Skocz do zawartości

BigMaras


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem parę rzeczy u Marka m.in. Fidelio X2 trochę kabli i doki. Wszystko zgodnie z opisem i szybko. Cierpliwie odpowiada na pytania i nawet mierzy długości, grubości wtyczek - była taka potrzeba:). Zdecydowanie polecam!

Edytowane przez tanatos72
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem xDuoo XD-05, VJJB K4s i jakąś drobnicę. Wszystko przebiegło jak należy.

Wysyłka nieco spóźniona, ale w ramach rekompensaty dostałem tipsy na dokanałówki :)

Na pewno jeszcze zrobię zakupy u BigMarasa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem u Bigmarasa słuchawki.

Wczoraj po południu zrobiłem przelew z (innego banku) a dziś już mam słuchawki w domu.

Nie wiem jak On to robi, ale zawstydza większość sprzedających swoim podejściem do klienta.

O tym, że sam proponuje rabat, to już nie wspomnę :)

Szacun i podziękowania!

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem od Marka kilka drobiazgów:kabel, wtyki i cynę. Kolejny raz udana transakcja. Polecam i życzę Spokojnych Świat Bożego Narodzenia.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chwalić Marka nie trzeba bo i tak wszyscy wiedzą że jest świetnym dostawcą :-)

Kolejny zakup i nie ostatni. Tym razem jack 2.5mm/4 pola (przerabianie będą KZ ZS6 na balance), jakiś kabelek, jakiś oplot. I już pomysły na następne zakupy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sprzedawca sprowadził specjalnie dla mnie kilka wtyczek minijack long. Inny pewnie miałby to płytko w d....

Ten, jak widać,  rozumie chorą ; ) DIY-potrzebę walki z kabelkiem, za pomocą wtyku.

Po prostu: DZIĘKUJĘ.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Były pomysły i się spełniły... Tym razem Canare L-4E5C + oplot do profanacji MF-100 i fajna plecionka OFC 6N, tak na wszelki wypadek jak by mi się nudzilo :-).

 

A w firmie furorę robią Remax-y RB-S7, też od Marka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Fidue A65, w prezencie dostałem "małe co nieco".

Szybko sprawnie i bez problemów, ale to nie jest jakaś nowość dla tego Pana.

Dziękuję za sprawną transakcję i oczywiście szczerze polecam. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, swego czasu zakupione jakieś tańsze słuchawki dokanałowe dla znajomego i dla siebie kabelek audio - http://allegro.pl/vention-kabel-audio-hifi-4n-ofc-srebro-dl-200cm-6706764485.html?fromVariant=7053644816 - jako zamiennik badziewnego kabla dołączonego do Edifierów R1600TIII. Kabel pierwsza klasa i faktycznie w mojej ocenie słychać różnicę. Kontakt i sama realizacja zamówienia jak zawsze na najwyższym poziomie. Polecam ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności