Skocz do zawartości

Ryan Adams - Dlaczego u nas prawie nikt go nie zna?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Witejcie!

 

Od kilku miesięcy jestem zafascynowany twórczością tego pana - Ryan Adams

W ubiegłym roku wydał swój kolejny album zatytułowany tajemniczo "Ryan Adams"

Dziwi mnie bardzo to, że ten gość jest praktycznie w Polsce nie znany.

Za oceanem i nie tylko, np. w UK, Niemczech czy Holandii również jest rozpoznawalny prawie tak jak u nas cleo z donatanem (choć porównywać ich pod względem twórczości to herezja).

Wydał już masę płyt. Wcześniej z Whiskeytown, później już sygnowanych własnym nazwiskiem, lub też zapraszając do współpracy The Cardinals.

Zaczął pisać piosenki w wieku 15 lat i to trwa do dziś. Jest autorytetem dla wielu muzyków w tym np. Norah Jones

Jego twórczość to istny kalejdoskop, ale mnie najbardziej interesuje jeden z gatunków przez niego granych, taki alt-rock-country-blues? :P

Zaprezentuję kilka najważniejszych utworów w jego dorobku muzycznym. Może również komuś się spodoba, lub też ktoś zna coś na ten wzór :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybaczcie, ale jestem zafascynowany twórczością tego gościa i mam nadzieję, że komuś również się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a on tez Kanadyjczyk, ten Ryan? Cholernie podobne jedno do drugiego nie tylko z nazwiska. Jednak wole Bryana.

AAAAA!!!!!!!! Nie gadam z Wami!!!! Przynajmniej do 22:00 :P

I nie jest podobny do Kanadyjczyka!

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja to nawet pomyślałem patrząc na obrazek : ki diabeł, jakieś archiwalia jak B.Adams był młodszy ? :P

 

edit : kop, kop i wrzucaj, wiele dobra muzycznego poznałem w ten sposób :)

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jaką ch... ma być znany w cebulolandi? Znalazłeś to git słuchaj i ciesz się tym :) Z moich znajomych to może 1 na 10 osób wie co to muzyka House i w sumie mnie to cieszy. Wcale nie chcę aby stał to się popularny gatunek niech ludzie słuchają sobie disco polo, dzastinów biberów i całego tego shitu na eska czy rmf.

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pojechaliśmy trochę kolego. Boli mnie ta cebula. Kraj jaki jest każdy widzi, a tak plujesz do własnego gniazda. Choć rozumiem o co ci chodzi. Podoba się i ok, komu to nie odpowiada niech spada.

Edytowane przez WojtekC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A po jaką ch... ma być znany w cebulolandi? Znalazłeś to git słuchaj i ciesz się tym :) Z moich znajomych to może 1 na 10 osób wie co to muzyka House i w sumie mnie to cieszy. Wcale nie chcę aby stał to się popularny gatunek niech ludzie słuchają sobie disco polo, dzastinów biberów i całego tego shitu na eska czy rmf."

 

I właśnie między innymi dlatego np.Perfect zakończył działalność ( nie ze starości ). Wypowiedzieli się jednoznacznie, coś w tym guście :

 

o czym Ci ludzie będą opowiadać swoim dzieciom wspominając czasy młodości? O Basie ? My odpadamy ...

 

A nie wyedukowani ( w tym muzycznie ) młodzi ludzie to za przeproszeniem "głupi ludzie", łatwiej nimi sterować i wciskać im papkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Perfekt :( W dzisiejszych czasach wylansować można wyszystko tylko wytwórnie lansują to co najszybciej się sprzeda. Nikt już nie chce widocznie słuchać dobrego grania starczy im disco polo i Hamerykańskie pop gwiazdy.

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności