Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba kolegę wrzucić do tego wątku o najsympatyczniejszych userach. Nawet ja tam jestem 😊.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hammerh34d napisał(a):

 

Nie. Jestem wredny i dlatego nikt mnie nie lubi :)

 

Ale sympatycznie wredny doktorku 😊😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak ktoś słucha z chomika albo ruskich wyszukiwarek mp3
Ostatnio znalazłem Stare Dobre Małżeństwo pierwszą płytę na chomiku (Dla wszystkich starczy miejsca) we. Flac, mój egzemplarz, który kupiłem gdzieś zginął. Tak, że chomik nie jest taki zły

Co do rekomendacji Tidala to My daily discovery oraz New Arrivals działają fajnie.
Słucham na tyle niszowej muzyki, że innych rzeczy nie próbuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy mechanizm sugerowania nowej muzy jest na spoti, tyle tylko, że utykasz w bańce, co może być czasem fajne, ale na dłuższą metę takie sobie. Tidalowe proponowanie rapsów każdemu jak leci można pominąć ;) 
No, ale nie można pominąć tego zacnego grona, bo ostatnio kilka fajnych polecanek zgarnąłem stąd właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Ja podziwiam, że tutaj audiofile bez krępacji, jak na spowiedzi przyznają się do streamingu i nie ma ę, ą. Gdzieś tam czytałem w internetach, że streaming to zło i siara dla audiofila.

Ale tu są także Audiofani czyli tacy melomani lubiący dobry sprzęt audio (niekoniecznie audiofilski).

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pukas napisał(a):

Chyba najlepszy mechanizm sugerowania nowej muzy jest na spoti, tyle tylko, że utykasz w bańce,

 

To zależy co masz w ulubionych, ja mam taką eklektyczną listę, że nawet jeżeli w siedzę w bańce to jest onana tyle duża że tego nie czuję :) Do tego muzyki jest teraz tyle a dostęp taki prosty że na przesłuchanie WSZYSTKIEGO nowego i tak nie starczy czasu, także jakieś wstępne sito jest mile widziane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, hammerh34d napisał(a):

W jakim systemie?
W Androidzie masz eq w uapp, łącznie z parametrycznym (płatne, ale niedrogie).
W roonie tez masz eq.

Zapomniałem napisać że android na RN7. UAPP - 39zł.

W windzie mam apo ale coś ostatnio szwankuje, nie wiem czy nie po aktualizacji W10.

Edytowane przez wwd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, hammerh34d napisał(a):

Wiem że uapp 39zl, a do tego parametryczny eq 11 pln - a miało być darmo?
Mogłeś napisać.

Nie, niekoniecznie za darmo byle działało dobrze z tidal. Powerampa mam ale teraz prawie nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Tidal odtwarza mi po kilka razy ten sam utwór, a jak przechodzi do następnego to zdarza się że urywa pierwsze ok 6s utworu. Powoli wprowadza to nawyk zaglądania do zakładki czy nie wyszła aktualizacja aplikacji. 

W temacie poprawy kompatybilności z DX160 na razie kazali wyczekiwać aktualizacji pod moje urządzenie cokolwiek by miało to znaczyć. O kant kuli to rozbić ale jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, x86 napisał(a):

W temacie poprawy kompatybilności z DX160 na razie kazali wyczekiwać aktualizacji pod moje urządzenie cokolwiek by miało to znaczyć.

W dzisiejszej nowomowie oznacza to koniec wsparcia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności