Skocz do zawartości

Thomann.de zbiorówka - Akcja "zmartwychwstanie portfeli" :D


nismovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie (i nie tylko) to bardzo słaby żart i przynajmniej dziwne poczucie humoru. Czepianie się kogoś, kto godzinami siedzi i organizuje Wam zbiorówkę na Thomannie i wchodzi potem na forum by oznajmić, że specjalnie poszedł na samo otwarcie poczty żebyście mieli swoje zamówienia jak najszybciej, a tam okazuje się, że ktoś mu wytyka słabą logistykę bez wyraźnego znaku, że to żart.

Niesmaczne i zniechęcające do dalszych zamówień. Tyle.

(zauważcie, że to nie tylko ja tak to odebrałem)

 

t_ciul_and_bul_127.jpg

Nismo, nie przejmuj się takimi drobiazgami.

Wszyscy tu chyba wiedzą, jakie są Twoje zasługi w organizowaniu zbiorówek, to i zaczynają sobie z tego żartować. :D

Niewdzięcznicy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie (i nie tylko) to bardzo słaby żart i przynajmniej dziwne poczucie humoru. Czepianie się kogoś, kto godzinami siedzi i organizuje Wam zbiorówkę na Thomannie i wchodzi potem na forum by oznajmić, że specjalnie poszedł na samo otwarcie poczty żebyście mieli swoje zamówienia jak najszybciej, a tam okazuje się, że ktoś mu wytyka słabą logistykę bez wyraźnego znaku, że to żart.

Niesmaczne i zniechęcające do dalszych zamówień. Tyle.

(zauważcie, że to nie tylko ja tak to odebrałem)

 

t_ciul_and_bul_127.jpg

Nismovsky, grubo przesadzasz, serio ;). Dobrze wiesz, ze jestesmy Tobie bardzo wdzieczni za te zbiorowki, i chyba jeszcze nikt nie mial do Ciebie o nic pretensji, a juz na pewno nie ja. Nie mialem tez

zadnych wycieczek personalnych w stosunku do Twojej osoby, wrecz przeciwnie, nawet "zgadzamy" sie w kwestii monitorow studyjnych :D.

 

Dlatego jestem kompletnie zaskoczony, ze zarzuciles mi pretensjonalnosc i probe ataku, tym bardziej, ze nie bralem udzialu w tym konkretnym zamowieniu, wiec jaki bylby sens wtykania sie w cos, co

mnie w ogole nie dotyczy?! ;)

 

I na koniec, skoro czujesz sie urazony, to ok., przepraszam, nie mialem zlych intencji. Prosze tez o wiecej dystansu do tego, co czytamy na forum, bo jak widac na zalaczonym obrazku, latwo o bledne

wnioski i osadzamy bezpodstawnie niewinne osoby.

 

Na dodatek do dyskusji wlaczaja sie osoby trzecie i robia za "adwokatow", co najmniej, jakby to konkretnie ich dotyczylo, a powod nie potrafil odebrac ataku, jakby byl uposledzony, taka "moherowa" postawa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności