden player już masz, pojemność nie jest najgorsza dlatego jak kupować coś większej pojemności to warto by było, żeby grało chociaż na takim samym poziomie.

 

Dodam, że N91 jest z tego co pamiętam oparta na micro HDD, co w przypadku telefonu może się źle skończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tryb życia uległ lekkiej zmianie... i wiem, że tera zpotrzebuję playera w komórce.

Wiec chcę wybrać "mniejsze zło"..... przechodząc z iAudio i iRivera na playera w telefonie....... wybierając telefon który gra najlepiej.

 

Dziwna ta polska....... Człowiek nie możne sobie na nic pozwolić....... Cieżko zapracuje uczciwie na jakąś przyjemność....... i już mu zarzucą "szpanowanie".

Nawet gdybym kupił sobie N91........ to i tak wolałbym aby zbyt dużo ludzi jej nie widziało.

Mimo, że mam 198cm i 115 kg.... to idąc po moim kochanym mieście - Legnica (czołówka w polsce w rankingu przestępczości) wolałbym aby telefon raczej pozostawał w kieszeni........

 

Dobrze pamiętasz - HDD..... ryzyko jest zawsze ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zanabyć W950i i skorzystać z adaptera :)

4GB pamięci flash :D

do tego UMTS, dotykowy wyświetlacz i UIQ3. ew. poczekac na nową wersję Nokii N91... Ma mieć bodajże 8GB dysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Motorola ROKR E2 też ma wyjście minijack bezpośrednio w obudowie.

 

Słuchawki dołączone do kompletu wraz z Nokią N91 oraz wszystkimi Nokiami Music Edition to prawdopodobnie Sennheisery w innych obudowach. Popatrzcie na słuchawki od strony którą wkładamy do ucha - wyglądają identycznie jak Sennheisery.

 

N91 ma wkrótce pojawić się w czarnej wersji z dyskiem 8GB. Warto poczekać.

 

Wyświetlacz w N91 to naprawdę żadne cudo - jest taki jak w 3250, czyli bardzo przeciętny. Rozdzialczość tylko 208x176 i ogólnie przeciętna jakość.

Niestety wydaje mi się, że to jest aktualnie najlepsza propozycjia jeśli chodzi o muzyczny telefon. Gra ponoć naprawdę dobrze, obsługuje wiele formatów, ma sporo pamięci, zjadliwy aparat, Symbian, solidną obudowę. Prawdę mówiąc jest to allrounder ze świetnym odtwarzaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Motorola ROKR E2 też ma wyjście minijack bezpośrednio w obudowie.

 

Strasznie nie lubię telefonów spod ręki motoroli......... są straszne....... (jak dla mnie) :]

 

Słuchawki dołączone do kompletu wraz z Nokią N91 oraz wszystkimi Nokiami Music Edition to prawdopodobnie Sennheisery w innych obudowach. Popatrzcie na słuchawki od strony którą wkładamy do ucha - wyglądają identycznie jak Sennheisery.

N91 ma wkrótce pojawić się w czarnej wersji z dyskiem 8GB. Warto poczekać.

Wyświetlacz w N91 to naprawdę żadne cudo - jest taki jak w 3250, czyli bardzo przeciętny. Rozdzialczość tylko 208x176 i ogólnie przeciętna jakość.

Niestety wydaje mi się, że to jest aktualnie najlepsza propozycjia jeśli chodzi o muzyczny telefon. Gra ponoć naprawdę dobrze, obsługuje wiele formatów, ma sporo pamięci, zjadliwy aparat, Symbian, solidną obudowę. Prawdę mówiąc jest to allrounder ze świetnym odtwarzaczem.

 

Istotą problemuu jest ten mini-jack.... bo wiem, ze zazwyczaj standardowe sluchawki sa kiepskie. A poa tym moje ucho przyzwyczailo sie juz tylko do dokanalowek : ]

 

N91 - chce miec telefon muzyczny........ wiec ten wyswietlacz jak okresliles "zadne cudo" nie jest dla mnie problemem...... bo i tak jest lepszy od wiekszosci wyswietlaczy ; )

 

4GB ....... to i tak dla mnie bardzo duzo........ choc nie powiem ze wole kolor /black/metal gun/

 

Stoje przed ciezka decyzja..... bo chce dobrze wydac zarobione pieniadze......... W810i? N91?Wszystko ma swoje wady i zalety........ ; ]

 

Nie przeboleje tej Noki 5300 z beznadziejmym wyjsciem microjack : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Motorola E2 to typowy, muzyczny telefon. Ma wyjście mini-jack, i ma system - Linux.. Tak, tak Linux, z tym że wg wielu jest to taka rozszerzona Java.

Telefon ma piękny wyświetlacz 320 x 240 i obsługuje karty SD, które są wyjatkowo tanie.

W porównaniu do N91 wypada w tym miejscu lepiej, bo ona ma dysk, który jak wiadomo źle znosi wstrząsy. A do Motki pakujemy pamięć flash 2 GB albo 4GB (jeśli obsłuży) i jazda.. :)

Jednak w E2 -jce aparat choć ma 1,3 Mpix to nie zachwyca.

Aha i bym zapomniał. E2 ma procesor, który ma ok 300Mhz.. ;)

 

Ogólnie telefon wart byłby polecenia, gdyby kosztował ok 600zł. Za 800zł (bo za tyle teraz stoi) jednak wolałbym wziąć SE W810i, który przebija E2 aparatem..

 

Aha.. I jeszcze jedno:

Bardzo ładnie grają też nowe, symbianowce Nokii.

Oczywiście tylko te, które mają stereo i po podpięciu pożadnych sluchawek na orginalnej przejściówce Nokii.

Jedyna wada tych telefonów z symbianem to bateria. Lecz można im to wybaczyć za ich multifunkcjionalność.. :)

 

PS: Moja 6630 spisuje się świetnie - ma procek 220Mhz, można grać i słuchać muzyki jednocześnie (jakość muzyki jest super). Telefon wart polecenia za swoje możliwości i umiarkowanie niską cenę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego niż n91 w jakości dźwięku raczej się nie dostanie :) Głośność około 90% w 3250 na ep-630 to może 50% z N91. W 6630, która jest równie na słuchawkach głośna co 3250 podłączyłem pewne słuchawki nauszne i myśląc, że będzie fjany dźwięk mina mi zrzedła bo...było słychać tylko delikatne cyk cyk...A jak te same słuchawki podłączyłem niedawno po raz pierwszy do n91 - musiałęm po prostu przyciszyć bo na max nie było możliwości słuchać - za głośno :) nie wiem skąd taka różnica (w ep-630 mniejsza) ale była wręcz kuriozalna i bardzo "fajna". )HD-201 na n91 też na 90% brzmiał idealnie :) ) sam telefon fajnie działa, funkcjonalność, wygląd...dysk twardy, to wszystko sie składa w całość - świetny wybór imo :)

 

Acha i jeszcze jedno - dysk w n91 źle znosi wstrząsy? Pierwsze słyszę...Dysk w n91 jest bardziej chroniony niż iPody, poszukaj na necie crash testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 6630, która jest równie na słuchawkach głośna co 3250 podłączyłem pewne słuchawki nauszne i myśląc, że będzie fjany dźwięk mina mi zrzedła bo...było słychać tylko delikatne cyk cyk...A jak te same słuchawki podłączyłem niedawno po raz pierwszy do n91 - musiałęm po prostu przyciszyć bo na max nie było możliwości słuchać - za głośno :)

Zgadzam się. 6630 jest trochę cicha. Ale za tą cenę można jej przebaczyć... :)

 

Acha i jeszcze jedno - dysk w n91 źle znosi wstrząsy? Pierwsze słyszę...Dysk w n91 jest bardziej chroniony niż iPody, poszukaj na necie crash testów.

Dysk w N91 świetnie chroniony, ale i tak nigdy nie przebije pamięci flash. ;)

Dlatego osobiście wolałbym wziąć telefon z kartą pamięci niż z dyskiem. A szczególnie teraz zimą można "fiknąć" i po telefonie (oczywiście nie po każdym upadku dysk się rozleci..) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności