Skocz do zawartości

Samsung Level In 38zł


410N

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wzialem jako 2 lub 3 i na razie brak info ale niezle w kulki polecieli. Ciekawe czy mozna im teraz jakis komentarz za to wystawic?

Komentarz pod produktem zawsze można, ale jako nie potwierdzony zakupem i pytanie czy to przejdzie, wszelkie komentarze zatwierdza admin (kupowałem już w morele i jak pisałem opinie to nie pojawiała się automatycznie na stronie).

 

 

Mimo nowej wyższej ceny produkt dalej niedostępny.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manuelu, Damixie witajcie w klubie :)

 

Nici z moich dwóch par :P

No trudno i tak bym z nimi tylko walczył w drugim podejściu ;). A w ten błąd sklepu to niespecjalnie chce mi się wierzyć. Okazało się, że jest duże zainteresowanie to myślą, że teraz złowią chętnych za 400 zł :D. Ale na pocieszenie będę miał AKG K376.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, błąd to czy nie, goście z "morele" wyciągnęli błędne wnioski.

Kusiło mnie żeby opiekunowi produktu zlinkować po prostu wątki o "Levelinach" z naszego forum, ale sobie odpuściłem.

 

Niech się sami bujają z tym problemem i pogorszeniem wizerunku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się przejmujecie, oni mają to w nosie, tam jest taki przemiał zamówień, że mało kto się tym zainteresuje - a już czytanie wątku na naszym forum to totalna abstrakcja. :) 5 negatywów w lewo czy prawo na opineo to tyle co nic.

 

Na opineo mają prawie 100 000 opinii, a z doswiadczenia wiem, że opinie wystawia MAKS 10% kupujących. I to najczęściej w przypadku gdy są niezadowoleni...

 

Już większą aferę bym zrobił z euro i MDR-1R, bo tutaj to chociaż masz info na następny dzień, że była pomyłka, a w euro ludzie wiele dni czekali na zwrot. Ja do dziś mam zamówienie w realizacji i czekam na dostawę towaru do sklepu w celu odbioru, info o braku dostałem MIESIĄC po zamówieniu, teraz 2 miesiąc czekam, aż mi zaproponują inne słuchawki w lepszej cenie czym sami się zaoferowali - to jest paranoja dopiero... i mrożenie kasy klientów.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, błąd to czy nie, goście z "morele" wyciągnęli błędne wnioski.

Kusiło mnie żeby opiekunowi produktu zlinkować po prostu wątki o "Levelinach" z naszego forum, ale sobie odpuściłem.

 

Niech się sami bujają z tym problemem i pogorszeniem wizerunku :P

Szalony ...

 

Podajesz na tacy gotowy badanie rynku bez wystawienia produktu bez ryzyka dla marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fakt, błąd to czy nie, goście z "morele" wyciągnęli błędne wnioski.

Kusiło mnie żeby opiekunowi produktu zlinkować po prostu wątki o "Levelinach" z naszego forum, ale sobie odpuściłem.

 

Niech się sami bujają z tym problemem i pogorszeniem wizerunku :P

Szalony ...

 

Podajesz na tacy gotowy badanie rynku bez wystawienia produktu bez ryzyka dla marki.

 

 

No dokładnie, więc "se" darowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na sali ktoś z dobrą łatwością opisywania wydarzeń i swoich osobistych odczuć?

 

Chodzi mi o to, aby ktoś napisał ładny artykuł i wrzucił go na jakiegoś bloga. A resztę się już jakoś porozsyła po forach gdzie polecane są podzespoły z moreli. Sprawa z pomyłką w cenie jest według mnie mocną wątpliwa, oni chyba mają kupujących za pelikany które wszystkie połkną. Ciekawe czy w ten sam sposób system wyliczył wypłatę dla osoby za to odpowiedzialnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio się powtarzać ale - http://forum.mp3store.pl/topic/129256-samsung-level-in-38zl/page-6#entry1211921

Zalmany były na allegro, tam umowę zawiera się wraz z naciśnięciem kup teraz. Na stronie internetowej pewnie mają jakieś zabezpieczenie w regulaminie że umowa zawierana jest dopiero po zatwierdzeniu przez pracownika. Z tego co pamiętam z tymi obudowami ktoś chyba dostał ale pracownik musiał płacić z własnej kieszeni. Tutaj do poczytania:

http://forum.pclab.pl/topic/988991-Zalman-z9-u3-promocja/

http://www.wykop.pl/wpis/9438738/albo-morele-sie-jebnelo-albo-dobra-promocja-obudow/

Ja teoretycznie dostałem dożywotni rabat na tą obudowę a potem cały asortyment - w praktyce nie chce mi się z tego korzystać bo za każym razem trzeba wysyłać zapytanie i czekać na ofertę a wychodzi marne kilka procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam odpuszczam. Pracuję w branży po drugiej stronie, więc wiem jak to jest, czasami masz do przeklepania kilkaset cen, błędy rzeczą ludzką, zwłaszcza w piątki po południu... najgorsze, bo wychodzą dopiero w poniedziałki. :) cena przecież od początku była podejrzanie niska, a w takich wypadkach to jakiś student, który zarabia śmieszne 1500zł będzie miał problem.

 

Tak czy siak kierownik dzialu marketingu powinien zaraz takie sytuacje przekuwać w pozytywny PR, oprócz przeprosin i szybkiego powiadomienia o problemie od razu zaoferowac zblizony produkt w dobrej cenie lub kod rabatowy do wykorzystania w sklepie.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności