Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne, estetyczne słuchawki do pracy


Mecin

Pytanie

Potrzebuje, wygodne (wokół-uszne lub nauszne) słuchawki, estetyczne, czyli nie jakieś hełmofony półmetrowe, z dużą skutecznością (integra, telefon, A15) i do tego żeby grały znośnie, nie za drogie ;). Mile widziany długi kabel.

 

Miałem już kilka koncepcji:

 

- Maxelle Retro (Fisher),

- ATH (m20-m50),

- Takstary HD2000,

- Noontec (średnio mi się podobaja)

 

nie ukrywam ze wygląd ma znaczenie. ATH byłyby dobrym rozwiązaniem ale słyszałem że m20x są słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie mówię że 8 godzin bite, raczej okazyjnie słuchanie, ale żeby nie były imadłem, co ATH często stosuje. Nawet miałem ochotę przez chwilę te czerwone brać :D.


Jak się mają M50 do CAL!. Posłuchałem sobie chwilę od kolegi na integrze i muszę powiedzieć że całkiem fajne, tj, wygoda i gabaryty w porządku, dźwiękowo jak to z integry, mid bas podbity, nienaturalnie nawet w spokojniejszych utworach to słychać. M50 jaśniejsze, bardziej wyrównane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

estetyczne, niedrogie ;), -> L2

 

Już niestety przydrogie, jak na słuchawki do pracy, przy słabym źródle i warunkach. Jak bym miał wydawać tyle to brałbym Sony 1R bo mi się bardzo podobają (dla lansu) i są wygodne. Powiedzmy że M50, używki, to maksymalny budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A próbowałeś taksów hd6000? Ja jestem fanem. Mimo że lubię szkołę akg, to one mi bardzo podchodzą.

 

Kiedyś przez chwilę je chyba słuchałem, z tego co pamiętam też były ciemne i z dosyć mocnym dołem. Za AKG właśnie jakoś nie przepadam, nie wiem czemu ale mi nie podchodzą, mimo że podoba mi się np stylistyka i wygoda (K550, Q701), podobnie z Sony. Muszę pomyśleć nad m50tkami i chyba zrobić jakieś rotacje większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A HP100 nie nadają Ci się do pracy?

Słucham w ich w pracy od kiedy pamiętam, a zmieniłbym tylko dlatego, że słucham ich od kiedy pamiętam

 

Za duże. Już hełmofony niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

A HP100 nie nadają Ci się do pracy?

Słucham w ich w pracy od kiedy pamiętam, a zmieniłbym tylko dlatego, że słucham ich od kiedy pamiętam

 

Za duże. Już hełmofony niezłe.

Przesadzasz :) Masz zamiar w nich chodzić w pracy? Te które wymieniłeś, wcale nie będę wiele mniejsze.

Kupiłem Focal Spirit Classic do pracy, ale okazały się jeszcze większe i bardziej rzucające się w oczy. W pracy bym to przełknął, ale nie nazwałbym ich portable. Na miasto dla mnie za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem że jestem wybredny i przesadzam, ale wiesz, taki kaprys ;). A na poważnie to też portable nie lubię nausznych słuchawek, głupio się czuje, nawet z 1R na uszach czy szyi. A po za tym CIEMów nie przebijają pod żadnym aspektem.

Chodzi mi tylko i wyłączone jako słuchawki do pracy, które są przy stanowisku tylko, podpięte pod PC lub odtwarzacz/telefon. Sony spełnia wszystkie wymagania, ale dźwiękowo jakoś nie mogę się ciągle przekonać. HPeki świetne ale do pracy za duże, nie są tak "zwinne" jak Sony, a w domu mam też inne, więc powoli myślę nad sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A SHR940? Obecnie wiszą na allegro w świetnym stanie za 500zł.

Jak mi chłop jeszcze trochę zejdzie z ceny, to je wezmę chociaż na testy. Tylko skoro nie ma na nie zainteresowania, to będzie problem z dalszym odsprzedaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wstydzić się portable nausznego ??? Mnóstwo ludzi w takich chodzi w tym dziewczyny ładne. Przy niektórych egzemplarzach plasticzaków to nasze Sony, Momki czy MSR7 to pełny lans i elegancja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności