Skocz do zawartości

touok


touok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przeprowadziliśmy wspólnie eksperyment translokacyjny.

 

Przedmiotem badawczym była materia nieorganiczna Kunlun. Odległość 318 km. Uczestnicy eksperymentu : Touok i Rezystor.

 

Zakończony pełnym sukcesem. Badany przedmiot nie stracił żadnych właściwości w czasie translokacji , opisanych wcześniej przez Touoka,a Rezystor to potwierdził.

 

Wnioski: Kanał translokacyjny nie wprowadził żadnych zniekształceń, zatem z ufnością patrzymy na potencjalne przyszłe translokacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Touok sprzedał mi FiiO X3 w dobrej cenie, w dobrym stanie.

 

Muszę przyznać, że nie kupiłbym go gdyby nie jego wyrozumiałość i zaangażowanie w transakcję. Jako, że nie kupuje tutaj często i za takie pieniądze to po prostu trochę się bałem.

 

Co zrobił Touok? Zadzwonił do mnie, pogadaliśmy trochę, wzbudził zaufanie, zaproponował allegro jeśli chcę mieć pewność. Ogólnie transakcja przebiegła świetnie.

 

Jak najbardziej polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda do, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, transakcji kupna sprzedaży nie doszło, ale koniec końców on coś ode mnie dostał i ja z fantem i zadowolony z transakcji jestem. Oprócz tego spędziłem miłe sobotnie popołudnie czerpiąc przyjemność z niewątpliwych walorów toru stacjonarnego Kolegi, a że było mi dane pierwszy raz się zatopić w tak pięknie podanej muzyce więc bardzo Ci Stary dziękuję :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem VSonic GR07, wszystko zgodnie z umową. Towar jak nowy, w dobrej cenie. To czego chcieć więcej. :D

Polecam usera i dzięki za sprawna transakcję. :P

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kolejna już udana transakcja. Touok pomógł uwolnić mi się od audio-gratów. Kupił więcej niż dał radę unieść ;). Dziękuję serdecznie za całą transakcję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności