Skocz do zawartości

paratykus


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Brał udział w organizowanym przeze mnie zamówieniu zbiorowym na portalu Thomann.de

 

Wpłacił pieniądze bez gadania, nie miał żadnych pretensji.
Wszystko było w zgodzie z Talmudem, Koranem, Nowym Testamentem, Historią, Instrukcją Obsługi, Programem Telewizyjnym, Programem Wyborczym, Zasadami BHP, Konstytucją, Konwencjami Międzynarodowymi i komiksami :-)

Ogółem: idealny kontrahent! Szczerze polecam! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wielkim zaszczytem i przyjemnością było dla mnie wirtualne spotkanie z Paratykusem i namacalne z jego znakomitymi grado sr325 by Michauczok.

Większą jednak wdzięczność winienem jemu niż jego precjozom. Czemu? Otóż Paratykus, człowiek stoickiego spokoju i filozoficznego usposobienia uświadomił mi - co nie udało się do tej pory nikomu - że w moich poczynaniach audio - błądzę jak ślepiec. Zdałem sobie sprawę, że hucpą jest, to, co robię i audioszałem zupełnie niedorzecznym. Dlatego postanowiłem oczyścić się radykalnie i zdecydowanie zbyt wielu audionabytków pozbyć, na rzecz tych, których będą one cieszyć. Tak drogi Paratykusie, jak Sokrates pokierowałeś mnie, utracjusza z filozoficznym zacięciem, z powrotem na drogę audiocnoty, za co winienem Tobie ja i moja rodzina, dozgonną wdzięczność. Co wyżej, pisałem serio. Opamiętałem się i nawróciłem z audioholizmu podczas refleksyjnej konwersacji z Tobą. Dzięki, bracie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od patrykusa SHP9500 i spotkałem się z wielką dbałością o zasady, otwarciem na potrzeby kupującego i uprzejmością. Wysyłka została szybko i solidnie spakowana oraz wysłana dokładnie tak jak się umówiliśmy. Przez cały czas świetny kontakt z patrykusem utwierdzał mnie w przekonaniu, że dobrze z nim robić interesy na forum :). Dzięki wielkie za sprzedaż!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dyktafon Sony. Szybki kontakt, krótka piłka. W ciągu kilkunastu minut załatwiliśmy sprawę, a na drugi dzień przesyłka dotarła do mnie. Świetnie, genialnie zapakowany sprzęt. Solidność i słowność w każdym calu. Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od użytkownika paratykus odtwarzacz Fiio X5.

To była moja pierwsza transakcja na mp3store. Dotąd kupowałem tylko na Ebayu i Allegro, gdzie wszystkiego pilnuje paypal lecz od początku użytkownik paratykus wzbudził moje zaufanie więc byłem spokojny.

Teraz fakty:

Od początku do końca transakcji byłem precyzyjnie informowany o przebiegu transakcji (jak tego dokonać), statusie przesyłki wraz ze zdjęciami przesłanej paczki (nie musiałem praktycznie zaglądać do Internetu i sprawdzać), kończąc na rzeczowych i bardzo pomocnych instrukcjach użytkowania odtwarzacza (instrukcja pdf zbędna).

Co jeszcze!

Po za tym Paratykus jest fantastycznym Człowiekiem, któremu jestem bardzo wdzięczny za wsparcie i mądre słowa, kiedy bylem w poważnych tarapatach życiowych. To wartościowy i doświadczony przez życie Człowiek. Warto go poznać i nawiązać z nim kontakt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Toć i ja polecę wspaniałomyślnego Paratykusa za dobre ceny i jeszcze lepszy kontakt :) Nieco pohandlowaliśmy sobie ostatnio a wcześniej było mi dane "zorganizować zbiorowo" SHP dla Chwalonego Osobnika. Polecam! ps. jeśli w połowie sierpnia (lub innym terminie) będę w okolicy, niniejszym wpraszam się na autorską kawę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nic nie kupiłem, nic nie sprzedałem ale radzę uważać na kolegę Paratykusa. Zaraża muzyką i bardzo przyjemnie się z nim prowadzi konwersacje :)

Mnie zaraził muzyką Andreasa Vollenweidera za co chciałem serdecznie podziękować, (ta muzyka jest jak "złoto" na obecny zabiegany/zalatany tryb życia).

 

Polecam jego 3 punkty w stopce, dokładnie podsumowują całe to audiovoodoo "szaleńtwo".

 

Pozdrawiam kolegę Paratykusa!

 

Szacunek.

Edytowane przez Finger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie kupiłem, nie sprzedałem, ale wymieniłem się...doświadczeniami i sprzętem do słuchania.

 

Miałem możliwość posłuchania kilku par fajnych nauszników (w tym unikalnych Grado, do których cały czas wzdycham :wub: ) i soniacza a15, a do tego jeszcze pogadania o muzyce.

 

Wszystko w przyjaznej atmosferze.

 

Polecam zatem kontakty z Kolegą.

 

:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Paratykus brał udział w elitarnym :D bo tylko 2 osobowym zamówieniu na boxy do naszych audio zabawek, co mogę powiedzieć zaufał wpłacił i czekał.

Mam nadzieje że będę mieć kiedyś poznać osobiście tego jakże sympatycznego i cierpliwego człowieka ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprzedałem Aune B1 i nie pozostając dłużnym śpieszę napisać, że będę tę transakcję wspominał i stawiał za wzór, zwłaszcza w czasach "po albundowych".

U Patrykusa słowo droższe pieniędzy, tak jak u mnie, więc sprawę załatwiliśmy po męsku, bez zbędnych ceregieli.

Fajnie, że nas fajnych i uczciwych ludzi jest jednak trochę na tym forum. :)

 

Polecam jak najbardziej!

Edytowane przez ma_x_ym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pożyczyłem Zdzisiowi kabel L5. Odsłuchał. Przesłuchał. Odesłał. Wszystko gładko w miłej atmosferze i wzajemniej polemice na temat L5. Temu człekowi możecie zaufać. Polecam. Robienie z nim biznesów to czysta przyjemność.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zrobiliśmy razem małe zamówienie na FiiO L5. Przy okazji pogawędziliśmy w miłej atmosferze i wymieniliśmy doświadczenia na temat sprzętu. @Paratykus to rzetelny, zdecydowany, cierpliwy gość. Pełna kultura i bardzo sympatyczny kontakt.

Gorąco polecam.

Pozdrawiam. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności