Skocz do zawartości

Thomann.de - Akcja noworoczna "Odchudzamy portfele"


nismovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co, mam inne wydatki, a odsłuch mam ;) ale pewnie jak wrócę z pracy i zerknę na konto to będzie ta zaległa wpłata już widniała.

 

Zamówienie klepnięte! 4-5 dni roboczych do dostarczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, paczka dziś jest już w Gdańsku, więc pewnie w poniedziałek dotrze do mnie. Jak sprawnie pójdzie, we wtorek rano przesyłki wyruszą do Was.

 

Problem jest tylko z zamówieniami użytkowników: Ivarybka i Lord Rayden.

Wasze przedmioty są czasowo niedostępne (Cordial CFS 0,9 WW i Superlux HD562 Red). Thomann dośle je do mnie jak tylko będą dostępne (najpóźniej 16.01). Będę się z Wami kontaktował przez PMki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że nie dacie mi w spokoju pakować paczek :P

 

Jeśli prześledzisz poprzednie zamówienie to zobaczysz, że zgodnie z planem dziś do ok. 2 w nocy będę bawił się w kompletowanie, pakowanie i nadawanie Waszych przesyłek tak, żeby jutro wyszły już w drogę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moje zaangażowanie szlag trafił... Musiałem awaryjnie zastąpić kolegę w pracy i nie zdążę dziś wysłać tych Waszych (już spakowanych) przesyłek. Wybaczcie...

Za to jutro mam cały dzień wolny, więc zaraz o 8:00 pójdę na pocztę z tymi tobołkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Thomanna piszą o Superlux HD562 Red - towar wyprzedany. Przedtem był niedostępny do 16 stycznia. Może jak partia przyszła to i do Nismo doślą moje zamówienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyrozumiałość :)

 

Lordzie - obciążono mnie w tej przesyłce za Twoje Superluxy oraz 2 Cordiale, ale w paczce ich nie było. Na fakturze mam info, że dostarczą je bezpłatnie dopiero kiedy dojdą do nich na magazyn.

Cordiale są już dostępne, więc pewnie czekają aż dojdą słuchawki i wtedy wszystko zaległe pójdzie za jedną wysyłką.

 

Co ciekawe: zamówiłem sobie ukulele i też było wyprzedane z terminem 20.02.2015, a jednak znalazło się w tej dostawie, także nie ma reguły, nawet z Niemcami :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyrozumiałość :)

 

Lordzie - obciążono mnie w tej przesyłce za Twoje Superluxy oraz 2 Cordiale, ale w paczce ich nie było. Na fakturze mam info, że dostarczą je bezpłatnie dopiero kiedy dojdą do nich na magazyn.

Cordiale są już dostępne, więc pewnie czekają aż dojdą słuchawki i wtedy wszystko zaległe pójdzie za jedną wysyłką.

 

Co ciekawe: zamówiłem sobie ukulele i też było wyprzedane z terminem 20.02.2015, a jednak znalazło się w tej dostawie, także nie ma reguły, nawet z Niemcami

Co sobie kupiłeś ?? :D

 

wytapaczone z mojego tapacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem drumlę, ale nie posiadam. Mam (póki co) ukulele, melodykę, kazoo, kantele, theremin i poluję na melotron ;)

Pierdółek typu idiofony wszelkiego rodzaju, cajony i inne perkusyjne to nawet nie liczę :P

 

Ale wracając do tematu:

 

Wszystkie wysyłki wyszły wczoraj. Ktokolwiek nie dostanie swojej do poniedziałku, niech mi da znać. Podam numer nadania.

PS. Na poczcie mnie nie lubią jak wpadam z dwiema torbami pełnymi paczek i listów :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest PACZKA PRIORYTETOWA, a nie Pocztex (kurier Poczty Polskiej). Na PM masz link z trackingiem.

Nie ma się co niecierpliwić. Gdybym czekał na wszystkie wpłaty to bylibyśmy 2 dni w plecy, więc i tak poszło szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności