Jump to content
Fatso

Lime Ears Aether

Recommended Posts

Odezwij sie np. do Fatso - mi się udało załatwić demówki przez niego. Demówki to mniej więcej 70-80% końcowego efektu.

Najlepiej do kuropa pisz - w raxie ew. zakupu od razu tez przez niego zalatwisz

Miałem wczoraj okazję przełączyć się z LEA + Pono na Stax 009 + Eurydice - na tym samym kawałku. Różnice są minimalne.

Miałem wczoraj okazję przełączyć się z LEA + Pono na Stax 009 + Eurydice - na tym samym kawałku. Różnice są minimalne.

Tytuł najlepszych monitorów indywidualnych 2015 wg. Headfonii zobowiązuje :-)

Edited by Marceli
  • Like 1

A tak serio, to zazdroszczę tych Aetherów. Zawsze mi ślinka na nie ciekła...

Edited by touok

Trzeba je chronić przed wilgocią ;)

Aethery takie miały być wymiatarskie że niby już prawie jak 009 a Ty ciągle w muzycznych zakupach przodujesz. Co jest z Tobą hechloku?

:) syndrom kolekcjonera. Lubię się przełączać między różnymi podejściami. Stąd chęć posiadania Beyerów, Sennków, AKG i Grado, bo każde z nich grają zupełnie inaczej. SWSy to moje mistrzostwo świata, a LEA z Pono to mistrzostwo nr 2, ale CIEMy mają swoje wady - ekranują, całkowicie tłumią, itd. Żeby nie było - słucham ich prawie codziennie i nawet do głowy mi nie przychodzi, żeby szukać dla nich zastępstwa.

Znalazłem nowe doskonałe połączenie z LEA - Questyle QP1R. Bardzo fajnie to razem gra - szczegółowo, ale nie syntetycznie. X7 szczegółowo, ale z metalicznym nalotem. DX80 mało rozdzielczo i ze średnią kontrolą na dole.

Kurcze dla mnie to był zestaw niesłuchalny. Bas się wylewał każda możliwa strona. Takie "imprezowe" granie. Dwa razy podchodziłem bo dynamika super ale nie potrafiłem się zmusić na dłużej.

M.

dłużej nie miałem okazji, ale mi przypomniało to połączenie Cayina iHa-6 z 2Qute - rozdzielczo, z głębią, ale ciepło i przyjemnie. Bas to atakował z DX80.

Qp1r zagościł na stałe jako towarzysz lea. Ja nie mam wrażenia, że basu jest jakoś dużo.

Podobno długotrwałe użytkowanie LEA jest gorsze od azbestu i dlatego ja chętnie przyniosę ulgę jednemu posiadaczowi i je odkupię lub wypożyczę.

Ewentualnie wchodzi w grę wymiana na Sine z padami z jagnięciny.

Podobno długotrwałe użytkowanie LEA jest gorsze od azbestu i dlatego ja chętnie przyniosę ulgę jednemu posiadaczowi i je odkupię lub wypożyczę.

Ewentualnie wchodzi w grę wymiana na Sine z padami z jagnięciny.

Zapraszamy do działu "ogłoszenia drobne", będzie łatwiej.

Ciekawe jak technologicznie beda wypadac. Z tego co sie orientuje to z Aetherami nie beda konkurowac.

Czy ktoś porównywał Aether z Aether R ?

Cześć,

postanowiłem po CustomArt spróbować również produktu LE (Ather). Przeżyłem niemały szok po mailowym zapytaniu o koszt reshell (standard, bez żadnych udziwnień) - 1200 zł! U Piotra w CA reshell Ei.3 wyszedł sporo poniżej 500 zł (nie pamiętam już dokładnej kwoty). Na forum doświadczenia z LE dot. reshell to widełki 400-800 zł. Wysłałem pytanie bezpośrednio do Emila, bo przyznam, że zgłupiałem.

Edited by artful

18 minut temu, artful napisał:

Cześć,

postanowiłem po CustomArt spróbować również produktu LE (Ather). Przeżyłem niemały szok po mailowym zapytaniu o koszt reshell (standard, bez żadnych udziwnień) - 1200 zł! U Piotra w CA reshell Ei.3 wyszedł sporo poniżej 500 zł (nie pamiętam już dokładnej kwoty). Na forum doświadczenia z LE dot. reshell to widełki 400-800 zł. Wysłałem pytanie bezpośrednio do Emila, bo przyznam, że zgłupiałem.

To i tak dobrze że jeszcze oferują reshell bo większość dużych firm w ogóle wycofało się z takiej usługi.