Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Posługując się telefonem i apka Tidal, kiedy mam płyty w MAX, mam w ustawieniach programisty dawać 24 bity 192 kHz ? Bo apka nie wyświetla częstotliwości i rozdzielczosci bitowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Posługując się telefonem i apka Tidal, kiedy mam płyty w MAX, mam w ustawieniach programisty dawać 24 bity 192 kHz ? Bo apka nie wyświetla częstotliwości i rozdzielczosci bitowej 

 

Ale gdzie dokładnie to ustawiasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, espe0 napisał(a):

 

Ale gdzie dokładnie to ustawiasz? 

Jak mam ustawienia programisty to mogę dla LDAC ustawić częstotliwość i rozdzielczość bitową zgodne z plikiem odtwarzanym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Jak mam ustawienia programisty to mogę dla LDAC ustawić częstotliwość i rozdzielczość bitową zgodne z plikiem odtwarzanym 

 

Yhy. Nie wiem czy jest sens przy tych 990kbps go tak gęsto pchać. Przez tidala na bt słucham w jakości 16/44 jest wtedy w większości bezstratnie. Choć jest trochę kaszka bo większość dzisiejszych słuchawek na 990kbps rwie połączenie. 

Edytowane przez espe0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum też poruszają ten temat. Oczywiście są i tacy, że im działa, ale ogólnie jest problem. Wywalanie MQA nie idzie im chyba tak łatwo. Swoją drogą dobrze, że to MQA znika.

Ja tam jednak wolę Spotify i jego kompletnie bezproblemowe działanie nawet kosztem teoretycznie gorszej jakości

dźwięku (kto to słyszy bez widzenia?)

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

31 minut temu, wwd napisał(a):

U mnie na telefonie strasznie rwie, zwłaszcza w wysokiej jakości. Do tego stopnia, że czasem nie da się słuchać.

Podaj przykładowy utwór.

 

 

W dniu 13.08.2023 o 00:49, Szczurov napisał(a):

Wydaje mi się, że wcześniej były tam pliki 24bit, teraz same 16-stki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2023 o 16:20, pianista47 napisał(a):

@Aero79 jeszcze szukasz? Ja używam HiFi Plus, na razie sam, wiec mogę Cię przygarnąć. Jakby ktoś jeszcze chciał, to zapraszam.

@pianista47 wysłałem Ci PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak idzie ku lepszemu 🙂.

 

1- SBB ,,Memento...''  u góry MAX na pasku MQA

2 - Marillion ,,Fugazi [2021 remix]'' u góry MAX na pasku FLAC 

3 - Janis Joplin ,, i Got Dem..'' u góry MAX na pasku FLAC [3ciego sierpnia było MAX} - Burek 192k

 

Miles D. wyrywkowo, we Flac i MQA

Edytowane przez Tommy66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca miesiąca można jeszcze skorzystać z oferty plusa - tidal na 12m. za 5zł.

Wystarczy kupić starter plush i aktywować usługę:

https://www.pepper.pl/promocje/letnie-granie-z-tidal-12-miesiecy-w-prezencie-promocja-przedluzona-do-30092023-680585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności