Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 100 zł


vErek

Pytanie

Witam! Od razu zaznaczam, że wiem, iż dużo jest takich tematów, jednak im więcej czytam opinii o różnych słuchawkach tym mam większe wątpliwości co do nich. Szukam słuchawek nausznych do 100 zł, wypatrzyłem kilka "polecanych modeli", więc prosiłbym o polecenie mi któregoś z nich (Superluxa nie biorę, bo są strasznie brzydkie), oto one: Sony MDR-ZX100, Sony MDR-ZX300, Sennheiser HD 201 - oczywiście możecie jeszcze podać polecane przez siebie. Najbardziej cenię sobie czystość dźwięku i ogólnie jego jakość, dobrze by było, gdyby były też dobrze wykonane i wygodne oraz było słychać taką "przestrzeń". Słucham najczęściej: rock, punk, hardcore, a czasami rap, jazz, jakieś relaksujące utwory no i zdarzy się jakiś dubstep. :)

Edytowane przez vErek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@FeX słuchasz podobnej muzyki do mojej? Jeżeli tak, to postaram się dogłębniej poszukać gdzie można ich kupić :) EDIT: Szukam i szukam, ale nigdzie polskiego sklepu posiadającego te słuchawki nie znalazłem, nawet na allegro nie ma... :/ Pomógłby ktoś?

Edytowane przez vErek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja płaciłem 39,99 + przesyłka. Warto.


Tylko nie wiem do końca dlaczego ten model ma numerację RR261. Moje miały normalny RR260, a wyglądem się w ogóle nie różnią.

 

Jak za tanio to możesz kupić te

http://archiwum.allegro.pl/oferta/sluchawki-brainwavz-hm3-nowosc-rewelacyjne-gw-pl-i3845469900.html

 

a jak nie masz pomysłu na większa ilość gotówki to możesz wziąć te parę

http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-razer-adaro-stereos-najtaniej-i4917446166.html


Czyżby HM3 nie było już w ofercie Brainwavz? :)

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie no ^^ Kasy nie zarabiam, bo pełnoletni nie jestem, dostaję tylko na jakieś okazje typu urodziny, święta, więc muszę oszczędzać. Tyle, że nie chcę wydawać 40 zł na słuchawki które okażą się lipą, wolę dodać te kilkadziesiąt złotych i kupić coś lepszego, co wytrzyma dłużej. :) Myślisz, że te słuchawki są lepsze od tych, które podałem, kosztujące 60-90 zł? ;)

 

P.S. Zauważyłem, że słuchawki są strasznie krótkie (1,2 m) czy da się ten kabel jakoś przedłużyć do ok. 2,5-3 m?

Edytowane przez vErek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli piszesz, że budżet to 100zł i nie chcesz superluxów, a ktoś poleca za 40- to znaczy, że uważa, że faktycznie do stówy ciężko będzie je przebić. 201ki to syf który potrafi zrazić do świetnej skądinąd marki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odświeżam, bo mam problem. :/ Otóż czekałem z tymi słuchawkami (Rocking Residence RR260) jeszcze trochę czasu, a kiedy chciałem kupić, już ich nie było i czekam od 2 miesięcy, aż w końcu będą gdziekolwiek dostępne, lecz nici z tego... Macie jakieś inne propozycje słuchawek?

Edytowane przez vErek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To zależy co wolisz filipsy są półotwarte i mają więcej basu.Maxelle są zamknięte i jasne.Oczywiście można zmodować ja w swoich Rocking Residence rr260 zmieniłem nawet pady na welurowe.Teraz są dopiero megawygodne:)

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SHP3000 mają równiejsze pasmo i są wygodniejsze od Maxelli/RR, które grają przyciemnionym V.

Osobiście wziąłbym Maxelle, bo mają większy potencjał po zmodowaniu, ale bez modów imo Philipsy fajniejsze.

 

Wystukane na parapecie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słyszałem, że w tych Maxellach bas strasznie się rozlewa i nie wiem, czy to będzie dobre dla muzyki jakiej słucham... :/ (post hardcore, metalcore) Właśnie nie wiem, czy nie skusić się na te Phillipsy, bo są wygodniejsze, ładniejszy design (wg. mnie) i są nawet tańsze o te 10 zł ;) Ale najważniejsza i tak jest jakość dźwięku

 

P.S. Jest tu ktoś, kto ma Maxelle lub te Phillipsy i mógłby przesłuchać parę utworów, które bym podrzucił, aby podał opinię? :)

Edytowane przez vErek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam i Maxelle i SHP3000, ale jedne i drugie zmodowane.

Imo jak nie zamierzasz się w mody bawić to SHP3000 będą lepsze.

 

Wystukane na parapecie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam i Maxelle i SHP3000, ale jedne i drugie zmodowane.

Imo jak nie zamierzasz się w mody bawić to SHP3000 będą lepsze.

 

Wystukane na parapecie

 

Które będą odpowiedniejsze do integry (raczej słaba, nawet nie Realtek)? Szukam jakiś tanich do pracy, żeby "jakoś grały", nie powodowały krwawienia. Raczej wolę równiejsze granie, o ile to możliwe przy tej cenie i źródle.

 

Może ktoś ma zmodowane Maxelle z długim kablem :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności