Skocz do zawartości

Asus ROG Xonar Phoebus Pomoc


Loger1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam prośbę,czy jest ktoś w stanie pomóc mi skonfigurować tą kartę dźwiękową,ustawiając odpowiednio sterowniki ? Ja na tym się kompletnie nie znam,ustawiłem na dolby np. tryb do grania, ale gdy gram nie słyszę skąd padają strzały, gdzie ktoś chodzi(tylko obszerny dźwięk że coś tam z prawej strony biegnie).Liczył bym na pomoc,jeżeli też ktoś posiada tą kartę,albo miał z nią styczność.Zależy mi na odpowiednim skonfigurowaniu pod granie i słuchanie muzyki.Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba deczko pomyliłeś fora, kolego. To forum o sprzęcie audio, nie komputerowy helpdesk dla sfrustrowanych graczy kupujących sprzęt, którego nie umieją obsłużyć :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz racje,karta dźwiękowa nie jest sprzętem audio,ani nie jesteśmy na forum w dziale do tego należącym.I oczywiście mam rozumieć jako nowy użytkownik forum,że tutaj mogą wymieniać zdania, tylko zaawansowane osoby znające się na audio, umiejące ustawiać najdroższe sprzęty,dziękuje za oświecenie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale chyba nikt mnie tutaj nie zrozumiał,nie chce pomocy w ustawieniu gry,tylko pomocy w ustawieniu karty dźwiękowej,tak jak mówiłem, chodzi mi o przemyślenia i rady ludzi który mieli z tą kartą styczność,lub ogarniają ten cały bajzel z equalizer'em czy jak to tam się nazywa.Ja chciałbym otrzymać jak najlepszą jakość i tylko zapytałem czy jest ktoś w stanie mi pomóc.I nie irytuje się, nie lubię po prostu krypto chamstwa.Oraz też nie mogę się cieszyć ze sprzętu,bo nie daje mi przyjemności słuchania nierealnego brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem ani zaawansowanym użyszkodnikiem, ani nie mam drogiego high-endowego sprzętu. Tylko jeżeli już coś mam i nie umiem tego odpowiednio ustawić, to kombinuje tak długo, aż mi się to udaje albo po prostu czytam instrukcję obsługi. Proste. Nie da się i aczej trafić w swoje ulubione lub upragnione ustawienia z danym sprzętem, póki się samemu do tego nie dojdzie. To jak z tipsami do doków - nikt Ci w ucho nie zajrzy i nie zawyrokuje, jaki rozmiar tipsów masz używać ;-) Na ten przykład ja kombinuję już ponad kwartał z dobraniem najlepszych dla siebie u moich M6 Pro. Co za tym idzie, odpal grę i baw się ustawieniami karty tak długo, aż da Ci ona to, czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w łapach podobne SS ... ich pozycjonowanie pozostawia sporo do życzenia, jak całego niskiego/średniego jakże przez nas znienawidzonego segmentu "4GAME" (nakleimy napis, walniemy fotkę ze sponsorowanym przez nas progamerem i wywindujemy cenę 5-krotnie).

Karty w łapach nie miałem, jej sterownika nie widziałem na oczy, nie wiem co ona warta, być może nikt na forum nie miał (jak wyżej kolega napisał - nie to forum), także z ustawieniami nie pomogę.

Polecam udać się na forum, gdzie kartę polecono...

 

Na pewno zdecydowanie lepsze pozycjonowanie miałbyś na takich Pioneerach SE-A1000.

 

Zdaje mi się, że kroki w większości gier było lepiej słychać po podbiciu 50-70Hz, ale pozycjonowania to nie zmieni, może zabawa w sterowniku coś pomoże.

 

Btw ... to na prawdę nie to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się bawić za dużo w ustawieniach dźwiękowej,ponieważ nie znam się w ogóle na dźwięku,a jak się na czymś nie znam to się za to nie biorę, nie chce pogorszyć sobie brzmienia,niestety nie powiem czy mi nie leżą wysokie, niskie tony bo nie znam się na tyle żeby się określić,jedyne co mogę powiedzieć że dźwięk nie jest realistyczny słychać sztuczne przejścia np. w gitarze elektrycznej,tak samo w grach jeżeli słyszę krok to np. słyszę, że idzie z lewej,cała słuchawka oddaję ten nie wyraźny dźwięk.Ale z tego co widzę po tym jak piszecie,że tacy ludzie jak ja powinni zostać na zintegrowanych i nie mieć przyjemności z słuchania muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pół dnia słuchałem z integry i było fajnie :P

 

Imo jak ktoś chce dostać realistyczny dźwięk i nie bawić się w pierdyriard opcji w sterowniku to nie powinien brać karty w której PŁACI ZA STEROWNIK Z PIERDYRIALDEM OPCJI, tylko kupić AIM 8000 i być zadowolonym :P

 

+ wolałbym móc wybrać sobie słuchawki za 500zł i słuchać na integrze niż używać tych SS, bo imo są w uj słabe.

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności