Skocz do zawartości

Muzyka na imprezę dla dzieci 4-15lat


djmartti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam możliwość prowadzenia imprezy dla dzieci. Byłaby moja to pierwsza impreza o tym charakterze. Ktoś może ma doświadczenie z tym i podpowie jakie zabawy do prowadzenia(na czym by miały polegać). Utwory których nie może zabraknąć. impreza ma trwać 4-5h. Na początek coś dla dzieci potem dla młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fragmenty nie chciałem z lenistwa tylko z braku możliwości(uszkodzona karta graficzna jak się okazało). Jednak widać jak złośliwi ludzie są na świecie./ . Nikt nie odpowie na pytanie tylko będą dowalać. O to ten co chciał aby ktoś posklejał dla niego fragmenty. Najgorszy z najgorszych. Wstydźcie się ludzie bo mi głupio się nie zrobiło z tego powodu że mi takie rzeczy piszecie.To tylko pokazuje jakie buraki(czytaj: cwaniaki) są na tym forum oczywiście są wyjątki;) Pozdrawiam wszystkich którzy nie są złośliwcami jak ci powyżej.Teraz będą bronic się jakimiś argumentami ale ja nie chcę tutaj offtopu tylko konkrety dlatego złośliwcom mówię stanowcze NIEEE!!! Oczywiście wchodzi w grę zagraniczna i polska. Już mam trochę przygotowane ale nie wiem czy to wystarczająco dlatego chciałem dopytać co tam jeszcze ciekawego proponujecie.

Edytowane przez djmartti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta od razu puśćmy im Funeral Mist :P

 

Panowie, żeby stać się morsem trzeba stopniowo przyzwyczajać się do zimnej wody. Inaczej można dostać szoku termicznego ;)

 

Podałbyś jakieś przykłady czego tam słuchają, żeby było się o coś zahaczyć. Ja bym szedł w poniższe, ale nie wiem co aktualnie jest modne wśród młodzieży... choć słuchając ostatnio u nastoletniego kuzyna kawałka grupy bodajże o nazwie Piękni i Młodzi (?) dostałem lekkiego załamania nerwowego. Serio, to ja już wolę jakiś goowniany emo-punk-pop :ph34r: Ja nie wiem skąd ten regres, żeby wracać do zapomnianego przed 20-stu laty goowna? I to w czasach, kiedy muzyka z całego świata jest jak na wyciągnięcie ręki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że to są proste dzieci ze wsi.

 

A to ma jakieś znaczenie? Jakby były z miasta to uwzględniłbyś ich pochodzenie zaznaczając, że szukasz trochę bardziej ambitnych utworów dla "miastowych?"

Nie podoba mi się takie katalogowanie ludzi. Stereotyp, że ktoś jest prosty bo jest ze wsi dzisiaj już odszedł do lamusa. Pracuję z młodzieżą od 2007 roku i nie widzę żadnej różnicy pomiędzy podopiecznymi wywodzącymi się z miasta, a wywodzącymi się ze wsi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności