Skocz do zawartości

iBasso D14 - wstęp do dyskusji


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Za dobry.

Co w nim było takiego "za dobrego"? Szczerze mówiąc słuchałem go na wielu słuchawkach i na żadnych nie zrobił na mnie lepszego wrażenia niż DX90. Grał inaczej ale nie powiedziałbym ze lepiej. Był za to strasznym klockiem a na baterii przeżywał jeszcze krócej niż DX90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uwielbiam DX90, to jednak DX100 według mnie lepszy. Wielka scena, mocne napowietrzenie, bardzo duże źródła pozorne. Grało to jak stacjonarny tor, a nie DAP. Dla mnie był trochę za gładki, chciałbym w nim charakteru DX90 na RB.

 

D14 to jednak nie to, to tez nie DX90, ma inny styl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Wprowadzimy , ale teraz ze względu na sezon wakacyjny z niektórymi produktami wstrzymujemy się na koniec sierpnia.

 

Dlatego pisałem , że gdyby się zebrało kilka osób to moglibyśmy ściągnąć wcześniej i zaproponować lepszą cenę.

 

Myślę , że moglibyśmy zrobic dla Was cenkę okolo 200zl niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pierdu, pierdu z tym "neutral". To nie jest płaskie, równe granie. Basik trochę wzmocniony, sopran lekko zaakcentowany. Oppo HA-2 raczej równiejszy, DX90 (RB) imo także.

 

No i trochę nie rozumiem tego, że miałby być to konkurent DX90 - jednak różne urządzenia, inne funkcje,wymiary. No i w takim przypadku do D14 trzeba doliczyć smartfona :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pierdu, pierdu z tym "neutral". To nie jest płaskie, równe granie. Basik trochę wzmocniony, sopran lekko zaakcentowany. Oppo HA-2 raczej równiejszy, DX90 (RB) imo także.

 

Nie cwaniakuj, tylko dawaj reckę :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaką ma moc po line-out?

Nigdzie znaleźć nie mogę.

Ktoś odpowie? Ja nie mogłem znaleźć takiej informacji. Napisz Marcel parę słów o połączeniu z Pandorami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.

 

Dzięki uprzejmości Wojtka słuchałem dziś D14 z FAD Pandora Hope IV. Transportem był DX90 ( po dołączonym do zestawu coaxialu).

 

 

W funkcji DAC+AMP D14 sprawdził się moim zdaniem wyśmienicie spokojnie dotrzymując kroku DX90 a nawet w pewnych aspektach go przewyższając (holografia).

Jak wiadomo Pandory ze względu na swoje 8 ohm są trudnym kompanami źródeł i wzmacniaczy ze względu na wyciąganie wszelakich śmieci i szumów.

Tutaj ze względu na duże wzmocnienie D14 słuchać było lekki szum na "low gain" - od około 75 % volume, który przybierał na sile na "high gain" - od około 20-30% volume.

Zaznaczam, że szum słychać było w sytuacji pauzy na źródle. Podczas odtwarzania muzyki było ok i przypuszczam, że nawet w cichych partiach utworów będzie on niesłyszalny.

 

Nie zdążyłem sprawdzić D14 w funkcji AMP - jeśli nadarzy się okazja, chętnie wypróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności