Skocz do zawartości

Problemy Z Forum


Antti888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sprzedajesz je ALBO w komisie ALBO na allegro - zdecyduj się

 

co ?!

A co to Cie obchodzi gdzie sprzedaje swoje rzeczy ? Jak zobaczysz ogłoszenie w gazecie powiatowej w mojej wsi to też usuniesz mi ogłoszenie z froum.

Totalna bzdura, dlaczego masz decydowac gdzie wolno mi zamieścić ogłoszenie. Czy na forum mamy udawać, że allegro nie istnieje ?

Mimo wszystko allegro trafia do szerszej społeczności.

Nie traktuje forum jako słupa ogłoszeniowego wstawiając linki do akucji, dla użytkowników forum warunki są inne-lepsze.

 

edit>

Nie mówiąc już o tym, że kasując bezczelnie zgodny z regulaminem temat wypadałoby napisać choćby PW o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit>

Nie mówiąc już o tym, że kasując bezczelnie zgodny z regulaminem temat wypadałoby napisać choćby PW o co chodzi.

 

Nie wspominając o tym, że do tej pory były już w komisie dziesiątki tematów z numerami do aukcji :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dla mnie ta ingerencja w to co gdzie kto sprzedaje jest totalnie absurdalna.

 

Czy ja sprzedając te parę słuchawek jestem konkurencją dla mp3store ?? Jakoś nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi :blink:

Rozumiem, że chodzi o to żeby zapobiegać akcją że ktoś rejestruje się po to żeby wstawić link do allegro.

Ale ja sprzedając e500 wole żeby kupił je ktoś z forum jeśli jest chętny, ale niestety wystawiając je na allegro złamałem regulamin tak ?

 

W du.pe z takim durnym regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dosc dawna wiadomo i jest to ujete w regulaminie, ze jest zakaz umieszczania wszelakich odwołan do allegro. Czy sa to linki czy tez same numerki aukcji, wszystko to laduje w koszu.

Autor takiego ogloszenia jest karany minusowym punkcikiem opatrzonym odpowiednim komentarzem.

 

Tak wiec bez toczenia piany. Regulamin jest ogolnodostepny, wystarczy sie z nim zapoznac i go przestrzegac.

 

P.S. Przemawia przez Ciebie zlosc i przestajesz logicznie myslec. Ktory punkt regulaminu forum zabrania Ci wystawiac czegokolwiek na allegro? Zabrania sie umieszczania odnosnikow do serwisow aukcyjnych.

 

Zainteresowane osoby tak czy siak odnajda na allegro Twoja aukcje, no chyba ze nie sa zainteresowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ralph ja dobrze o tym wiem, ale nie wiem czy my sie rozumiemy.

 

sprzedajesz je ALBO w komisie ALBO na allegro - zdecyduj się

 

gdzie jest napisane w regulaminie, że wystawiając przedmiot w komisie nie mogę go sprzedać nigdzie indziej ?

Regulamin jest jaki jest, dla mnie akurat zapis o odnośnikach do allegro jest bez sensu, bo allegro podnosi wiarygodność i bezpieczeństwo

transakcji. Wybacz ale nie wszystkim wystarczy forumowy feedback i przelewanie 1000 zl w ciemno. Nie wiem, zazdrościcie im prowizji czy co ?

 

Jedyne co bym chciał, żeby ktos mi to logiczne wytłumaczył, a nie pisał tak jest bo tak. Ale w sumie nikt nie musi się przecież tłumaczyć nie ?

Jeszcze jestem gotów pomyśleć, że forum jest dla nas - użytkowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzique, nie mam pojęcia czemu toczysz pianę z ust...

 

1) taki jest regulamin komisu

2) bo tak zażyczył sobie właściciel forum (MP3store)

 

to wszystko... ja jestem tu tylko po to, żeby to wyegzekwować...

 

... a co do "ofert z numerkiem" - albo było tak zanim się regulamin zmienił, albo przegapiłem przeglądając nowe posty (nie mam oczu dookoła głowy) - po to wszak jest "raport postu"

 

być może kiedyś regulamin się zmieni tak, żeby premiować "stałych bywalców" (w tym także w komisie)... ale to jest na razie pieśń przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego jak czego, ale takich postów na pewno nie będę raportował...

 

IMO, "forumowe prawo" powinno być skuteczne, a nie przestrzegane bezwzględnie i bezmyślnie. Jak wspomniał Radzique też byłem przekonany, że w zamyśle punkt ten miał na celu zapobiec najzwyklejszemu spamowaniu dziesiątkami linków. Ale Radzique użytkownikiem nowym nie jest, dokonywał już na forum wielu transakcji i nie widzę powodu dlaczego dla którego skasowałeś temat O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem, że podyskutować nad zasadnością regulaminu tez nie ma sensu ?

 

KHRoN, mi naprawdę chodzi o to, że wystarczyło napisać do mnie PW, że jest problem i tyle. Bo dobrze wiesz, że co tam było napisane i moim zdaniem regulaminu nie złamałem. A tak utrudniasz i komplikujesz komuś życie.

A waszej awersji do allegro nie jestem w stanie zrozumieć anyway.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest "ich" awersja tylko moja.

A ja reprezentuje awersje MIPu.

A oni reprezentują tą awersje, bo z jasnych względów jako właściciele MP3stora, NAVIstora czy za jakiś czas GAMEstora.

 

 

Regulamin formułowany jest jasno. Wiadomo też o nim nie od dzisiaj. Sam także nie pisze PW. Może to i źle. Nie wiem. Jednak "twarde prawo ale prawo". Póki co nie widzę możliwości stopniowania, "ten może dawać te i te linki/numery, a ten nie".

 

 

 

 

 

ignacy007 > co do forum.. to ogólnie uznali, że to wina, tego że jest to forum aktualizowane od wersji 1.3 itp.. i że tak musi być i update to załatwi... i to było jakieś 3 miesiące temu a od tego czasu nic nie wyszło.. i sądzę, że następna wersja forum może mieć jeszcze więcej Ajaxa, co jeszcze znaczniej utrudni nam życie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin formułowany jest jasno. Wiadomo też o nim nie od dzisiaj. Sam także nie pisze PW. Może to i źle. Nie wiem. Jednak "twarde prawo ale prawo". Póki co nie widzę możliwości stopniowania, "ten może dawać te i te linki/numery, a ten nie".

 

Wcale nie chodzi o to, żeby mi np, było wolno dawać linki do allegro. Regulamin znam i żadnych linków/numerów w ogłoszeniu nie było.

Chodzi o to, że @KHRoN zobaczył, że słuchawki wiszą też na allegro i skasował temat :blink:

 

sprzedajesz je ALBO w komisie ALBO na allegro - zdecyduj się

 

A żeby napisać PW wystarczy troche dobrej woli, zamiast złośliwości i tyle.

Ale widze, że nie ma co drążyć tematu bo nie jesteśmy w stanie do niczego dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to bardzo interesuje, czy można jednocześnie zamieszczać ogłoszenie w komisie i na allegro, bez podawania linka w komisie do aukcji. Rozumiem zastrzeżenie, że nie można umieszczać w ogłoszeniach linków do allegro, ale jeżeli Radzique nic takiego nie zrobił (nie podał namiarów do aukcji na allegro), to nie byłoby powodów do usuwania jego tematu w komisie, bo i niby dlaczego?

 

Oczywiście jeżeli takie namiary były, to romowy nie ma. Były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzique, takie sprawy załatwia się kanałem prywatnym (czytaj: PM-em) - zapobiega to robieniu bałaganu - mam na myśli zwłaszcza o osoby postronne, które nie wiedzą o co chodzi a się wypowiadają lub wyciągają na podstawie szczątkowych i nierzadko koloryzowanych informacji błędne wnioski

 

zapobiega to również "robieniu sceny", jaką się popisałeś parę postów wyżej... nie mogłeś po prostu napisać do ksy/ralpha/mnie z prośbą o rzeczowe wyjaśnienie sprawy?

 

jeśli chodzi o PM-y, to ja zawsze je wysyłam choćby z jednozdaniowym wyjaśnieniem... ale że wtedy poleciało z komisu równocześnie sześć wątków, więc się mogłem po prostu zagapić...

 

na koniec nie, nie przeglądam allegro pod kątem podobieństwa ofert i nicków sprzedających... bezpośredni odnośnik znajdujący się w wątku, a prowadzący do allegro, to:

 

musisz działać szybko bo wiszą wiadomo gdzie i jak ktoś kliknie kup teraz to będzie po zawodach

 

odpowiedź:

 

juz pisałem Ci na gg. z resztą jak wolisz: mail, gg czy PM?

 

a że było to zaadresowane do zdecydowanego kupca, to uznałem że i tak nie wpłynie to na wynik transakcji...

 

co więcej, nawet po usunięciu oferty z komisu masz prawo umieścić ją tam ponownie... ale tym razem z zachowaniem zasad, określonych przez regulamin

 

w regulaminie komisu jasno pisze (jeśli niejasno, to zaproponuj proszę jaśniejsze sformułowanie - natychmiast poprawię) iż oferta ma być albo w komisie albo gdziekolwiek indziej, i że komis nie jest słupem ogłoszeniowym - jeśli nie akceptujesz tych zasad, nie korzystaj z komisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności: czyli jeżeli podam link do allegro w temacie umieszczonym poza komisem - to ok, a jak w komisie to nie ok? Przecież nie usuwa się postów podających linki do allegro w innych tematach :).

 

Oczywiście nie chodzi mi o robienie kłótni, bo w pełni rozumiem obronę przez mp3store pewnych interesów firmy, ale obecna sytuacja w żaden sposób nie chroni mp3store, bo linki do aukcji allegro mogą być podawane wszem i wobec w każdym innym temacie, natomiast utrudnia życie forumowiczom, bo zmusza ich do decydowania, czy sprzedawać swoje sprzęty wyłącznie na allegro bez informowania o tym ludzi z forum (co w sposób oczywisty jest niekorzystne wyłącznie dla forumowiczów), czy wyłącznie w komisie (co jest bardzo niekorzystne dla sprzedającego).

 

Na szybko mam dwie opcje wyjścia z sytuacji:

 

1. zabronić umieszczania na forum jakichkolwiek odnośników do ofert wymienno-handlowych za wyjątkiem ofert mp3store i firm ściśle z nią współpracujących, co w sposób zasadniczy obniży funkcjonalność forum.

 

2. zabronić umieszczania w komisie odnośników lub numerów do aucjii w serwisach aukcyjnych, ale z możliwością zamieszczenia przez sprzedającego informacji, że jego oferta znajduje się w serwisie aukcyjnym (bez podania nazwy serwisu, numerów aukcji czy jakichkolwiek innych wskazówek). Będzie to informacja dla ewentualnych chętnych, że śledząc tylko forum, mogą się spóźnić z zakupem - co przecież nie jest sprzeczne z jakąkolwiek logiką. Właściwie osoby które przczytają ofertę tu na forum, skorzystają z niej tu na forum, a ludzie którzy znajdą ją na allegro, skorzystają z niej na allegro. A przecież jeżeli ktoś będzie chciał sobie nabić pozytywa na allegro, to jak już na forum zgłosi się chętny, to sprzedawca poda mu w PMie link do aucji i poprosi o dokonanie zakupu tamtą drogą. Bardzo źle się dzieje, kiedy przepis jest nie do wyegzekwowania.

 

3. Zamieścić informację w regulaminie komisu, że dział ten służy wyłącznie wewnętrznym potrzebom forumowiczów, ale z tym wyjściem jest tak samo, jak z tym powyżej - ludzie przestaną umieszczać ogłoszenia w komisie w ogóle albo będą umieszczać je i tu i na allegro a ewentualnych chętnych będą informować o tym przez PM, o ile będzie im chodziło o napicie sobie pozytywa, bo przecież żadnej innej przesłanki do kierowania ludzi na allegro chyba nie ma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzique, takie sprawy załatwia się kanałem prywatnym (czytaj: PM-em) - zapobiega to robieniu bałaganu - mam na myśli zwłaszcza o osoby postronne, które nie wiedzą o co chodzi a się wypowiadają lub wyciągają na podstawie szczątkowych i nierzadko koloryzowanych informacji błędne wnioski

 

No więc świadomie pisze o tym na forum, bo wyadawało mi się, że sprawę można przedyskutować - nie chodzi o mój konkretny przypadek, ale ogólnie o zasady/regulamin. Ale jak widze nikogo zdanie użytkowników nie interesuje - rozumiem, że właściciel forum ustala zasady to oczywiste.

 

zapobiega to również "robieniu sceny", jaką się popisałeś parę postów wyżej... nie mogłeś po prostu napisać do ksy/ralpha/mnie z prośbą o rzeczowe wyjaśnienie sprawy?

 

jeśli chodzi o PM-y, to ja zawsze je wysyłam choćby z jednozdaniowym wyjaśnieniem... ale że wtedy poleciało z komisu równocześnie sześć wątków, więc się mogłem po prostu zagapić...

 

Ale o jaką scenę Ci chodzi ?

Gdybyś wysłał do mnie PW oczywiście, że załatwilibysmy to prywatne, ale nie zrobiłeś tego, zagapiłeś się :huh: .

 

na koniec nie, nie przeglądam allegro pod kątem podobieństwa ofert i nicków sprzedających... bezpośredni odnośnik znajdujący się w wątku, a prowadzący do allegro, to:

 

musisz działać szybko bo wiszą wiadomo gdzie i jak ktoś kliknie kup teraz to będzie po zawodach

 

No to widzisz inaczej rozumiemy bezpośredni odnośnik do allegro i tu jest pies pogrzebany. To jak wygląda odnośnik pośredni ?

@Tml zapytał mnie w temacie, więc mu w temacie odpisałem, potem przeszliśmy na gg, zretszą czemu ja mam sie tłumaczyć

jak załatwiam swoje sprawy ?

 

co więcej, nawet po usunięciu oferty z komisu masz prawo umieścić ją tam ponownie... ale tym razem z zachowaniem zasad, określonych przez regulamin

 

Ok, a nie łatwiej skasować nawet konkretny post z rzekomym odnośnikiem do allegro niż cały temat ?

Opis trzeba zrobić od nowa, wstawić zdjęcia itd. - to zajmuje trochę czasu, dlaczego nie można załatwić tego normalnie ?

 

w regulaminie komisu jasno pisze (jeśli niejasno, to zaproponuj proszę jaśniejsze sformułowanie - natychmiast poprawię) iż oferta ma być albo w komisie albo gdziekolwiek indziej, i że komis nie jest słupem ogłoszeniowym - jeśli nie akceptujesz tych zasad, nie korzystaj z komisu

 

Nie traktuje komisu jako słup ogłoszeniowy, jak pisałem wole sprzedać coś na forum i warunki są zawsze lepsze niz na allegro.

To są inne oferty tak naprawdę.

A zasady .. albo ... albo .. nie jestem w stanie zrozumieć :blink: . Dlaczego decudejsz o tym gdzie kto co może sprzedać, cene chcecie też ustalać ? Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba też należałem do tych nieszczęśników, których temat z komisu wyleciał w powietrze bez PM-a (też pomroczność jasna admina ;) ?)

moja wina, rzeczywiście był tam odnośnik do aukcji na allegro, aukcja na allegro się skończyła a ja ponownie wystawiłem swój odtwarzacz w komisie

 

ale tak swoją drogą - co za różnica jakim kanałem forumowicz dowie się o możliwości zakupu fajnego markowego odtwarzacza, który cieszy się niezłą opinią wśród szacownego audiofilskiego grona tego "opinotwórczego" forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echelon, jeśli ten link jest reklamą Twojej aukcji, to nie jest ok... jeśli zaś ten link jest propozycją/pomocą dla jakiejś osoby, to jest ok - w tym drugim przypadku, osoba podająca link nie czerpie z tego korzyści materialnej

 

chodzi o subtelną różnicę znaczenia słów "pomoc" i "reklama"

 

wracając zaś do samego komisu - w regulaminie jest przecież napisane, że dopuszczalna jest forma "finalizacji przez allegro"... ale znaczy to, że aukcja (za którą chcesz dostać pozytywa, o którym mówisz) wystawiana jest po wstępnym umówieniu się przez obie strony, nie "przed" czy "na zapas"

 

ba... ma to kolejną wspaniałą zaletę - można wystawić "gołą" aukcję (bez wyróżników i z niższą ceną), przez co koszta prowizji znacząco się zmniejszają

 

więc "otrzymanie pozytywa" nie jest w tym przypadku niemożliwe

 

 

 

a teraz uwaga ogólna - walka z allegro na pełnym froncie była by w tym momencie walką z wiatrakami, mimo to można jednak dopilnować pewnych podstawowych spraw na tyle, żeby nie dochodziło do nadużyć...

 

 

 

Radzique, dyskusję uważam za zamkniętą... powiedziałem wszystko, co miałem do powiedzenia i możesz to zaakceptować, lub nie... jeśli będziesz miał na ten temat jakieś przemyślenia i wnioski to wyślij mi proszę PM-a

 

 

 

jupiterpm, dowiedz się proszę, o czym w ogóle jest dyskusja (przeczytaj mój post, znajdujący się nieco wyżej nad Twoim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie akceptuje regulaminu komisu, naprawdę nie musi z niego korzystać...
z regulaminu? ;) (Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać) :).

 

Cały kłopot leży w tym, że intencje wszyscy mają dobre, tylko dogadać się jakoś trudno. W pełni rozumiem KHRoN Twoją wypowiedź i uczciwość podejścia do sprawy, jednak zwróć uwagę na coś bardzo ważnego:

chodzi o subtelną różnicę znaczenia słów "pomoc" i "reklama"
Funkcją komisu samą w sobie jest reklama. Przecież wiadomo, że nikt z nas nie reklamuje Allegro, eBaya czy innych tego typu miejsc jako takich. Napisanie o tym, że sprzęt wystawiony w komisie jest wystawiony również w innym miejscu jest w pełni uczciwym postawieniem sprawy. Jak sobie wyobrażasz wystawienie oferty w komisie, która nie będzie reklamą? Poza tym co złego jest w reklamowaniu czegoś co chce się sprzedać w komisie (a do sprzedaży/kupna w komisie wg praw forum ma się pełne prawo), tym bardziej, że transakcję można finalizować w ramach serwisu aukcyjnego?

 

Weźmy taki przykład - Radzique wystawia na sprzedaż odtwarzacz, ogłoszenie brzmi "Sprzedam ifp799 - nowy, na gwarancji, cena 400zł" i to wsystko. Ja jestem potencjalnie zainteresowany, ale patrzę sobie na post w komisie i widzę, że chętnych nie ma, wobec czego spokojnie czekam na jakieś zbicie ceny lub inne zmiany warunków. Albo nawet niekoniecznie czekam na zmianę oferty, ale mam jakieś tam małe wątpliwości i widzę, że nie muszę się spieszyć. Pewnego słonecznego dnia zdecydowany wchodzę do komisu, żeby dokonać zakupu, a tu się nagle okazuje, że w międzyczasie na allegro cena sprzętu podskoczyła do 500 zł albo został sprzedany godzinę temu za 300 bo aukcja się skończyła. Jako forumowicz nie dostałem w zasadzie żadnej szansy na zakup o ile nie zdecydowałem się od razu. A zatem informacja w komisie okazała się niepełna i w zasadzie kompletnie nieprzydatna. A głupi przepis muszę obchodzić na około i prosić o link przez PM. Tak czy siak go dostanę, tak czy siak jest to zgodne z regulaminem forum, a tylko kłopot totalnie niepotrzebny i niczemu niesłużący.

 

Ponieważ nie jestem fanem krytykowania dla zabawy, to może zaproponuję coś jeszcze - dopisać do regulaminu punkt brzmiący +/- tak:

 

Osoby, które poza komisem wystawiają swoją ofertę w innym miejscu (np. serwisie aukcyjnym), mają prawo poinformować o tym w swoim poście na forum przez dodanie następującej treści - "Informuję, że powyższą ofertę sprzedaży zamieściłem również w innym miejscu ze wszystkimi tego konsekwencjami. Osoby zainteresowane szczegółami proszę o kontakt osobisty przez PM".

 

Bez tego typu rozwiązania skończy się tylko na tym, że ludzie wystawiający oferty w komisie będą pisać "Tylko spieszcie się, bo... wiadomo, a jak ktoś nie wie to PM do mnie - podam linki" - sytuacja będzie "prawnie dozwolona" i tak samo komiczna jak w przypadku sprawy z serwisem napisy24.pl. Po co? Powiedziałbym, że w tym przypadku oczywistym jest, że jak się coś sprzedaje, to robi się to nie tylko w obrębie forum, ale też w ramach serwisów aukcynych i śmieszne jest ustanawianie zasady w myśl której "na głos się o tym nie mówi, ale w PM-ach już mozna". A już szczególnie niedorzeczne jest to wszystko w świetle punktu, ktry umożliwia finalizowanie aukcji na allegro.

 

ba... ma to kolejną wspaniałą zaletę - można wystawić "gołą" aukcję (bez wyróżników i z niższą ceną), przez co koszta prowizji znacząco się zmniejszają
To mało rozsądne stwierdzenie, bo jak ktoś chce wystawić aukcje z wyróżnikami, to KOMIS nie ma na to żadnego wpływu. Wedle tego co powiedziałeś, gdyby ktoś nie wystawił informacji na forum, to żeby utrzymać te same szanse sprzedaży musiałby dopłacać do aukcji i dokupywać te nieszczęsne wyróżniki, bo inaczej jego aukcja nie zostanie dostrzeżona. Stwierdzenie z niższą ceną i niższą prowizją też jest takie połowiczne, bo wychodzi na to, że regulamin forum na siłę uszczęśliwia ludzi dając możliwość obniżenia prowizji. Przecież jak ludzie się ugadają poza allegro, to aukcje można spokojnie wycofać i nie płacić żadnej prowizji, a tym samym wracamy do punktu wyjścia.

 

Bardzo bym chciał dostać logiczne uzasadnienie faktu zabraniania informowania ludzi o wystawieniu swojej oferty w serwisie aukcyjnym w świetle faktu, że jednocześnie można transkację rozpoczętą na forum finalizować w obrębie tego serwisu. Jaki jest tego negatywny wpływ na cokolwiek? I żeby wszystko było jasne - ja nie jestem typem prowokatora, którego bawi utrudnianie życia ludziom, tylko bardzo lubię to forum, generalne zasady w jego działaniu, ale widzę tu coś, czego nie rozumiem i co odrobinę kojarzy mi się z kaczystanem, w którym wszelka niezgodność z pierwotnymi pomysłami władzy tłumiona jest na zasadzie "jak się nie podoba, to nikt Cię nie trzyma". Jesteśmy tu generalnie ludźmi na pewnym poziomie i z tego powodu trzeba czasami podyskutować i powyjaśniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki, że unikamy wstawiania pustych wpisów z samym linkiem lub numerem aukcji.

 

Druga sprawa jest taka, że mi (nam = MIP) nie zależy na tym, że ktoś dokonał transakcji na allegro. Tylko żeby właśnie pełne oferty pojawiały się w dziale komis, żeby tu właśnie ludzie zaglądali i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem? - nie można nawet WSPOMNIEĆ w opisie oferty zamieszczonej w komisie, że przedmiot jest takze wystawiony na allegro? (oczywiście bez podawania linka, numeru aukcji) Przecież takie rozwiązanie jest całkowiecie bezsensowne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności