Skocz do zawartości

Dla Którego Własne Forum?


.ksy

http://torrenty.org/torrent/75645  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który producent powinien otrzymać "większe forum"?

    • Apple
      13
    • SanDisk
      19
    • Samsung
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do głosowana. Pojawiło się podforum sony. Dział MPio został lekko przebudowany. I wydaje mi się, że któryś z tych producentów zasługuje na wydostanie się z "innych playerów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co głosować? :) Nie lepiej spojrzeć na ilość postów i tematów w danym dziale i wybrać ten, który jest najpopularniejszy? Apple oczywiście :)

 

Weź pod uwagę fakt, że dział sandiska istnieje od stosunkowo niedawna ;) IMO Sandisk, bo sprzedaż ciągle rośnie, pytań o te playery przybywa i cieszą się coraz większą popularnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co głosować? :) Nie lepiej spojrzeć na ilość postów i tematów w danym dziale i wybrać ten, który jest najpopularniejszy? Apple oczywiście :)

 

Weź pod uwagę fakt, że dział sandiska istnieje od stosunkowo niedawna ;) IMO Sandisk, bo sprzedaż ciągle rośnie, pytań o te playery przybywa i cieszą się coraz większą popularnością.

 

Istnieje od września tego roku. Forum Apple istnieje niby rok dłużej, ale rozwijać zaczęło się stosunkowo niedawno, bo początkowo pisano tam tylko jak ktoś miał zły dzień i chciał się akurat pośmiać z ipodów :)

Nie znalazłem sposobu żeby jakoś szybko policzyć ilość postów na forum Apple w okresie wrzesień-grudzień, ale na forum głównym (Apple) tematy na które odpowiedziano w tym okresie zajmują 2,5 strony, na forum Sandiska - jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Apple, bo sprzedaż ciągle rośnie, pytań o te playery przybywa i cieszą się coraz większą popularnością.

:huh:

 

... o wszystkich mozna tak powiedziec jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za Apple: w końcu to najbardziej znany odtwarzacz świata ;)

Ksy: czemu można głosować na Samsunga? :) Ten dział jest na wpół martwy...

Dział No-name jest całkiem dobrym rozwiązaniem, może ludzie by przestali się pytać, co zrobić z ich popsutym MP4. Chociaż z drugiej strony nie przestaliby się raczej pytać, bo temat o naprawie jest przyklejony O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział No-name jest całkiem dobrym rozwiązaniem, może ludzie by przestali się pytać, co zrobić z ich popsutym MP4. Chociaż z drugiej strony nie przestaliby się raczej pytać, bo temat o naprawie jest przyklejony O_o

 

nie przestali by. i ten dział nic nie zmieni :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dogłębnym przeanalizowaniu sytuacji mam jeszcze lepszy pomysł :) Wywalić forum MPIO do działu "Inne playery", bo jest tam mniej tematów i postów niż na większości for z "Innych playerów" i w to miejsce wsadzić Apple i Sandiska.

 

Jestem za :) To będzie najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dogłębnym przeanalizowaniu sytuacji mam jeszcze lepszy pomysł :) Wywalić forum MPIO do działu "Inne playery", bo jest tam mniej tematów i postów niż na większości for z "Innych playerów" i w to miejsce wsadzić Apple i Sandiska.

 

Tu sie zgodze liczba postów Apple vs MPIO to 2785 do 265 B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Tak jak mówi Forza.

 

 

Po drugie:

 

Obawiam się że sytuacja z działem MPIO może sama

bardzo szybko się rozwiązać. :(

Ale dopóki można , niech może zostanie taki jaki jest ?

Przez sentyment dla marki która była jedym z pionierów sprzętu MP3 . :)

 

getz nie jest aż tak źle jak pisali tam gdzie czytałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuje na SanDisk.

Z tego co Czytam/Czytałem tu na forum jest to dobry producent i polecany często ludziom, którzy nie mają wiele pieniędzy do wydania na odtwarzacz ;) a Apple niewiem czy szprzedaje się więcej czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności