Skocz do zawartości

Audiofilska Majówka Q21


rev

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,


23.05.2015 organizujemy kolejną już majówkę w Q21, przewidujemy następujące atrakcje:

Grill!!!!!!! :D
Dolna sala stereo - DIY - Czyli typowe róbta co chceta, możecie podłączać co chcecie, jak chcecie i dlaczego chcecie.
Górna sala - Prezentacja urządzeń firm Sonus Aureus oraz Wile, w towarzystwie kolumn Klipsch LaScala II

Więcej info o salkach stereo tutaj : http://www.audiostereo.pl/audiofilska-majowka-23052015_119928.html

W tym roku będzie też otwarta sala słuchawkowa, którą będę się wyłącznie zajmował. Poniżej lista przewidzianych atrakcji, może się jeszcze zmienić:

HDVD800 + HD800 + HD650 + HD600
Beyerdynamic A2 + T1 + T90
Hifiman HE-6 + EF-6 - (UWAGA - jest realna szansa że na majówkę zawita pierwszy egzemplarz słuchawek HE-1000, oczywiście nic jeszcze pewnego ale rozmawiałem z dystrybucją i próbujemy to zorganizować)
Audeze LCD3, LCD2, EL8 open, EL8 closed
Oppo HA-1 + PM1 + PM2 + PM3
Cały top Ultrasone, włącznie z Edition 5
Musical Fidelity MX-HPA + MX-DAC
Audio-gd Reference 10.32, NFB27, Master 7, Master 9
Grado GS1000e, RS1e
Schiit Ragnarok
Oraz inne


Na miejscu będzie można wrzucić jakieś gastro z grilla, oczywiście zimne napoje też się znajdą :)
Parking będzie wyłączony z użycia, więc trzeba postawić gdzieś obok auto, ale to nie powinno być problemem :)

Oczywiście jak co roku będą konkursy z nagrodami, wspomnę tylko że niektóre z tych nagród są na prawdę cenne, i to nie mało :)))

Zapraszam wszystkich do zgłaszania swoich pytań w tym topicu oraz do dyskusji, postaram się tu trzymać porządek.


Każdego zainteresowanego udziałem zapraszam do zgłaszania się do mnie na PW, proszę w wiadomości o potwierdzenie obecności oraz informację o ewentualnych osobach towarzyszących :)

 

 

Miejsce spotkania :

Salon Audio Q21,
Pabianice, ul Reymonta 12.
Tel. kontaktowy w sprawie organizacji imprezy : 661-735-000 (Paweł)

Startujemy 23.05.2015 (sobota) w godz. 12.00-18.00 (osoby, które przywożą swój sprzęt do pokoju DIY zapraszamy od 10-tej.)

Oczywiście wszystkich was serdecznie zapraszam, zróbmy największy meet forumowy, pełen dobrego sprzętu, fajnej muzyki, grilla i zimnego napoju :))

Edytowane przez rev
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam obwodnica... odkrecic to moge gdzie chce... na posmiganie to zapraszam na trase od polanicy na radkow i tego typu :D winkiel za winklem, fajny asfalt... acz czasem troche piachu i lisci dla podniesienia adrenaliny :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na tej obwodnicy jest taka dluuuuuga prosta ze z 3 paki można pocisnąć :)

to obwodnice mam kilometr od domu, autostrade 10km... do Lodzi juz prawie cala ekspresowka... i wszedze tam mozna... NUDA :PPP i zadne wyzwanie...

mistrzu prostej ;) przejdzie Ci ;)

natomiast po lukach to sie pol zycia bedziesz uczyl dobrze smigac a i tak dalej bedzie czego sie uczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchałem dzisiaj Edition 5 z Trilogy 933, słuchałem słuchałem, a jak później je wypiąłem i włączyłem hd800 to nie dało się słuchać....tak, nie dało się słuchać. Tak, byłem trzeźwy. Tak, na prawdę mam to na myśli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dzisiaj Edition 5 z Trilogy 933, słuchałem słuchałem, a jak później je wypiąłem i włączyłem hd800 to nie dało się słuchać....tak, nie dało się słuchać. Tak, byłem trzeźwy. Tak, na prawdę mam to na myśli :P

Mówiłem Ci że tak jest i nie tylko z Trilogy, szkoda że He-1000 nie będzie, ale jestem ciekaw PM-1/2 i T1 z tego zestawu.

Mnie nie podeszły ale pewnie masz rację, bo z odpowiednim torem mogą zagrać z klasą ;)

To jest kwestia posłuchania trochę dłużej one są zamknięte robią trochę takie pod ciśnienie, jak tego nie zaakceptujesz/przyzwyczaisz się, to jest słabo.

 

Jak ktoś z Łodzi chce się zabrać to mogę zobaczyć czy się da najlepiej okolice Janowa.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne wzmacniacze Trilogy, można przykręcić kaloryfer bo to czysta A klasa, ale grały ładnie.

Jeżeli chodzi o Ranganroka to grzał się tak samo ale takie szybkie porównanie to Triogy lepsze,

no ale można sobie styczników posłuchać :)

OPPO PM-1 i 2 fajne ale nie są dla mnie, T1 trzeba będzie jeszcze raz posłuchać bo Ragnarok raczej nie dla nich,

choć z P1 odkręconym na 140 zagrały.

HE-6 bardzo fajne tylko takie płaskie strasznie jeżeli chodzi o scenę.

Audeze EL-8 otwarte ujdą a zamknięte można odpuścić, no i ten kabelek to słaby pomysł.

HD800 nie grały za dobrze, przynajmniej nie tak jak moje ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności