Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 3 stówek


Ligo06

Pytanie

Cześć, szukam sluchawek dla siebie do 3 stówek. Czytałem na forum o Takstar HD6000. Ogólnie słucham rapu, słuchawki dość często używane też do CS GO. Ale głównie jakość muzyki raczej ważniejsza. Ostatnio mialem Superluxy HD681 Evo, ale mi się zepsuły po jakichś 2 miesiącach(chyba od tego, że dość wiele razy mi spadały, jedna strona nie działała już)... A paragon gdzieś zgubiłem. Nie ważne. Nie potrzebuje słuchawek z mikrofonem, mam zalmana.Pytanko czy te Takstary będą okej czy mam się rozglądać za czymś innym? A może lepiej kupić tańsze słuchawki i karte dźwiękowa? Nie wiem na czym lepiej wyjdę. Jeśli tak to mógłbym nagiąć budżet do 350zł około

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z zamkniętych sprawdz takstar 80 pro v2, maja swietne opinie i do 10 maja jest promocja w mp3store za 250zł :) natomiast z otwartych bym Ci polecił (sam mam) philips SHP 9500 jakość dźwięku rewelacyjna i pozycjonowanie w grach również stoi na wysokim poziomie (jednak je trzeba sciagac z Niemiec, ale mysle ze za 300zł byś kupił calkiem nowe z komisu), ale z otwartymi jak to z otwartymi slyszysz co wszyscy robia wokol i wszyscy slysza to co Ty robisz :P coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie na 100% bo mam 2 kable w zestawie i w obu jest ten problem. A jak zaniosłem do sklepu w którym naprawiają komputery to powiedział że tego się nie naprawia i że nawet elektryk już raczej nic z tym nie zrobi bo tam są te kabelki tak cienkie ;p Mi nie zalezy na tym, czy ktoś słyszy to co ja czy nie. Mają być dobre :D ale kiedys slyszalem, ze zamknięte psują słuch, to prawda?
Te philips SHP 9500 mi się też podobają, ale jakoś nigdy nie miałem zaufania do tej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jak zaniosłem do sklepu w którym naprawiają komputery to powiedział że tego się nie naprawia i że nawet elektryk już raczej nic z tym nie zrobi bo tam są te kabelki tak cienkie ;p

Stary tekst sprzedawcy, który nie ma pojęcia o czym mówi, ale przecież się do tego nie przyzna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To myślicie kombinować coś z nimi, ale w środku czy jak? Bo w zestawie 2 kable i jak widać to nie wina kabli.
Czyli narazie postawiłem na tego Takstara, chociaz kolega ma Razery i też spoko chyba w miare grają, trudno mi okreslić bo nie mam porównania. Fajny basik mają, ale są rzeczywiście takie ,,przydudnione" jakieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Byłem dzisiaj w kolejnym sklepie w którym naprawia sprzęty różne, to powiedział ze tego się nie naprawia. Fuck co z tymi ludźmi jest? Załatwię lutownice od kumpla, możecie mi doradzić jak to zrobić?

Coś ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności